stobejczyk
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 12 mar 2013, 01:11

Re: wypadające włosy

03 mar 2015, 22:04

Jak pomógł Ci szampon, to nie było tak źle. Mnie nic nie pomagało. Poszłam do dermatologa w Klinice Ziemlewski i miałam robioną mezoterapie skóry głowy. Dopiero to pomogło. To zabieg docierający do głębokich warstw skóry. Poczytajcie opis zabiegu: http://www.klinikiziemlewski.pl/medycyna-estetyczna/9-medycyna-estetyczna/33-zabiegi-wzmacniajace-wlosy-i-skore-glowy

Awatar użytkownika
GrotaBryza
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 174
Rejestracja: 25 wrz 2013, 09:28

Re: wypadające włosy

09 mar 2015, 14:56

Sam szampon plus odżywka jak olejek kokosowy czy arganowy to bardzo ważna kwestia,polecam nakładać też maski na włosy,które są skuteczne i pomagają odbudować ich strukturę. U nas znajdziesz kilka ciekawych i naturalnych propozycji.

alekpom
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 09 mar 2015, 02:24

Re: wypadające włosy

10 mar 2015, 11:37

też miałam kiedyś problem z wypadającymi włosami! Wyciągałam je garściami! Ale od kiedy biorę http://www.noblemedica.pl/6-noble-medica mój problem się zmniejszył. Teraz wypada mi włosów tylko tyle ile powinno :)

lili
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 23 maja 2013, 18:11

Re: wypadające włosy

20 mar 2015, 15:26

Wypadające włosy mogą być skutkiem złego odżywiania się.

obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: wypadające włosy

30 mar 2015, 22:19

wypadające włosy to może być jakiś problem wewnętrzny, np jakaś choroba grzybicza czy coś podobnego, lepiej zrobić sobie badania.

Awatar użytkownika
Angelita
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 04 paź 2011, 13:46

Re: wypadające włosy

01 kwie 2015, 02:26

Ja się ostatnio z tymi włosami też umęczyłam, choć jem zdrowo, a wyniki badań mam w normie. Najbardziej mi chyba pomogło olejowanie kokosowym i łopianowym, nawilżające skalp odżywki no i żel lniany (taki samodzielnej roboty po zagotowaniu lnu). Bo to bardzo często zależy od stanu skóry głowy, jak są stany zapalne albo jest przesuszony, włosy mogą wypadać.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: wypadające włosy

01 kwie 2015, 16:48

Warto zainwestować także w dobre kosmetyki do pielęgnacji ciała i włosów z dodatkiem kolagenu,a ich szeroki wybór w niższej cenie znajdziecie na naszej stronie Lagenko,skuteczność na bardzo wysokim poziomie.

Flora20
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 12 lis 2014, 17:48

Re: wypadające włosy

03 kwie 2015, 09:45

mi osobiście bardzo pomogło picie drożdży:) piłam też siemię lniane i ogólnie starałam się wyeliminować z diety niezdrowe składniki. wydaje mi się, że kosmetyki (wcierki, spraye, maski itd) same nie wystarczą i trzeba też zadbać o siebie od wewnątrz

Awatar użytkownika
julkas
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 76
Rejestracja: 09 kwie 2015, 15:56

Re: wypadające włosy

09 kwie 2015, 16:17

też mi się wydaje, że jeśli włosy tak nadmiernie wypadają to problem tkwi wewnątrz organizmu, jak ja miałam taki problem to brałam witaminy i zmieniłam dietę, warto spróbować:)

konewap
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 16 kwie 2015, 20:36

Re: wypadające włosy

17 kwie 2015, 00:41

Witam, wczoraj znajomy opowiedział mi o fajnym produkcie 3DHair . Podobno rewelacja, oglądałem dużo filmików na internecie, poczytałem ulotki i powiem że wygląda to zachęcająco, ale szukam teraz opinii od Was.

On korzysta z kliniki włosów w Krakowie. Tu znalazłem opis http://www.beauty-for-you.com.pl/services/3dhair/
Znajomy ma faktycznie fajne włosy po tym produkcie, ale on ma ciemne. Nie wiem jak to wygląda na blondach. Macie jakieś zdjęcia, opinie? Chętnie się dowiem więcej!

Pozdrawiam

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość