Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

28 sie 2007, 21:38

Ada też jeszcze szaleje tata się nią zajmuje

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

29 sie 2007, 06:48

cześć z raniutka

u nas piękna noc oby więcej takich, Oliwka usnęła po 19 i obudziła sie o 5.25 :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: wyspałam się za wszytskie czasy

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Emilki za samodzielne chodzenie
Gabrysiu pokoik prześliczny, ja też bym chciała zrobić taki dla Oliwki ale niestety mam tylko jeden pokój w naszym mieszkaniu, więc póki co muszę się wstrzymac

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

29 sie 2007, 07:17

Witam :-)

Maja wczoraj poszalała jeszcze z godzine i usnęła a dzis o 6-ej pobudka ale to dlatego,ze nikt przy niej nie lezał, a ona jak sie przebudzi i nie widzi nikogo od razu zrywa sie na równe nogi.

Odetchnelam z ulga bo problem niani rozwiazany - w koncu mama Piotrka stwierdzila,ze nie ma co stresowac dziecka coraz to nowymi osobami i zdecydowala sie zająć Mają :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ... aż jestem w szoku bo do tej pory nawet nie chciała o tym myslec...

[ Dodano: 2007-08-29, 07:19 ]
Oj biedna Emilka, tyle ja trzyma. Oby obyło sie bez antybiotyku ale jesli to zapalenie gardła to chyba nic innego nie pomoże :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

29 sie 2007, 07:40

Na poczatek moc zyczen dla naszych roczniaczkow. :ico_tort: :ico_tort:

ja tylko na chwilke bo jest u nas moja mama i kompletnie niemam czasu.
Gabrysiu pokoik boski jeslu nie masz fridy to kup i odciagaj Emilce katarek to na prawde pomaga i smaruj mascia majrankowa oby przeszlo jej jak najszybciej. U nas kilka nocy koszmarnych maly non stop sie budzil ale chyba w koncu sie przebil ten zabek nie moge zobaczyc bo maly nie chce otworzyc buzki. Ostatnie dwa dni dopisuje mu tez apetyt obiadki zjada ciudownie a wieczorne kaszki wypija calutkie 320 ml :ico_szoking: :ico_szoking: . A teraz uciekam zajrze do wa pewnie dopiero jutro trzymajcie sie cieplutko a dla Emilki szybkiego powrotu do zdrowia.

Acha i gratulacje dla mnaszych roczniczkow za pierwszekroczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-08-29, 07:41 ]
Acha Gabrysiu i oklepuj Emilke po pleckach zeby jej sie nie osadzilo na pluckach albo oskrzelkach

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

29 sie 2007, 08:02

ewelinko 320ml to bardzop dużo :ico_szoking: , Pawełek jednak potrafi no ale w koncu to facet :ico_oczko: I wpadaj do nas czesciej :ico_sorki:

Maja za to ostatnio nie je prawie w ogole, ja nie wiem czym ona żyje, juz nawet Piotrek zaczął sie martwic tym jej niejedzeniem... Nie je calą noc czyli jakies 12 godzin a potem rano daje jej kaszke a ona wypija tak ok. 60, czasem 90ml :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-08-29, 08:05 ]
Dzis kupie jej mleko modyfikowane i moze bedzie chociaz to chciala pic :ico_noniewiem: A Wy jakie mleko dajecie maluchom bo nie wiem jakie kupic?

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

29 sie 2007, 09:14

Iwonko ja daje Oliwce Bebiko 2 ale pewnie przejde niedługo na Bebiko 3 bo przecież będzie roczniakiem. Używam tego mleka bardzo długo i nie nigdy nie miałam żadnych problemów ani z brzuszkiem ani z kupką. Za to nie polecam Nan produkcji Nestle, Oliwka po nim robiła straszne kupy takie twarde ale najgorsze było że płakała przy robieniu.
Może podpytaj się lekarza ale lepiej zdaj się na własną intuicję.

Ewelinko fajnie że znalazłas troche czasu dla nas, a Pawełek to rzeczywiście potrafi zjeść, ja o takiej ilości to pomarzyć mogę.

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

29 sie 2007, 10:40

Gabrysiu nie ma czego zazdroscic bo babcia nie zostaje z Maja dlatego,zeby nam pomoc czy z troski o Maje a tylko dlatego,ze juz kilka osob jej powiedzialo,ze jak tak mozna zeby babcia na emeryturze siedziala bezczynnie, nie pomogła, kiedy w tym czasie moja mam marnuje urlop zeby zająć sie Mają kiedy my jestesmy w pracy. Z reszta ona powiedziala,ze sprobuje czy da rade bo jak nie to bedziemy musieli jednak poszukac niani :ico_puknij: Ja w ogole za nią nie przepadam...

Dzis kupie Bebiko 3 ,moze jej zasmakuje...

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

29 sie 2007, 10:51

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Emi i Adusi za pierwsze kroczki.
Iwonka co do mleczka to ja z kolei kupuje Nan3 po 9 miesiącu, o Bebiku to Michał nie chciał słyszeć, jak raz spróbował to nie chciał nawet spojrzec na kubeczek, a nan pije w sporych ilościach, no i z kupa nie ma problemu :ico_noniewiem: niestety musisz przetestować co Majeczce będzie pasowało.
Pawełek to dużo kaszki wypija :ico_szoking: Michaś to wypija mleka około 500ml na dobę, ale tak na 4 razy, kaszki zje czasem 200ml, jak mu posmakuje.
No i my mieliśmy dobrą nocke dzisiaj, bo przebudzał się Michas,ale zaraz zasypiał i mleczko dopiero o 6.00 wypił. :-)

[ Dodano: 2007-08-29, 10:56 ]
Co do zajmowania się dziecmi przez babcie to niby obie nasze mamy sa na emeryturze, ale pomaga mi tylko moja (chociaz nie chce jeszcze zostac sama z Michałkiem, ma problemy z kregosłupem, no i sporo zajęc jak to na wsi). mama Piotrka za to siedzi tylko w domu i narzeka,przyjedzie raz na 2 tygodnie na kawkę i nawet chwili się Małym nie zajmie, tylko podziwia jaki juz duży, ładny itp. ,ale tak pomiędzy wizytami to nawet nie zadzwoni i nie spyta jak leci, nawet jak wie,że mieliśmy z nim na badania iść to nigdy nie spyta jak wyszły :ico_puknij:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

29 sie 2007, 11:08

Martynko czyli u Michałka juz sa efekty, cała noc bez cycusia :ico_brawa_01: Kurcze ale dużo mleczka pija te Wasze dzieciaczki - 500ml to Majka juz dawno nie wypiła przez dobę. Co ja bym dała zeby ona jadła. Teraz musze pójść z nią na badania krwi sprawdzic czy znowu anemia sie nie przypałetała :ico_olaboga:

I tak to jest z tymi babciami, jedna chce sie zając a inna nie. Chcialabym zeby mama Piotrka sobie przypomniala jak to bylo jak miała małe dzieci i jak tylko nadeszły wakacje na całe lato wywoziła je na wies do dziadkow a sama siedziała w miescie. A teraz zeby nam pomóc to nie rwie sie...

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

29 sie 2007, 11:40

jak to się mówi "zapomniał wół jak cielęciem był"

mama mojego męża nie żyje ale za to teść to rwie się żeby z Oliwką posiedziec
tak samo moja mama nawet ostatnio dopytuje sie kiedy dam im znowu Oliwke na noc (moim rodzicom oczywiście)
ale oni pracują i jak ja pojde do pracy to zostanie albo żłobek albo opiekunka :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Iwonko a co na to Twój mąż??

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość