creepinuavxi1971
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 30 maja 2016, 11:06

Re: Sala weselna

04 lut 2017, 15:13

Wybór sal weselnych jest duży, dlatego decyzja dotycząca wyboru miejsca na przyjęcie jest trudna. Jak szukacie sali w Warszawie, warto wziąć pod uwagę restaurację Blue Cactus mają dobre jedzenie, sala jest nonono z parkietem i drink barem. Do dyspozycji gości jest zamknięty ogród i plac zabaw dla najmłodszych. Dużą zaletą tego miejsca jest to, że znajduje się w Parku ;)
W 100% się zgadzam! Byłam na weselu w tej restauracji u znajomych, z narzeczonym planujemy wesele w przyszłym roku, już kontaktowaliśmy się z właścicielami - bardzo fajni ludzie swoją drogą. Mieliśmy mały dylemat, czy powinniśmy robić wesele tam gdzie nasi bliscy, ale byliśmy pod wrażeniem organizacji, dań, poziomem obsługi, więc przymknęliśmy na to oko

Co prawda mieszkamy na obrzeżach Warszawy, to nie powinno być problemu z transportem na Mokotów.

Z czystym sercem polecam (bluecactus.pl/dla-rodziny/wesele/)

Awatar użytkownika
jenny00
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 16 sty 2017, 12:38

Re: Sala weselna

07 lut 2017, 15:03

Pytaj o to do której godziny może trwać impreza, ile kosztuje jeden talerz, no i najważniejsze chyba żebyś się dowiedziała kiedy mają pierwszy wolny termin ;)

ZlotaLinia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 216
Rejestracja: 08 lip 2014, 17:13

Re: Sala weselna

21 lut 2017, 10:23

Najpierw zapytaj o termin, następnie dopiero dograj szczegóły. Impreza z reguły trwa do 5-6 nad ranem, ale to też kwestia ustalenia z zespołem lub dj, pamiętaj o tej kwestii. Cena za "talerzyk" od osoby również jest istotna, dowiedz się koniecznie czy to cena wraz z napojami i szampanem czy musicie je dokupić osobno.

magdalenka866
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 31 maja 2016, 21:02

Re: Sala weselna

05 maja 2017, 14:11

Hej, mam do Was pytanie odnośnie sali weslnej. W sierpniu moja siostra bierze ślub. Jestem świadkową więc biorę czynny udział w przygotowaniach. Wesele będzie w fajnym, przestronnym miejscu... bez mebli. Szukam więc jakiegoś rozwiązania i znalazłam firmę Movement. Powiem jednak, że nie wiem czy wynajem mebli eventowych to dobry pomysł. Rzućcie okiem http://movement.com.pl/meble-eventowe/ warto? A może ktoś korzystał z ich usług?

moonlight
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 17 sie 2016, 18:31

Re: Sala weselna

07 maja 2017, 21:33

Polecam domweselnyastoria.pl :-) Świetna obsługa, piękna przestronna sala, pyszne jedzenie- menu jest bardzo bogate, bez problemu mozna je zmodyfikować według własnych potrzeb. Sala znajduje się pod Warszawą :-) Razem z mężem cieszyliśmy się, ze właśnie tam zorganizowaliśmy nasze wesele- goście również mówili, że miejsce jest przepiękne!

MiniaMartyna
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 06 lut 2018, 16:54

Re: Sala weselna

06 lut 2018, 17:12

Ja zrobiłam wesele w bardzo przytulnym miejscu. Po pierwsze duża sala, dobre jedzenie co więcej od razy przy restauracji jest hotel bydgoszcz. Duży plus jest dla parkingu, który jest zaraz koło sali weselne.
Hotel nie mieści w samej bydgoszczy lecz na obrzeżu. Serdecznie polecam
uholosia sami zobaczcie mają tu nawet wirtualny spacer.

marzena90
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 22 paź 2016, 23:54

Re: Sala weselna

06 cze 2018, 20:55

ja swoją salę weselną miałam wynajęta nad morzem w miejscowości Grzybowo i pomimo,że jestem z Katowic to wynajęłam salę w Willi Opal i powiem Wam,ze lepiej trafić nie mogłam, personel był bardzo profesjonalny i personel bardzo pomagał przy organizacji mojego wesele, więc przed weselem mogłam się trochę zrelaksować na plaży.

Awatar użytkownika
daruska2912
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 25 kwie 2018, 09:11

Re: Sala weselna

15 cze 2018, 09:06

Ja byłam raz w Pawim Oczku na Mazurach i jest tam przepięknie <3
Nie polecam Karnit, zero organizacji, w sali nie ma klimy, duszno...
Ale i tak sala to najbardziej zyskuje dzięki dekoracjom i gościom, którzy się dobrze bawią ;)

Awatar użytkownika
nikka12
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 175
Rejestracja: 25 maja 2012, 09:06

Re: Sala weselna

21 sie 2018, 10:48

Niedawno byłam w zajeździe Hetman w Łuszczowie na weselu, fajnie było, jedzenie było dobre, takie prawdziwe domowe, ładna sala, okolica też okey, można było wyjść przejść się

Iksiak
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 18 sie 2018, 10:14

Re: Sala weselna

28 sie 2018, 20:39

Moja przyjaciółka zastanawiała się nad tym zajazdem. Podobno całkiem przyjemna sala i okolica

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość