Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

10 lip 2012, 10:23

Wiem że zaraz po ciąży musieli jej usunąć woreczek żółciowy przez tą cholestazę
:ico_szoking: :ico_szoking:
No to teraz sie modle zeby to nie bylo to ...

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

10 lip 2012, 10:36

Madleine, oby to nie było to!!!!! :ico_olaboga:
Podobno jeśli po kąpieli skurcze nie przechodzą to wtedy sie poród zaczyna,a jeśli przechodzą to tylko przepowiadające
tak jest
A może spróbują zmiękczyć szyjkę jakimiś środkami i jakoś damy radę...
Najważniejsze aby macica samoczynnie podjęła akcje skurczową, bo samo zmiękczenie szyjki nic nie da. Mój gi mi to tłumaczył tak: wszystko zależy od tego jak się zrosły mięśnie w miejscu cięcia - jeśli równo, to skurcze się rozkrecą, a jeśli nie to nie ma szans. Ale u Ciebie i u mnie zrosły się równo!!!! Nie ma innej faken możliwości!!!! :ico_nienie:

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

10 lip 2012, 12:00

Madleine, z tego co wiem to wypłukują kroplówkami nadmiar bilirubiny

[ Dodano: 10-07-2012, 12:02 ]
Qanchita, julchik22, u mnie się rozkręciło to i u Was się rozkręci, a mnie po cc wywoływali poród, więc da się :ico_oczko: Trzymam kciuki, żeby z Wami też tak było :ico_sorki: :ico_sorki:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

10 lip 2012, 12:07

laupina, dzięki za wsparcie! :-) Staramy się być dobrej myśli, ale Ty jednak miałaś 2x dłuższą przerwe między porodami, a my zaledwie to minimum, więc wątpie aby dali nam oxy :ico_noniewiem: Zresztą nawet nie wiem czy chce...

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

10 lip 2012, 13:27

hej, ja wpadłam zobaczyć jak tam porody a tu na razie cisza. to trzymam nadal kciuki !!!!
u nas OK, Agatka ma już 4 tyg :ico_szoking: tydzien temu ważyła 4100g. jutro idziemy pobrać jej krew- z żyły :ico_olaboga: bo tak jak Patryk to i ona żółta nadal. więc trzeba skontrolować.
dalej jest śpiochem, ogólnie mało płacze. tylko teraz z jedzeniem od paru dni kłopot bo je 4-5 min a potem płacz, pręży się i stęka- jakby brzuszek. no ale coż sie naje w 5 min?Miała tak któraś z poprzednim Bąblem? bo smyk jadł ile wlazło :ico_oczko:

spróbuję was doczytać :ico_sorki:

[ Dodano: 10-07-2012, 13:38 ]
a czemu Kasiala w szpitalu? może zdąże doczytać ale Agatka właśnie kupola produkuje to zaraz przebieranie a potem pewnie zechce cyca jak zrobiła miejsce :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

10 lip 2012, 13:46

no ale coż sie naje w 5 min?Miała tak któraś z poprzednim Bąblem? bo smyk jadł ile wlazło :ico_oczko:
No moja gwiazda tak miała. Sab simplex pomagał nam z tym brzuszkiem trochę. Tylko że u nas okazało się że mała ma kolki ze wzgl. na alergię. Musiałam odstawić świeże mleko i jaja ze swojej diety. Ale jak Agatka ładnie przybiera to chyba ok! Jolka prawie nie tyła :ico_szoking: Bo co wypiła to wyleciało dołem ze śluzem jeszcze :ico_olaboga:
A może masz pierwszy kryzys laktacyjny? One jakoś występują w 4 tyg. a później w 3 i 6 mieś. chyba.
wszystko zależy od tego jak się zrosły mięśnie w miejscu cięcia - jeśli równo, to skurcze się rozkrecą, a jeśli nie to nie ma szans. Ale u Ciebie i u mnie zrosły się równo!!!! Nie ma innej faken możliwości!!!! :ico_nienie:
Ale jajca...to mi dałaś kolejny powód do rozmyślania :ico_szoking:

laupina, Tobie podali oxy ale Julka ma racje...odstęp był dużo większy :ico_oczko: Pewnie dużo też zależy od doświadczeń lekarza... Jak się kilka razy udało to może nie przestrzegać tych zasad :ico_noniewiem:
Mi już wszystko jedno...byle nie było komplikacji!

[ Dodano: 10-07-2012, 13:48 ]

[ Dodano: 10-07-2012, 13:38 ]
a czemu Kasiala w szpitalu? może zdąże doczytać ale Agatka właśnie kupola produkuje to zaraz przebieranie a potem pewnie zechce cyca jak zrobiła miejsce :ico_oczko:
Zrobił jej się ropień na sromie i położyli ją żeby to podleczyć przed porodem...tak w skrócie :-)

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

10 lip 2012, 13:50

Qanchita, aha
totrzymam kciuki zeby OK było. uciekam bo głód wzywa

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

10 lip 2012, 13:51

Marta a tą Biogaie podajesz?

[ Dodano: 10-07-2012, 13:52 ]
Pewnie dużo też zależy od doświadczeń lekarza...
to fakt moja ginka ani słysze,ćo sn nie chciała, a ordynator dał spróbować :-D , choć mówił, że nie obiecuje

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

10 lip 2012, 14:16

Nom Marta a wczoraj miałąm wyjść bo ropień już zanikł to się okazało ze wody płodowe znikły z macicy a mi nie odeszły i lekarze nei wiedza co z nimi się stało ponoć się wchłoneły ale nie wiadomo dlaczego dzidzia się nie rodzi w związku z ty i we czwartek mam indukcję a jak nie ruszy to chyba cc...

Madleinepodjeź lepiej do lekarza bo żeby mieć święty spokoj...

Julchik no ja to samo jak dzisiaj jeszcze zabcyzm u dziewczyn jakie mają krusyznki małe to ja mówię ze skoro moja waży 3 kg to dopero jaka malizna :ico_szoking:

Qanchita wiesz ze zajście w ciaże jak i poród zaczyna się w głowie i czym więcej bedziesz myśleć tym mniejsza szansa ze Cię weźmie!!! Tak więc daj na luz idź na zakupy jakieś spacerek bez stresu umów się na paznokcie i do fryzjera a zoabcyzsz zeraz dwa Cię ruszy!!!

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

10 lip 2012, 14:36

Tak więc daj na luz idź na zakupy jakieś spacerek bez stresu umów się na paznokcie i do fryzjera a zoabcyzsz zeraz dwa Cię ruszy!!!
Ile Ty tam masz stopni, co? Bo mi się ruszyć nonono nie chce dzisiaj z domu tak jest goraco i duszno :ico_haha_01: \
A Ty mi paznokcie i fryzjera wymyślasz :ico_haha_01:
Nawet mi się prania z dworu nie chce ściągać a muszę, bo trzeba ubrać pościele :ico_szoking:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość