Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

30 sty 2008, 00:41

Alinko ja juz kiedys pisałam: na ta kupke kup ESUTICON. Nieszkodliwy. Ja dawałam jakiś czas temu nawet codziennie bez strachu i pomagało. A dzis taki zbiego okoliczności tez mieliśmy takie kuleczki hehe i kropelki zapodąłam. Jutro ci powiem czy pomogły.

Witam Edytę.

Frydza współczuje przejść z ojcem.

Aniu Asiu gratuluje raczkowania. My nadal czekamy.

Madziorka trzymaj sie i do zobaczenia.

A ja własnie upichciłam zupke dla Tomcia na jutro z mielonymi kuleczkami z kurczaka mmmm, sama chyba podkradnę mu ze dwie.

[ Dodano: 2008-01-29, 23:43 ]
Lucy Oliverek uroczy i jak mu włoski rosną hoho.
Słuchaj tak sobie myśle z tym jedzeniem. A może on ciepłego nie chce a zimne woli. Jak ząbki wychodza to może go ciepłe draznić. Spróbuj mu zupki nie podgrzewać ze słoiczka tylko temperature pokojową zostaw.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

30 sty 2008, 01:01

-indigo- pisze:wychodza to może go ciepłe draznić. Spróbuj mu zupki nie podgrzewać ze słoiczka tylko temperature pokojową zostaw.
wczoraj tak zrobilam i nie jadl ,ale dzis zjadl,wiec ja juz nie rozumiem :ico_noniewiem: chyba musze sie bardziej postarac z gotowaniem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

30 sty 2008, 01:27

dziewczyny mam pytanko. ostatnio na naszej klasie w czerwcówkach pojawiła sie nowa koleżanka Magda. ma córkę Karinkę. Kto to taki bo ja nie kojarze?? Cos mi świta ale nie pamietam jej.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

30 sty 2008, 02:25

ja juz ide obkukac :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-01-30, 01:28 ]
Kamilko na tym drugim zdjeciu ,Tomus podobny jest do Jarka

[ Dodano: 2008-01-30, 01:30 ]
ja tez nie kojarze tej dziewczyny :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

30 sty 2008, 08:43

Witam wszystkich i nowa koleżankę
:-D

Lucy Oli bardzo fajny jaki pocieszny chłopaczek :ico_oczko:

Co do jedzenia moj nie strakuje je wszystko co mu dam hehe :ico_oczko:

Frydza :ico_pocieszyciel:

Co do raczkowania te ktore potrafia to :ico_brawa_01: moj jeszcze sie nie zabiera :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

30 sty 2008, 10:53

Witam!
dzięki za odpowiedzi w sprawie kupki :-) ZobaCZYMY jak dzisiaj.
Jak nie pomoze jabłko, to dam śliweczki lub wybiorę się do apteki.

Lucy Oil jest boski poprostu, to spojrzenie istnego playboya hheh. A z jedzonkiem poprostu moze ma chimery i tyle. Wanesska tez wczoraj z łyzcezki jabłuszkiem pluła, a dałam ze smoczka to zajadała az się tzręsła cała!

Kamilko ta Magda to chyba ta dziewczyna co tu wpadła do nas, a na wątku było zamieszanie o nieodpowiedzianych pytaniach i chyba przestraszyła się :ico_noniewiem: To chyba ta, bo była Magda.

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

30 sty 2008, 10:59

hej hej

Lucy boskie zdjęcia

i ja witam bnową koleżankę

Magda??? nie kojarze, ja to wogóle nie moge znależć na naszej klasie czerwcówek, może mi ktoś zapodac link, wiem że był już podawany ale przegapiłam

Alinko z kupkami na pewno wszystko sie unormuje

Lucy Emi też miała taki czas że jadła w kratkę, raz jej smakowało a raz nie i samo przeszło bez przymuszania jej do jedzenia, poprostu była tylko na melczku, i minęło jej to, mam nadzieje że u was też minie.

A ja od 7.30 na nogach i strasznnie chce mi sie spać, a jeszcze angielski o 19ej. Oj coś straciłam serce do tego angielskiego, poza tym mamy beznadziejego native spikera. Zastanawiam sie czy wogóle zapisywać sie na kolejny semestr :ico_noniewiem:

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

30 sty 2008, 11:11

cześć lucy supcio zdięcie słodki maluszek.Alineczq jak moja niemogła zrobić kupki to dałam czopek glicerynowy do dupci i po chwili było po problemie są one bez recepty, tylko nierób za często Ja przy pierwszym niewiedziałam i mi się uzależniła od tego i bez tego ani rusz no ale teraz jestem mądrzejsza

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

30 sty 2008, 11:34

Witam u nas nocka super :-D DZIEKUJE WAM ZA WSPARCIE JESTESCIE KOCHANE!! Wiki teraz raczkuje za zamiatarka ale ma ubaw :-D Dostalam @ Obrazek glowa mnie boli ,i brzuch masakra,przed porodem nigdy niemialam takich dolegliwosci fakkkkkkkk LUCY OLI super przystojniacha :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: JA tez nie kojaze kolezanki na naszej klasie!!A co do wloskow to niuni zaczely strasznie rosnac :ico_szoking: za uszkiem ma loczek hihihi

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

30 sty 2008, 11:51

Aga fajnie, ze Wikusia obrasta :-D Wanessce tez cos tam rośnie hehe ale wolno, a ja juz przymierzam się do jakiejś kokardki. Ale pewno ktoś wtedy powie "po co chłopaczkowi kokardkę przywiązałam" hahahahahah

Edyta właśnie z tymi czopkami to się boję naduzywać. narazie spróbujemy metod naturalnych :ico_oczko:

Asiulka, chęć do angielskiego napewno wróci ! A wiedzy na plecach nosić nie będziesz, za to przyda się w zyciu :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość