Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

14 cze 2007, 13:59

Juli, łóżeczko superaśne! Trzymam kciuki żeby Krzyś namyślił się i wyszedł wkrótce - może czekał, aż mamusia torbę spakuje :ico_haha_02: Co do sprawy wojska, to masz rację; pewnie wszystko zależy od jednostki, my z mężem pracujemy w lotniczej i picie w pracy jest tu nie do pomyślenia... Co do systemu to też uważam, że jest beznadziejny i że armia powinna być w 100% zawodowa, ale jako politolog zdaję sobie sprawę, że naszego państwa na razie na to nie stać (wbrew temu co mówią tzw politycy). Jeśli Twój mąż ma wadę serca, to NIE MOGĄ go wziąć do woja, nie martw się kochana. A to wezwanie na wku to po prostu formalność...
Co do piersi - moje też bardzo urosły i bez stanika leżą na brzuchu, a ja lubię swoje malutkie. Myślę, że uda się wrócić do "normy" - kremy (ale to jak skończę karmić, bo chyba wcześniej nie można), odpowiedni zestaw ćwiczeń i masaże w wykonaniu męża :-D :-D :-D

Asiula, ja też sobie wydrukuję Twoją listę. Lekarz pierwszego konatku wypisał mi zwolnienie ginekologiczne, więc chyba jest ok. Co do fryzury to zgadzam się z dziewczynami, ślicznie Ci w króciutkich włoskach. I na pewno bardzo wygodnie, zwłaszcza w te upały ....

Kamilko, Tomeczek jest prześliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , a te foteczki bardzo wzruszające. Jak patrzę na zdjęcia Maluszków to też już bym chciała tulić swoją Kruszynkę... Fajnie, że już Ci się jakoś normuje rytm dobowy i że masz pomoc od mamy. Moja też przyjedzie po porodzie :-)

Czy są może jakieś nowe wiadomości od Madzi?

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

14 cze 2007, 14:03

cóz to moje dziecko takie czkawkowe dzisiaj?? Znowu ma mega czkawe :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: a wypina sie na wszystkie strony :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: raz pupcia z prawej raz z lewej strony :ico_olaboga: nie może się zdecydowac gdzie mu wygodniej

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

14 cze 2007, 14:46

asiula26 moja tez dziś od rana tańcuje w brzuszku,szaleje jak nigdy :-D uwielbiam to :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

14 cze 2007, 14:48

Juli sliczne łóżeczko i jego wystroj :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

14 cze 2007, 15:06

hej dziewuszki... :-D . ale naklikane.. az milo... znow gwarno na tt!!!! :ico_brawa_01:
nie zdarzylam pozegnac sie z madzia... :ico_sorki:
ale trzymam kciuki i czekam na dobre wiesci... !!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: trzymaj sie madziu!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a o fotkach zapomnialas :ico_oczko: :ico_nienie: :ico_nienie:

kamilko ciesze sie, ze tak sobie swietnie radzisz z tomeczkiem... i karmienie tak bezbolesnie sie odbywa... :-D . super!!!! jak milo posluchac twoich doswiadczen... hihi :-D syneczek slodziutki!!!! :ico_brawa_01:

asiulka slicznie ci w tych wloskach!!! brzuszek ladniutki!!! :-D dzieki za liste, co do karmienia.. :ico_sorki: :ico_sorki: .. wlasnie tego potrzebowalam, bo tutaj jak wspomniala lucy totalna swoboda obowiazuje, a potem dzieciaki sie mecza :ico_olaboga:

lucy bardzo mi przykro z powodu kolegi... to straszne :ico_placzek: :ico_placzek:

julie sliczne kolorki... moje ulubione.. :ico_brawa_01: . nasz sypialnia rowniez zolta. :ico_brawa_01: a ja myslalam, ze jako jedyna niespakowana... :ico_oczko:
ale moze dzis sie za to wezme... :ico_oczko: bo adas sie denerwuje , ze spadnie to na niego.. a on w stresie gotow i mnie zapomniec.. :ico_brawa_01: . hehe :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

14 cze 2007, 16:11

mam wiadomosci od Magdy26

Jej maz wybral mnie z listy kontaktow gg (chyba dlatego,ze bylam dostepna ) i przypadl mi zaszczyt poinformowania ,ze Magda bedzie miala jutro o 6 rano wywolywany porod :ico_brawa_01:
Mozliwe,ze Marcinek bedzie jutro na swiecie :ico_brawa_01:

Mam jej numer kom jesli chcecie to podam na gg 7896717.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

14 cze 2007, 16:21

rybko dziekujemy za wiadomosc!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-06-14, 16:21 ]
a moze marcinek sam zdecyduje pojawic sie na swiecie... np dzis w nocy hihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

14 cze 2007, 16:22

Madziu z calych sił trzymam kciukasy za łatwy, szybki i w miarę bezbolesny :ico_noniewiem: poród :-)

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

14 cze 2007, 16:29

dziewczyny moze panikuje, ale moja Łucja jest dzisiaj jakas hiperaktywna (jak jescze nigdy nie byla) i nawet nie moge odroznic jej ruchow od skurczow. wiem, ze jesli dziecko sie nie rusza to trzeba do szpitala, ale co jak rusza sie za bardzo? czy ta jej aktywnosc moze byc zwiazana z ciezkostrawnym pozywieniem, ktore dzisiaj pochlonelam?

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

14 cze 2007, 16:43

Jasnie Pani :), jedzonko na pewno ma wplyw na dzidzie :ico_noniewiem: Wiem,ze dzieciaczki nie lubia ciezkostrawnych potraw.Moj synus na 100 %

Ale moze malutka juz toruje sobie droge albo chce wpasowac glowke w kanal rodny,wowczas bedzie parka :ico_oczko: Łucja i Marcinek :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość