Awatar użytkownika
szyszeczka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 09 cze 2011, 12:06

04 gru 2011, 18:14

Gabi zapytam bo te objawy są straszne.
Dziewczyny a ja się dzisiaj naczytałam o nóżkach małej- stopy końsko szpotowate i przebeczałam pół dnia. Jak sobie pomyśle, że maleństwo będzie w gipsie przez długi czas a później ewentualnie operacja i długoletnie leczenie i wizyty u ortopedy to serce mi się łamie.
Mam nadzieję, że po porodzie nie będzie tak, że mnie wypuszczą a małą zostawią bo nie wiem jak sobie z tym psychicznie poradzę.

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

04 gru 2011, 18:41

szyszeczka, przestań czytać w necie o tym co może być bo nikt nie wie co będzie może się okazać że Twoja Laurka ma nóżki całkowicie zdrowe i tego Ci życzę oczywiście ale teraz czytając i zamartwiając się nie pomozesz ani sobie ani jej... Wiem że nie jest Ci łatwo ale naprawdę uwierz lepiej próbuj myslec pozytywnie bo to dla Waszego dobra

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

04 gru 2011, 18:43

i ja w końcu dotarłam ,ale sie dzisiaj umęczyłam byłam ze znajomymi i dzieciakami na imprezce mikołajowej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: moje maluchy brały udział w maratonie -4km i jak dobiegli do mety dostali słodycze :-D Później rozmawiali z Mikołajem o świętach ,było pełno moto Mikołajów i ogólnie super tylko pogoda chwilami dawała popalić :ico_sorki: A ja nockę miałam tragiczą przez chyba 3 albo 4 godziny miałam mega skurcze :ico_szoking: byłam pewna że już rodzę :ico_sorki: dzięki Bogu po tych kilku godzinach wszystko ustało i zasnęłam strasznie umęczona :ico_zly:
Margolcia100 lat :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
szyszeczka, ja we wcześniejszych ciążach brałam Fenoterol i Isoptin ogólnie źle to wspominam bo strasznie mi serce szalało i cała się trzęsłam miałam wrażenie że zaraz wybuchnę :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

04 gru 2011, 18:45

szyszeczka, będzie dobrze, zobaczysz. Niepotrzebnie czytasz o tym bo człowiek się później tylko nakręca
Beatka78, Ty sobie też niczego nie wkręcaj :ico_nienie: jeszcze troszkę i zobaczysz że Hania będzie ślicznym, zdrowym dzieciaczkiem, z resztą tak jak wszystkie nasze dzieci :-)

Chciałam popołudniu się zdrzemnąć ale nie dałam rady :ico_szoking: oczy mnie bolą i łzawią mi a spać nie mogę :ico_noniewiem: mam nadzieję że chociaż wieczorem padnę jak ścięta śliwka

Awatar użytkownika
szyszeczka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 09 cze 2011, 12:06

04 gru 2011, 19:05

wiem dziewczyny, staram się o tym nie myśleć, tylko ostatnio mam takie dziwne nastroje i tam mnie wzięło. Chciałam wiedzieć co się dzieje po urodzeniu dziecka, na co zwrócić uwagę i gdzie się udać żeby pomóc maluszkowi jak najszybciej. musiałam poszukać tych informacji bo mój lekarz i ten z Katowic tylko określili tą wadę nazwą "stopy końsko szpotowate' i nic więcej nie chcieli powiedzieć.

[ Dodano: 04-12-2011, 18:05 ]
IKA to super dzionek dzisiaj mieliście :) :ico_brawa_01:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

04 gru 2011, 22:13

Przeprasza, że tak czasem wtrącam się w Waszą rozmowę, ale jakoś tak z sentymentu do ziówek :-D
szyszeczka poszesz o fenoterolu :ico_noniewiem: . Mnie dawali ten lek w kroplówce jak leżałam w szpitalu w 35 tyg, ale po kilku kropelkach tek mi okropnie skoczyło ciśnienie (gdzie ja zawsze baaardzo niziutkie miałam), zaczęło kołatać serce, że natychmiast mi to odstawili i dawali magnez kroplówka z kroplówką, i musiałam leżeć na obserwacji jakiś czas :ico_sorki: , ale fenoterolu już mi nie dali więcej :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

05 gru 2011, 09:52

Gabi, ja dzisiaj całe 4h spałam w ciągu :-) zasnęłam koło północy i do 4 udało mi się pospać. Po 4 się obudziłam i do rana wierciłam się w łóżku :ico_noniewiem: ale czuje się wyspana a to najważniejsze :-)
U nas pogoda paskudna. Wieje tak że głowę chce urawać :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Zaprowadziłam dzisiaj Emilkę do przedszkola i zaraz zabieram się za gruntowne porządki w pokoju dzieciaczków :-)

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

05 gru 2011, 09:55

Witam dziewczyny :ico_haha_02:

Gabi, współczuję tych bezsennych nocek mnie na szczęście ostatnie dwie noce nawet nawet przeleciały co prawda budzę się średnio co godzinę ale zaraz zasypiam więc nie jest źle :ico_haha_02:

Za to pogoda jest do niczego wieje masakrycznie od paru dni także głowę chce urwac :ico_olaboga: :ico_olaboga: a moja Olka ubłagała mnie żebym jej pozwoliła do szkoły iść bo dziś i jutro mają spotkania z mikołajem :ico_noniewiem: i pozwoliłam jej poubierałąm ją ciepło i jakoś musi przetrwać a po południu lecę z nią do lekarza żeby ją osłuchał czy nic jej w środku nie ćwierka :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
szyszeczka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 09 cze 2011, 12:06

05 gru 2011, 10:33

Witam poniedziałkowo z :ico_kawa:,
ja co chwila budzilam się w nocy ale od razu zasypiałam więc nie jest źle.
Dziewczyny strasznie macie ze spaniem, jak możecie to dosypiajcie w dzień bo jak dzieciaczki się urodzą to nie będzie takiej możliwości :ico_haha_01:
U nas też wietrznie i deszczowo.
zieram się do apteki po witaminy bo mi się skończyły i na małe zakupy.

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

05 gru 2011, 11:09

hej

ja też śpię ostatnio jak na szpilkach ,zasypiam budzę się i budzę się i zasypiam połażę po domu zaliczę wc i znów idę spa ,oszaleć można

Gabi może to jakiś znak :-) bo mi się dziś śniło że eSKa urodziła :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość