Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

04 wrz 2012, 16:52

hej :-D

U nas wczoraj byl placz i moj i Zuzi :ico_wstydzioch: Masakra,nie chciala isc wogole :ico_olaboga: Za to odebralam ja juz usmiechnieta :ico_brawa_01: Przywitala mnie okrzykim,ze jadla zupke :-D

Dzis byl chwilke kryzys ale dalo sie ja zagadac i bylo bez placzu :-D Ufff :ico_brawa_01:

Pytalam pania o Zuzke,to powiedziala,ze dzis nawet spala i jest stale usmiechnieta :ico_sorki:


Andrzejek zadowolony,bez ekscesow - buziak i juz go nie ma :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

04 wrz 2012, 22:52

Magda33, i jak tam po zebraniu?
U nas to pierwsze powakacyjne (ogólne) trwa około 2 godzin, Pani dyrektor musi sie wygadać :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Potem dopiero rozejście sie do grup .. maraton dosłownie :ico_noniewiem:

iw_rybka, Twój Andrzejek i moja Mila wprawieni widze na maxa w funkcjonowanie przedszkola :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Zuzia dzielna dziewczynka :-D


U nas dzisiaj podczas obiadku jedna koleżanka Natka bardzo płakała, mój mały jako pierwszy skończył- Pani zaprowadziła go do mnie, on sie wtulił i juz nic wiecej go nie obchodziło :-D :-D
Wiecej o dzisiejszym dniu dowiem sie jutro rano bo przy obiedzie byla Pani dyrektor (jest na zmiane z przedszkolanką) a w najważniejszej cześci dnia była właściwa Pani :-)

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

05 wrz 2012, 07:29

i jak tam po zebraniu?
zebranie ogólne krótkie (około pół godiznki) i nic z niego nie wiem, bo rodzice byli z dziećmi i nic nie było słychać, a póżniej to w poszczególnych grupach trwało 2 godziny :ico_szoking: Ledwo wysiedziałam na tym małym krzesełku. Pani zadowolone z grupy, mówią, ze dawno takiej nie miały. Dzieciaczki płaczą mało, najczęściej tylko rano przy rozstaniu, są grzeczne :ico_noniewiem: i nie ma problemu ze spaniem czy z jedzeniem, wszystkie bawia się w zgodzie :ico_brawa_01: Poza tym było omówienie ramowego rozkładu dnia, podstaw nauczania przedszkolnego, no i temat główny: kasa :-D Dzeci będą miały specjalne książeczki tzw. karty pracy :-) do nauki - składka po 60pln, panie same kupuja wyprawkę typu papier do rysowania, flamastry, farby, pędzelki, kredki, wstążeczki itp. - też składka po 60pln, podpisywaliśmy zgodę na wyjścia poza przedszkole, na robienie zdjęć itd. Pani straszna gaduła, więc trwało to i trwało :ico_olaboga:

[ Dodano: 05-09-2012, 07:31 ]
a dziś u nas rano Zosia wbiegła radośnie do przedszkola, szysbko i chętnie się przebrała, w stronę sali też szła z uśmiechem, a jak się otworzyły drzwi od sali to znowu płacz: ja chcę do domu, mama, mama, nie zostawiaj mnie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

05 wrz 2012, 12:21

wydaje mi się, że nadchodzi właśnie kryzys u dzieci - najgorsze dni. Dzis w przedszkolu miałam wrażenie, że każde wchodzące dziecko płacze. Madzia oczywiście tez po wejściu do sali się rozpłakała i wyrywała do mamy. :ico_placzek: Musimy jakoś przetrwać.

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

05 wrz 2012, 12:53

Musimy jakoś przetrwać.
przetrwamy, szczególnie, że później w ciągu dnia nasze dzieciaczki świetnie się bawią :-D

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

05 wrz 2012, 14:57

Dziś podobno Madzia krócej płakała i pomoc siostry nie była już potrzebna. Potem już się ładnie bawiła. Jak przyszłam to 5 minut stałam w drzwiach i ją obserwowałam i mnie nie zauważyła ani nie słyszała jak wołałam. Biegała sobie za rączkę z jakąś dziewczynką a potem bawila się z kółeczku z dziećmi chyba w 'baloniku nasz malutki'. Na wyjściu Pani Dyrektor zapytała Madzie 'czy jutro się widzimy' i odpowiedziała, ze tak.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

05 wrz 2012, 21:14

a moja Zucha juz dzis w domu zostala,bo gile po pachy ma :ico_zly: Ledwo zaczela i juz przeziebiona :ico_zly:

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

05 wrz 2012, 22:06

Witam miłe Panie :)

Magda33, to sie nasiedzialas na tym krzeseleczku :-D Ja zbieram siły na jutrooo.
olala, mój dzisiaj płakał rano (mniej niz wczoraj wprawdzie), i plakał jak po niego przyszlam-nie widzial mnie bo jadł obiadek a ja go obserwowałam ale był jakiś rozżalony i wołał Mama, jak tylko skończył jeść jakże wielka była jego radość gdy mógł juz isć :ico_haha_01:
iw_rybka, współczuje katarku jeny :ico_olaboga:


Mój Nataniello w kapieli powiedzial dzis, ze uwaga: "Stalczy juz przeckola" :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

06 wrz 2012, 07:20

Witajcie,
u nas dziś rano tradycyjnie płacz, a wczoraj ponoć wszystkie dzieci płakały :-) Ale chyba jakiś taki kiepski dzień był, bo mi nawet prowadzenie auta nie wychodziło :-D i nerwa miałam ogromnego :ico_noniewiem:

iw_rybka, no to ładnie, szybko się zaczęło. ZOsia tak chorowała przez pierwszy rok żłobka, drugi rok już prawie bez chorób. Za to przez te ciągłe choroby w pierwszym roku ma strasznie przerośnięte migdałki i czekamy na zabieg. Miał być na jesień, ale prawdopodobnie będzie po nowym roku, bo takie tłumy czekają w kolejce :ico_olaboga:
Stalczy juz przeckola
to moja Zosia dziś rano powiedziała, że nie moze się doczekać kiedy wejdzie do sali, a jak zobaczyła opiekunkę, to już złapała się mojej nogi i płakała :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

06 wrz 2012, 09:05

kolejne wejście z płaczem :ico_placzek:

[ Dodano: 06-09-2012, 09:11 ]
28 wrzesnia mamy juz pierwszy festyn a w październiku balik tylko ze znowu owocowo-warzywny. Dziewczyny rok temu miały dokładnie ten sam temat balu i były przebrane za truskawki. W tym roku pewnie nie będą chciały tak samo się przebrać wiec bede musiala cos innego im wymyslec. A poźniej przebieranko na Halloween.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość