Awatar użytkownika
CrazyCat
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:34

Re: eleganckie sukienki

27 lip 2016, 11:28

Pochwalę sie jaką sobie ostatnio kupiłam sukienkę:
Obrazek

Bardzo klasyczna sukienka Bossa i powiem Wam,ze pasuje na wiekszośc okazji. Do pracy , na wyjście na zakupy oraz nawet na wieczór. Wszystko zalezy od dodatków. Do pracy nosze ją ze srebrem, na wieczór nakladam o wiele bardziej ozdobne dodatki. Myślę,że każda z Was powinna sobie coś takiego kupić.

Polecam również zajrzeć sobie do Gomeza:
http://gomez.pl/pl/women/odziez/sukienki_tuniki

Jest tam teraz sporo przecen na sukienki dobrych projektantów.

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: eleganckie sukienki

05 cze 2017, 12:25

Moim zdaniem, niewątpliwie eleganckim fasonem sukienek są te w kształcie litery A. Ten ciekawy fason, rozszerzany u dołu, bardzo ładnie wygląda na każdej figurze i sprawiając, że każda kobieta czuje się w nich pięknie i wygodnie. Tego typu sukienek można znaleźć bardzo dużo na stronie sklepu Domodi.pl i wybrać idealną dla siebie sukienkę, adekwatnie do okazji i własnych potrzeb. Zresztą, wystarczy spojrzeć na to zdjęcie, aby się przekonać że mam rację:

Obrazek

Monica4321
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 21 wrz 2017, 13:40

Re: eleganckie sukienki

14 lis 2017, 11:20

Zgadzam się, sukienki w kształcie litery A są bardzo eleganckie, a do tego można się w nich czuć bardzo komfortowo, bo są dość luźne, nie opinają np. brzucha, za to dają możliwość wyeksponowania zgrabnych nóg.

broszka1
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 lis 2017, 14:06

Re: eleganckie sukienki

23 lis 2017, 14:11

Dokładnie tak, mnie także takie sukienki się bardzo podobają i są bardzo eleganckie. Sporo ciekawych kreacji znalazłam w sklepie venezzo.pl

krwistekwiaty
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 29 lis 2017, 06:05

Re: eleganckie sukienki

18 gru 2017, 00:15

Nie korzystałam ale jestem zainteresowana.

BucikSklep
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 352
Rejestracja: 15 paź 2015, 13:40

Re: eleganckie sukienki

28 gru 2017, 12:32

Jeżeli chodzi o sukienkę to polecam dobrać do niej również odpowiednie i wygodne buty które po prostu będą pasować a ich szeroki wybór znajdziecie na BucikSklep, w razie pytań służymy swoją pomocą :)

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: eleganckie sukienki

17 sty 2018, 16:55

Obrazek

Myślę, że jest konkretna, estetyczna i ma ten klimat.
Macie ją na Merg. I wydaje mi się, że to kwestia odpowiednich dodatków, żeby docelowo to wyglądało super.

BucikSklep
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 352
Rejestracja: 15 paź 2015, 13:40

Re: eleganckie sukienki

26 sty 2018, 13:20

Przyznam, że ładnie się prezentuje, jest elegancka i będzie pasować głównie na uroczyste okazje jak i wieczorne wyjście np: na kolację do restauracji :) Chętnie pomożemy dobrać do niej buty oraz torebkę :)

justys321
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 22 mar 2017, 17:04

Re: eleganckie sukienki

29 sty 2018, 11:17

A kojarzysz butik polankafashion.com jest to sklep z ekskluzywną odzieżą. Kupowałam płaszcz u nich 100% wełny naprawdę ciepły i elegancki. Znakomicie dopasowuje się do sylwetki, zdecydowanie mogę polecić tą markę ubrań. Sukienki też mają bardzo eleganckie także zerknij sobie

Malgosiaa2
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 06 lut 2018, 00:57

Re: eleganckie sukienki

06 lut 2018, 01:04

Jeśli chodzi o polankafashion.com to również mogę polecić :) I prawdą jest, że zero jakiegoś sztucznego badziewnego poliestru... Sama prawdziwa bawełna. Milutkie, cieplutkie, a przy tym eleganckie!
Poza sukienkami można tam sobie również dobrać ciekawe płaszcze.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość