Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

04 kwie 2007, 10:13

Ja teraz trochę żałuję, że nie załatwiliśmy właśnie obiadu w lokalu, mniejbym się pewnie stresowała. Ale już za późno, dużo dzieci do komuni, a lokali u nas nie za wiele.

[ Dodano: 2007-04-04 ]
A najlepiej Kacper mnie zapytał :-D gdzie on będzie miał imprezę?? A ja go pytam gdzie by chciał, a o n żę najlepiej to na Ogródku Jordanowskim albo w "Fantazji" (Centrum zabaw dla dzieci w Radomiu) Był rozczarowany troszkę, że to będzie obiad w domku, bo on by chciał poszaleć z kuzynami. :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

04 kwie 2007, 20:26

powklejam wam pare fotek z nagrania :-D byłoby super gdyby świecilo słoneczko a tak to dzieci wymarzły bo scena na polu :(a siedzielismy tam od 10 do 14.30 :ico_zly: bobrze chociaz ze herbata i kawa była noi pyszne bułeczki :ico_haha_01: mati samym nagraniem zachwycony tylko to czekanie na swoja kolej go nudziło.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
stylistka stwierdzila ze mati ma załadna kurtke do tej roli i wynalazły mu jakas z garderoby była niezapiekna ale chociaz ciepła :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

05 kwie 2007, 18:06

Edit a wiesz kiedy można będzie obejrzeć ten odcinek w TV??? Jak będziesz wiedziała to daj znać.

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

05 kwie 2007, 20:08

pewnie gdzies za miesiac ,ale macie to jak w banku ze wam dam znac :ico_haha_02: odcinek ma tytuł,,problem tomka"

Awatar użytkownika
fufi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1015
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:38

06 kwie 2007, 14:50

edit53, fajne fotki, super ze synus się dostał.

Ja jak pisałam robie impre w lokalu. Obiad, podwieczorek i wczesna kolacja. Nas nie ma i nie mogłabym zostawic mamie na głowie calego gotowania. I tak musi z Kinią latac na spotkania, próby itp. Kupiły juz wszystko do komunii, ja tylko sukienke na przebranie kupiłam tu. Pojadę praktycznie na gotowe, ale cóz, takie jest zycie. Przyjedziemy na komunię i zaraz wracamy, wiec gdyby to nie było w lokalu, to nawet nie miałabym kiedy pomóc sprzatac. W poniedziałem musimy juz ruszac w droge, bo 2000 km nie da się tak w godz przejechac. Ale juz nie mogę się doczekac, kiedy córcie zobacze.............

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

07 kwie 2007, 10:32

Rozkicanego zająca, uśmiechów bez końca. Wody w butach i w koszyku -
jajek smacznych i bez liku. Babki dorodnej i smakowitej i niech te święta
będą nadzwyczaj obfite!

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

07 kwie 2007, 16:14

Ode mnie też [size=200]Wesołego Alleluja [/size]mamusiom komunistek i komunistów :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

12 kwie 2007, 10:35

Jak tam żyją "komunistyczne" mamuśki???
U mnie już obowiązki rozdysponowane, zaproszenia powręczane, menu prawie ustalone. Mama gotuje flaczki i piecze schabik i karkówkę, teściowa gotuje rosołek i robi faszerowane skrzydełka, siostra upiecze ciasto i zrobi sałatkę owocową. Tort się zamówi, a lody kupi.
A ja??? Ja rodzę :ico_oczko: :ico_smiechbig:

Dziś kolejna próba w kościele, Kacper oczywiście najwyższy więc stoi na końcu, no i dobrze, jak nie urodzę to nie będę się musiała do niego przepychać z wielkim brzucholkiem :-D
Żeby jeszcze pogoda dopisała, to jakoś to będzie.

Awatar użytkownika
dorek
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 235
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:44

12 kwie 2007, 11:36

Mamusia komunistki zyje chyba jeszcze, zwłaszcza ze obiadek jednak wypali i nie będę musiała myślec o garach :-D

Awatar użytkownika
fufi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1015
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:38

12 kwie 2007, 11:50

Mi tez wczoraj mama przesłała menu do ewentualnego skorygowania. Wczoraj dzieciaki miały generalna spowiedz. Kinia dzwoniła, zeby powiedziec jaka pokute dostała. Pytam się jej, czy powiedziała ile razy dziennie pyskuje babci, a ona , ze wcale tego nie mówiła. No i wybierała sie juz w niedzielę z babcią po opłatek, bo spowiedz ma....

Co do pogody to mam nadzieję, ze sie poprawi,bo słyszę, ze w Polsce zimno. A ja własnie z plazy wróciłam. Polezałam chwile nad morzem z rana. Słońce juz niezle piecze. Jak ma byc zimno w maju, to nawet nie wiem jakie ubrania zabierac? Mama juz kupiła koszulkę na długi rękaw pod albę, tak w razie czego.

Wróć do „Szkolniaki fajne dzieciaki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość