Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

24 maja 2007, 12:35

Gosia A pisze:hej - ja rodziłam w bródnowskim - rewelacja! fakt miałm salę 1 ( 50 pln za dobę) ale było warto- obsługa super ! położne miłe, lekarze też - jedzenie takie sobie :-D

Pierwsz dobra opinia o tym szpitalu... Ja cały czas mam wojnę o wybór szpitala.. K. chce Bródno, a ja wszystko oprócz Bródna :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

24 maja 2007, 12:44

Alineczq, - jak chcesz pogadac o tym szpiatlu to jest moje gg - moge podac Ci ój telefon - ja miałm opłaconą też położna ( 350 pln) - najtaniej w Wa-wie :-D - ale bardzo, bardzo się opłacało - poród szybki - położna robiła co mogła, aby go nie opózniać - konkretna babka. Naprawde czułam się bardzo dobrze :-D . Fakt sale - te - nie opłacona - dużo dziewczyn - 4-6 osobowe - ciasno .. może przeszkadzać. Dziecko - od początku jest z Toba - jak sąstudenci - pytaja - czy mogą zbadac dziecko ... naprwdę ok. głowa do góry! Ale to ty podejmij decyzje , gdzie chcesz rodzic najważniejszy jest Two komfort może byc ciężko - bo nastawienie to podstawa! moim zdaniem - nie chcesz - nie idz - to powinnen byc twoj wybór! - bo ta wazne

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

24 maja 2007, 16:00

Hej ja rodziłam an Ujastku w Krakowie i miom rewelacyjnych opiiii ne temat tego szpitala ja jestem mocno niezadowolona...Za dużo pajentek i położne kompletnie nie miąły na nic czasu...
Generalnie nie pooecam

Awatar użytkownika
moniw
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 03 maja 2007, 17:13

08 cze 2007, 09:22

ja mam termin dopiero albo juz na 22 lipca .moja znajoma rodzila 2 czerwca miala byc w narutowiczu w krakowie ale odeslali ja na ujastek ponoc w szpitalu Narutowicza walcza z jakąś bakterią CZY KTOS COS BLIZEJ WIE NA TEN TEMAT ?

kangel
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 19 mar 2007, 10:35

17 cze 2007, 18:48

Hmm.. mam termin na 26 lipca i zastanawiam się nad Narutowiczem.. Jak dotąd dwie osoby mi radziły tam, jedna ujastek i jedna kopernika. chyba za duży wybór mamy w krakowie :ico_oczko:

moniw jeśli wiesz coś więcej o narutowiczu to podziel się informacjami :-D ale i tak przydałoby się tam przejechać niedługo i zobaczyć wszystko na własne oczy.

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

28 cze 2007, 10:49

Hej, apropos krakowa, narutowicza nie polecam, koleżanka wspomina to jako koszmar, co do ujastka slyszałam rózne opinie, ja chodziłam do żermoskiego na szkołę rodzenia i tam zamierzam rodzić, sale bardzo ładne, połozne super miłe, dwie kolezanki tam rodziły i są zadowolone, juz nie wspomne że wygrali ogólnopolski plebiscyt rodzić po ludzku...ale termina mam dopiero na 15 sierpnia :-D

Awatar użytkownika
wrzosia86
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 22 maja 2007, 12:21

08 lip 2007, 20:40

ja rodzilam w szpitalu w nisku i nie wyobrażam sobie rodzić gdzie indziej:) mały szpital, ale za to personel biega koło pacjentów... :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

11 lip 2007, 14:26

Ja rodziłam w szpitalu Bródnowskim i z czystym sercem mogę go polecić. Fakt, ze okna są stare, łózka skrzypia, a szafki na sali są jeszcze PRL-owskie, ale przeciez nie to jest najwaznejsze.. Personel bardzo miły i bardzo pomocny Niektóre pielęgniarki same z siebie pomagają, doradzają, a niektórych trzeba poprosić, ale zawsze pomogą! jedna była jakaś zołzowata, ale zawsze musi być ta biała wrona :-D
Sala porodowa jednoosobowa, w czasie porodu kazdy wie co ma robić i nie ma zamieszania. Polecam!!!

Awatar użytkownika
moniw
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 03 maja 2007, 17:13

15 lip 2007, 17:50

Hej! Zrobiłam mały rekonesans popytałam i wybrałam Kraków Ujastek ! Byłam tam 2 razy na badaniu i KTG i muszę przyznać że personel bardzo miły mimo tego dobrze mieć umówioną połozną (dzwonisz o kazdej porze dnia lub nocy a ona przyjeżdrza i jest tylko dla ciebie).Poza tym szpital ten ma czyste zasady bez łapówek ty płacisz oni wystawiają rachunek .
Niemniej jednak znajomosci dobrze miec to duzo ułatwia . :ico_oczko: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

18 lip 2007, 23:27

Ja rodzilam w Myslenicach, a o tym szpitalu niezbyt dobre opinie kraza, wiec spiesze doniesc, ze gdyby przez przypadek stalo sie tak, ze mialabym to przezyc jeszcze raz, to tylko w tym szpitalu i z tym personelem!!!! warunki maja kiepskie, bo kaski nie maja,ale gdyby nie polozne z porodowki to nie wiem, czy bym przezyla jeszcze raz ten koszmar (rodzilam bez znieczulenia 50 godz) . polozne na noworodkach juz troche gorsze

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość