Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

02 sie 2012, 17:03

Aguś jak Twój synek wyrósł . Dawno Go nie pokazywałaś.
nom dawno mnie nie bylo.. :ico_olaboga: a co do Oliwka to juz coraz czesciej widze ze maly chlopaczek juz sie z niego robi, a znika moj bobasek.. :ico_noniewiem:
szkieletorek fajnie ze Wam sie kolacja udala, a deserek brzmi pyyysznie :-)

ale tu wionie pustkami, masakra.. gdzie sie wszystkie dziewczyny podzialy?

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

02 sie 2012, 21:47

ale tu wionie pustkami, masakra.. gdzie sie wszystkie dziewczyny podzialy?
No ja nie wiem czy one wszystkie pojechały na wakacje czy jak ?
Teraz tak mam chwilkę i się wpatrzyłam na twojego synka i faktycznie bardzo urósł , nie poznałabym go pamiętając ostatnie zdjęcia jakie dawałaś.

Moja Lili odkąd wróciliśmy (tam nie brałam pchacza) zasuwa z pchaczem po podwórku . Chodzi całe dnie dosłownie tylko jeszcze potrzebuje pomocy bo nie umie nakręcić nim ale z czasem i tego się nauczy.Umie naśladować jak robi piesek i autko. Gdy ją zapytam ,,jak robi piesek/autko,, to odpowiada po swojemu.Fajnie to brzmi.

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

02 sie 2012, 23:02

Naprawdę cicho się zrobiło. zeszłego lata takich pustek chyba nie było.

[ Dodano: 02-08-2012, 23:04 ]
Moja Lili odkąd wróciliśmy (tam nie brałam pchacza) zasuwa z pchaczem po podwórku . Chodzi całe dnie dosłownie tylko jeszcze potrzebuje pomocy bo nie umie nakręcić nim ale z czasem i tego się nauczy.Umie naśladować jak robi piesek i autko. Gdy ją zapytam ,,jak robi piesek/autko,, to odpowiada po swojemu.Fajnie to brzmi.
:ico_brawa_01: dla Lilci

Mój Eryk od wczoraj ma-ma mówi. Wcześniej tylko ba-ba :-) .
Pchacz Mu jeszcze trochę odjeżdża.

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

03 sie 2012, 07:19

moja Kala przy pchaczu " biega", nie wiem czy ten pchacz ja tak szybko ciagnie (tzn za szybko odjezdza, a ona nie nadaza za nim),czy ona go tak swoim ciezarem szybko pcha :ico_haha_01: jeszcze nie umi tak ladnie rowno chodzic
wogole to taki maly tchorz z niej, stanac przy meblach to tak, przyraczkowac do mnie stanac przy moich nogach zebym dala jej raczki do chodzenia to tak, ale jak ja wolam np od kanapy zeby do mnie przyszla, to siada i raczkuje, albo wyciaga raczke, sama poki co nie chce chodzic :ico_noniewiem:
a jaka gadula z niej..wlasciwie to po swojemu mowi calymi zdaniami :ico_haha_01:
a jak wola i przy tym akcentuje jak np A pojdzie do ubikacji, to albo sie kladzie na podloge i patrzy przez szparke, albo staje przy drzwiach i wola " ta ta" "taa ta" "taaaa ta" normalnie pasc mozna ze smiechu :-D
bardzo jej sie podobaja wszelkie zabawy na dworze, np skubanie trawy, malowanie kreda (i podjadanie przy okazji), pluskanie - chyba najbardziej ta gola pupcia w wodzie :ico_oczko:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

03 sie 2012, 07:32

Hej dziewczyny, mi brak czasu niestety. Wróciłam do pracy, podpisałam wczoraj kontrakt na 5 dni, minimum 25h w tygodniu i musze teraz się przyzwyczaic i wyrobić pewne nawyki w porankach z dziećmi.

Brawa za wszystkie sukcesy dzieciaczków, każdy cieszy:) Mój Dorian próbuje chodzić sam, staje już na minute dwie sam bez trzymania, ogółem niania i jej mąż mocno przypasili moim szkrabom:) Więc jest fajnie.

Pozdrawiam goraco

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

03 sie 2012, 09:38

Pchacz Mu jeszcze trochę odjeżdża.
Mojej 2 tyg temu pchacz właśnie bardzo szybko odjeżdżał i ona bach wywracała się.Czasem się zdarzyło że przeszła 2-3 kroczki i wywrotka.
A teraz to pchacz za nią nie nadąża.Zobaczysz z czasem i ona nadąży za nim a właściwie pchacz nie będzie mógł nadążyć za nim . Teraz jedyny problem jaki jest to to że nie umie sama nakręcić i że gdy usiądzie to nie wstanie sama bo on odjeżdża właśnie.
wogole to taki maly tchorz z niej
Moja też mimo że chodzi z pchaczem to jakoś przy łóżku czy meblach rzadko .Woli przeraczkować.
bardzo jej sie podobaja wszelkie zabawy na dworze
U mnie to całe dnie na polu siedzi i dalej jej mało. Skubanie trawy uwielbia a najbardziej ją jeść.
Wróciłam do pracy
No to powodzenia i dużo sił życzę by to wszystko ogarnąć.

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

03 sie 2012, 13:58

elibell to super, najwazniejsze zeby dzieci byly zadowolone :ico_oczko: powodzenia!!

szkieletorek ja sie najbardziej obawialam kamyczkow, bo ona potrafi wypatrzec nawetnajmniejszy i w te male paluszki go uchwycic, a co potem ma z nim zrobic?..oczywiscie do dziubka, takze na dworze musze miec oczy naokolo glowy :ico_oczko:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

03 sie 2012, 19:39

na dworze musze miec oczy naokolo glowy :ico_oczko:
My mamy taki spory kawałek obok wejścia do domu wysypany małymi kamyczkami, moja uwielbia się tam bawić i oczywiście brać do buzi.Nie raz jej wyciągałam tak że właśnie oczy to my musimy mieć teraz wszędzie.

Lili bawi się na polu z tatą ale zaraz będzie kąpiel bo naszykowałam im już wszystko.Mnie coś dziś chyba poszczykneło bo ledwo chodzę tak mnie na dole kręgosłup boli.

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

04 sie 2012, 14:13

Hej Dziewczyny:)
sorki że tak mało piszę, ale przygotowania idą pełną parą i nie bardzo mam czas na pisanie :ico_wstydzioch:

Agus super Oliś jest :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

elibell gratulacje z powodu pracy i powodzenia!

My sesję zdjęciową już mieliśmy. 7 godzin nam zajęła. Wywoził nas fotograf wszędzie :ico_oczko: Ale pomysły miał fajne mam nadzieję że zdjęcia też wyjdą super :-)
Pochwalę się zaraz jak dostanę :ico_oczko:

Oliwkę nauczyłam zasypiania samodzielnego i w dzień i na noc, przesypia już całe nocki tak do 6-7 więc jest super :ico_brawa_01:
Z chodzeniem to chyba jeszcze zejdzie, bo sama to próbuje stanąc ale tylkojak ja czy Pjesteśmy w pobliżu tak to raczej nie widziałam żeby próbowała :ico_noniewiem: Za to jak się ją weźmie za rączki i prowadza to zaiwania tak że człowiek nadążyc nie może :ico_haha_01:
I strzasznie dużo gada to moje dziecko :ico_haha_01: Po swojemu bo po swojemu ale gęba się nie zamyka :ico_haha_01: Opowiada gestykuluje, aż czasem ze śmiechu to nie mogę :ico_haha_02:
Ostatnio w ogóle to mnie rozwaliła. Często mnie obserwuje jak sprzątam i myję meble w kuchni, i ostatnio zgarnęła ścierkę w kuchni i zaczęła meble szorowac. Jenyy jak to wyglądało to poprostu myślałam że padnę :ico_haha_01: Mam nagrane to ale tylko na kamerze jak kiedyś to zgram na płytę ( a pierw się muszę dowiedziec jak bo to kamera na taśmy jeszcze) to Wam pokarzę, bo widok nieziemski, hehe. Przynajmniej dla mnie :ico_oczko:

Maiłam coś jeszcze pisac ale głowę mam zaprzątniętą masą innych rzeczy i wszystko mi ucieka :ico_wstydzioch:

Panieński mam dzisiaj i chyba też przez to rozkojarzona jestem bo się doczekac już nie mogę;p

Trzymajcie się dziewczyny ciepło! Pozdrawiamy :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

04 sie 2012, 22:22

Panieński mam dzisiaj i chyba też przez to rozkojarzona jestem bo się doczekac już nie mogę;p
To szalonej zabawy życzę!
My sesję zdjęciową już mieliśmy. 7 godzin nam zajęła. Wywoził nas fotograf wszędzie :ico_oczko: Ale pomysły miał fajne mam nadzieję że zdjęcia też wyjdą super :-)
Ile za sesję w plenerze płaciłaś?

Ja się muszę pochwalić, że mój synek wczoraj sam pierwsze kroczki zrobił. Puścił się kanapy i do mnie z 3 kroki :ico_brawa_01:
Podobno coś wcześniej próbował jak mama w pracy była, ale to się nie liczy jak mama nie widziała :ico_haha_01:
Teraz jak mała odległość to się puszcza. Ale to radość jest :064:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość