polstr
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 25 lut 2016, 18:51

Re: Marzenie - schudnąć

25 lut 2016, 18:56

Diety z ograniczaniem kalorii nie mają żadnego sensu bo zawsze przyjdzie jojo
Moim zdaniem jakby dodać do tego ćwiczenia to nie będzie efektu jojo. Tylko systematyczność ważna.

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Marzenie - schudnąć

28 lut 2016, 14:09

Marzenie najlepiej przerzucić na czyny bo przecież jest ono osiągalne jeśli tylko się tego naprawdę chce. Wszystko zależy od silnej motywacji oraz odpowiedniego sposobu żywienia i treningu. Jeśli nie widać efektów pomimo starań to najwyraźniej gdzieś popełniamy błąd. Dlatego każdemu z Was kto walczy z kilogramami i mimo tego waga nie chce drgnąć, polecam artykuł na temat najczęstszych powodów nie chudnęcia na eu-eu.eu Warto go przeczytać bo być może właśnie przez opisane w nich błędy nie możecie schudnąć,

Nuntarisa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 87
Rejestracja: 11 paź 2015, 13:48

Re: Marzenie - schudnąć

17 mar 2016, 04:58

Gdy ja straciłam nadzieję na osiągnięcie ładnej figury, dostałam namiar na taki zabieg http://www.skinclinic.pl/skuteczne-spos ... tluszczowa I wreszcie poprawił mi się nastrój :D Zamierzam się poddać temu zabiegowi!

Ewecka85
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 29 paź 2015, 15:43

Re: Marzenie - schudnąć

24 mar 2016, 16:40

Pamiętaj, że po to są marzenia aby zamieniać je we wspomnienia :D Jak skutecznie się odchudzać?.

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Marzenie - schudnąć

01 kwie 2016, 18:12

Jeśli chcesz schudnąć to to po prostu zrób a nie się zastanawiasz i marzysz.
Ja zapisałam sie niedawno na siłownię i dążę uparcie do idealnej sylwetki. 'Myślę też o zapisaniu się na skuteczne odchudzanie przed wakacjami w Primavera Przyda mi się odrobina motywacji a jak wiadomo najlepiej zmotywować się ćwicząć z innymi. Poza tym z chęcią odpocznę sobie w SPA i parku wodnym.

fikso12
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 31 mar 2016, 19:34

Re: Marzenie - schudnąć

02 kwie 2016, 21:29

Warto umówić się z koleżanka na ćwiczenia i wspólnie biegać lub chodzić na aerobik

obcasowaa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 39
Rejestracja: 23 lut 2016, 11:36

Re: Marzenie - schudnąć

05 kwie 2016, 08:46

najgorzej jak wszędzie jest daleko, nawet do najbliższego sklepu 16 km, trzeba wtedy kombinowac bo po pracy to juz nic sie nie chce, a jeszce jak dochodzi dziecko, lekcje, to taka jest prawda, ze nam brakuje czasu

barry
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 10 cze 2016, 10:03

Re: Marzenie - schudnąć

10 cze 2016, 10:51

Najważniejsza rzecz przy odchudzaniu to silna wola. Bez niej nie pomoże nic...

Karolciaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 113
Rejestracja: 14 kwie 2016, 09:25

Re: Marzenie - schudnąć

11 cze 2016, 17:30

Też nie wierzę w żadne diety cud itd. Trzeba się po prostu zdrowo odżywiać, systematycznie ćwiczyć (ważne żeby ćwiczenia były aerobowe, np. aerobik, jazda na rowerze, pływanie). Chudnięcie powinno być po prostu skutkiem ubocznym prowadzenia zdrowego trybu życia. Poprawia się metabolizm, lepiej pracują jelita, organizm się oczyszcza (trzeba pić dużo wody!).

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: Marzenie - schudnąć

16 wrz 2016, 10:40

Chyba każda z nas chciałaby schudnąć i wyglądac perfekcyjnie.
Ja ostatnio odkryłam fit tydzień dla aktywnych mam nad morzem i zastanawiam się coraz poważniej nad wybraniem się na te wczasy. Z tego co widziałam program jest bardzo ciekawy., można się wiele nauczyć na temat diety i ćwiczen.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość