elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

18 paź 2011, 17:26

frida dobra sprawa przy elizie urzywalam i teraz przy młodym tez bo mial katarek i sól morska, nie ma nic lepszego

a tej skazy u leiarza nie potwierdzalam, bo wiem ze to to niestety, juz wsio wiem co jesc i co robic.ale w poniedzialek mam polozna srodowiskowa to z nia pogDAM

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

18 paź 2011, 17:32

I już nam tak dwie paczki zaginęły. Teraz już wiadomo dlaczego.
No to nieźle ci powiem .Cholera to jak coś sobie zamówisz to musisz pilnować kiedy listonosz , kurier czy jak tam macie przyjdzie bo inaczej oni sobie przywłaszczą.
A to Polacy są?
podejrzewam zę jeszcze mozesz mieć za mało mleczka zeby odciagać ręcznie
No nie wiem czy mało bo jak nie karmie małej około 2 godz to z piersi mi kapie . A kiedy je naciskam to czasem az ciurkiem leci.
puszcza bączki bardzo dłuuugie
No właśnie miałam to zapytać czy jak dziecko puszcza bąki to dobry znak czy zły.Moja robi kupki ale tez dużo bąków puszcza. Nie ma jak na razie raczej kolek bo nie ma płaczu.

Kurcze moja dzis mi 4 razy tak jak by zakasłała.Sama nie wiem ale wiem że teraz jak sie pochoruje to oni mnie zjedzą. Czy moge noworodkowi stosować inhalacje z wody morskiej ?

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

18 paź 2011, 18:02

Kinga_łódź, ale masz "fajnych" sąsiadów :ico_olaboga:

Ja też przy Wice, gdy miała katar, używałam fridy i wody morskiej + podniesienie materacyka (tak jak izuś_85)

Dzięki dziewczyny za miłe słowa.

szkieletorek, nie słuchaj ludzi, rób tak jak czujesz i będzie dobrze.

Piotruś był dziś na szczepieniu, nie znosi tego za dobrze, popłakiwał nawet przez sen, do tego jak wstał to wył mi jakieś 1,5 godz., nic nie pomagało, chciało mi się płakać razem z nim, do tego Tusia ciągle coś chciała, jak na złość. Mały waży już 5750g mierzy 61 cm, także duży chłopak.

Miałam sobie odpocząć jak dzieci poszły spać, a tak nahajcowałam w piecu, że zagotowałam wodę, jeszcze z tym walczę... Mam nadzieję, że nic złego się nie wydarzy :ico_sorki: aż ręce mi się trzęsą z nerwów :ico_noniewiem: A w domu sauna :ico_noniewiem:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

18 paź 2011, 18:15

chciało mi się płakać razem z nim
Oj wiem cos o tym.Mimo że moja to może kilka razy płakała i to bardzo krótko to ja razem z nia wtedy.Nie potrafię słuchać płaczu dziecka mojego .
tak nahajcowałam w piecu, że zagotowałam wodę
Oj wiem cos o tym.U nas by była ciepła woda musimy zapalić w piecu i też mi sie nie raz zdarzyło że napaliłam aż huczało i nie było wesoło.

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

18 paź 2011, 18:24

Nie potrafię słuchać płaczu dziecka mojego .
chyba nikt tego nie lubi
napaliłam aż huczało i nie było wesoło.
dokładnie tak u mnie dziś było, najgorsze jest to, że jestem sama w całym domu, więc w razie czego nie miałabym żadnej pomocy. Na szczęście sytuacja wydaje się opanowana, temp. spada powoli, dobrze, że dzieci śpią :ico_sorki:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

18 paź 2011, 18:29

temp. spada powoli
A ile mialas na piecu

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

18 paź 2011, 18:30

Elibell no to dietka Cię czeka :ico_noniewiem: współczuję bo wiem co to znaczy.

Szkieletorek sąsiedzi to niestety Nigeryjczycy, niezbyt przyjemny naród, nie dadza sobie nic powiedzieć :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Lepiej jak dziecko puszcza baczki przynajmniej wzdęcia się nie robią :ico_sorki:

Inia dużego synusia już masz :ico_brawa_01:
jutro będzie lepiej :ico_sorki:
może mało pocieszające ale ja dziś garnek z ziemniakami przypaliłam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

18 paź 2011, 18:45

A ile mialas na piecu
100 :ico_noniewiem: już jest 80
garnek z ziemniakami przypaliłam
he he, mój mąż też wczoraj zapomniał o ziemniakach i tak samo się skończyło :ico_oczko:

Piotruś wstał, a Tusia ciągle śpi :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

18 paź 2011, 18:49

Kinga_łódź, sąsiedzi rewelacyjni nie ma co :ico_zly:

Ja mam sporo spioszków 0-3m-ce i część jest za mala nie wiem czemu, jakieś takie nijakie jak na moje dziecko. szerokie ale krotkie i ma przygięte stopki i nozki :ico_szoking:
Nie potrafię słuchać płaczu dziecka mojego .
ja mam tak samo, probuje czego sie da żeby byla spokojna, ale jak plakała mi w szpitalu calą noc tez sie poryczalam z bezradności że nie umie jej zrozumieć i pomóc.
No właśnie miałam to zapytać czy jak dziecko puszcza bąki to dobry znak czy zły.Moja robi kupki ale tez dużo bąków puszcza. Nie ma jak na razie raczej kolek bo nie ma płaczu.
to dobrze bo jelitka jej nie wojują, nie będzie kolek i wzdęć miała malutka :-D

Moja praktycznie po każdym karmieniu robi kupkę :-D

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

18 paź 2011, 19:13

Inia dobrze, że temp. spada :ico_sorki:
No u mnie najśmieszniejsze jest to, że stałam obok kuchenki bo zmywałam i się głupia zastanawiałam co tak śmierdzi :ico_puknij:
I za chwile do mnie dotarło, że to ziemniaki :ico_puknij:

Izabela widać rozmiar rozmiarowi nie równy :ico_olaboga:
Tak już mamy hormony szaleją i nie raz ryczymy z dziećmi :ico_oczko:

Ja kukam na ebay maty edukacyjne i znalazłam fajną niedrogą Jungle Rainforest z fisher.

[ Dodano: 2011-10-18, 19:25 ]
Lece kąpać Leosia :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość