Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

11 lis 2011, 16:00

Kasiala, gratulacje :ico_brawa_01:

agesss
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 05 lis 2011, 20:33

11 lis 2011, 20:39

Witam wszystkie mamusie aj ciężko jakoś troszeczkę bo ojczym mój zginą w wypadku samochodowym :ico_placzek: ale życie toczy się dalej!Zgaga jakoś chwilowo ustąpiła nie mam wogle dla odmiany apetytu jakiś tam serek rano w siebie wcisne i narazie starcza mi to prawie na cały dzień to nowość bo 2 poprzednie ciąże jadłam za 10 nie tylko za 2 :ico_haha_01: Dziękuję za porady co do konfliktu krwi tylko u mnie tak pierwsze dziecko poroniłam i odrazu podali mi ten zastrzyk fakt potem zaszłam w ciążę z mężem który ma plusową krew i też odrazu podali mi zastrzyk i robiłam przez całaciążę badania krwi co 2tyg.drugie dziecko mam z mężczyzną z taką samą grupą krwi jak ja czyli A rh- no życie jak to życie teraz jestem w ciąży z mężem obecnym który ma krew dodatnia i tak właśnie mnie straszą że dziecko może byc chore lub umrzec itp.ale lekarz powiedziała że nie problem wy tez tak mówicie więc mam nadzieje że będzie oki/w niedzielę usg nie moge się doczekać ....Pozdrawiam a jak Wy mamusie się trzymacie?? :ico_ciezarowka:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

11 lis 2011, 21:27

Kasiala, myślę że możecie się już radować z mężem :-) Gratuluję !

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

11 lis 2011, 21:46

Kasiala GRATULACJE :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no jak 3 testy pozytywne to napewno :ico_ciezarowka: tak sie ciesze ze jest nas coraz wiecej :ico_brawa_01:
WITAM CIE NA NASZYM WATKU :ico_oczko:

agesss bardzo mi przykro z powodu ojczyma zapalam swiatelko [*]

Ciesze sie ze zgaga Cie juz nie meczy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

11 lis 2011, 23:16

agesss, współczuję tych wszystkich przejść :ico_olaboga:
Ale tak jak piszesz...życie toczy się dalej.
w niedzielę usg nie moge się doczekać
W niedzielę? Dziwny termin ale zazdroszczę Ci że już będziesz miała jakieś informacje :-) Podziel się nimi jak tylko będziesz mogła!

Kasiala, witam i gratuluję :ico_brawa_01:
A kiedy miałaś ostatnią @ ?

[ Dodano: 11-11-2011, 22:17 ]
Tibby a Ty kiedy do nas wbijasz? :-D

agesss
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 05 lis 2011, 20:33

12 lis 2011, 00:27

Aniula, Qanchita,
dziękuje kochane za wsparcie.
W niedzielę? Dziwny termin ale zazdroszczę Ci że już będziesz miała jakieś informacje Podziel się nimi jak tylko będziesz mogła!
jasne że sie podziele tak tak prywatnie więc w niedzielę na godz 12.30 juz zobacze swoje maleństwo mam nadzieje że wszystko jest oki ostatnio jakos nie pokoi mnie to ze nie mam zadnych dolegliwości żadnych objawów poza ogromnym bólem i rozmiarem piers hehe :-D
przepraszam za pytanie ale jak wstawiacie zdjęcia swoich pociech tutaj bo ja nie umiem buziaczki :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

12 lis 2011, 00:59

ostatnią @ miała 6 października :) w sumie robiłam 4 testy ale pierwszy chyba za wcześnie i wyszedł negatyw :-D drugi po tygodniu od 1 i wyszła druga kreseczka bledziutka więc kupiłam kolejne dwa oczywiście różnych firm :) i wszystkie już wyszły pozytywne więc chce jeszcze potwierdzić u lekarza i wtedy będę już w siódmym niebie :-) oczywiście podzielę się wiadomościami :)

[ Dodano: 11-11-2011, 23:59 ]
oczywiscie dziękuję wszystkim za miłe przywitanie :)

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

12 lis 2011, 11:21

Witam :ico_ciezarowka:
agesss no to czekamy na wiesci :ico_oczko: z niedzielnej wizyty
co do wstwiania fotek ja robie to tak:
wrzucam fotke na "imageshack" ( tam dodajesz fotke naciskasz przeslij dalej wybierasz kopiujuesz kod forum i wklejasz go do swojego profilu tam gdzie suwaczek)

Mam nadzieje ze cos z tego zrozumiesz :ico_noniewiem: i ze pomoglam

Kasiala to na kiedy planujesz wizyte?

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

12 lis 2011, 12:35

w poniedziałek idę :) już nie mogę się doczekać... Mam pytanko czy któaś z Was też tak ma że jak nigdy to w :ico_ciezarowka: pamięta większość snów...? Bo ja to wszystko pamiętam.... Dzisiaj miałąm koszmar straszny ze nie donosiłam dzidzi :( :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

12 lis 2011, 13:28

przepraszam za pytanie ale jak wstawiacie zdjęcia swoich pociech tutaj bo ja nie umiem buziaczki :ico_ciezarowka:
Ja wstawiam przez www.fotosik.pl Wklejasz tam zdjęcie i podają Ci kody. Kod musisz skopiować i wkleić na forum lub po prostu do swojego profilu:)

Kasiala, jejku, ja się nigdy nie zastanawiałam nad tymi snami. Po prostu czasami się pamięta a czasami nie. Podobno sny to to, co się często ludziom w myślach kłębi w ciągu dnia...pewnie boisz się i przeżywasz. Głowa do góry, wszystkie mamy jakieś obawy.
Pamiętam że w poprzedniej ciąży na sam koniec często panikowałam jak mała nie poruszała się chwilami. Tyle się nasłuchałam o duszeniu pępowiną itp... nie warto. To powinien być czas radości i tego Ci życzę :ico_ciezarowka:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość