aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

07 maja 2008, 09:33

ananke a mój Radek dalej rozrabia na maksa :ico_olaboga:
Uwaga za uwagą a głównie to za gadulstwo i nie słuchanie pani.
I co z tego ze same 6 i 5 przynosi jak zachowanie ma okropne :ico_noniewiem:
A co ja się do niego nagadam :ico_olaboga: i już nawet straszę że za te uwagi do następnej klasy nie przejdzie, ale on się boi tylko chwilę a potem zapomina o tym i dalej swoje robi
Już czasem czuję się bezradna :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-05-09, 08:27 ]
Witajcie :-)

Śpieszę się pochwalić ze mój syn wczoraj po raz pierwszy został pochwalony przez nauczycielkę że nie GADAŁ na lekcji i NIE PRZESZKADZAŁ :ico_brawa_01:
A jaki był dumny z tego hihi
Może jednak te moje dyskusje z nim na coś się zdały? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

12 maja 2008, 08:40

aga0406, witam dziś drugi raz :-)

rozrabia? może ma po prostu okres szaleństwa...może próbuje zwrócić na siebie większą uwagę? tak to wygląda... wiesz, Pani jest autorytetem - mojemu Norbertowi wystarczyło, jak powiedziałam, że pani się obrazi, jak będzie przeszkadzał...bo on chyba by nie chciał, żeby ktoś mu przerywał i nie słuchał...i od wtedy mam spokój.

aga0406 pisze:Może jednak te moje dyskusje z nim na coś się zdały? :ico_noniewiem:
na pewno :-)

a wiesz..ja się zastanawiam, jak mu powiedzieć o rodzeństwie :-) troszkę się boję, czy nie za wcześnie...noo i jak mu to powiedzieć :-) Masz jakieś rady?? :-)

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

12 maja 2008, 09:16

ananke ja powiedziałam Radkowi o dzidziusiu jak już byłam po pierwszym USG i miałam foteczkę dzidziusia. Powiedziałam że będzie miał braciszka albo siostrzyczkę ale to jeszcze potrwa jakiś czas, bo dzidziuś musi najpierw urosnąć w brzuszku i dopiero wtedy będzie z nami, ale bez płaczu też się nie obyło bo niepotrzebnie padło stwierdzenie ze mamusia pójdzie do szpitala i biedak się przeraził że będę tam cały czas leżeć.
Jak mu już wytłumaczyłam że tylko urodzić dzidziusia najdłużej na 3 dni to już było ok.
A potem sukcesywnie pomalutku mówiliśmy mu jak to będzie jak będzie już dzidziuś z nami. oswajaliśmy go po prostu

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

13 maja 2008, 08:16

aga0406, tak chyba najlepiej... boję się troszkę tego, że będzie zazdrosny... będzie miał juz skończona 8 lat, 8 lat "panowania" :-) ciekawe, jak szybko się przestawi na "demokrację" :-)

ja usg będę miała około 12 tygodnia ciąży, także mam troszkę czasu, żeby się przygotować. I o ile wcześniej jakoś to nie wyjdzie, to właśnie ze zdjęciem z usg mu powiemy :-)

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

13 maja 2008, 09:01

ananke 8 lat to spora różnica, choć u mnie nie wiele mniej bo 6 lat, ale jak dasz mu czas na oswojenie a 9 miesięcy to sporo, to będzie na pewno wszystko ok.
Teraz bardziej zaczynają się wojny o wszystko jak Wojtek stał się bardziej ruchliwy i włazi gdzie nie trzeba :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

13 maja 2008, 09:14

aga0406 pisze:Teraz bardziej zaczynają się wojny o wszystko jak Wojtek stał się bardziej ruchliwy i włazi gdzie nie trzeba
noo, zajął terytorium :-)

Norbert wcześniej chciał siostrzyczkę :-) pytany dlaczego akurat siostrzyczkę odpowiadał, że mu autek nie będzie zabierała :-D myślę, że się ucieszy :-) ale jeszcze kilka tygodni zaczekam... sama się jeszcze boję

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

15 maja 2008, 22:06

ananke, widze ze i tutaj sie spotykamy :ico_oczko:

Ja ogolnie na zachowanie syna nie narzekam...pani nie ma zastrzezen.W szkole to aniloek,ale w domu :ico_olaboga:

No u mnie tez roznica wieku bedzie duza 10 i 8 lat...no i to sa chlopcy.Jestem ciekawa jak zareaguja na siostre,bo narazie to mamusia jest poprostu coraz grubsza,dzidzia jest w srodku troche sie wierci,ale chyba nie zdaja sobie z tego sprawy co ich czeka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

15 maja 2008, 23:39

Jagna30, suprr :-) mamy po prostu więcej tematów do obgadania :-D

a powiedz mi, powiedziałaś juz chłopcom? wiedzą, że masz dzidzię?

z moim to różnie bywało...były momenty, że sam mówił, że chciałby mieć rodzeństwo, najczęściej tydzień przed gwiazdką mówił, że chciałby od Mikołaja siostrę :-)
do wózka z moim chrześniakiem rwał się pierwszy... a jak bratowa u nas bywała z Maluszkiem na weekendy to bardzo chciał być pomocny, a to pobujał, trzymał butelkę, podawał rzeczy przy przebieraniu... także raczej reagował na dziecko dobrze...

troszkę i tak sie boję, ale myślę, że to minie :-)

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

15 maja 2008, 23:49

ananke-no tak moje dzieci wiedza o tym ,ze rodzinka sie powiekszy.Zreszta nie da sie juz tego ukryc...Jestem w 7-miesiacu :ico_oczko:
Ciekawe czy beda chcieli mi pomagac...?

Jak powiedzialam,ze beda mieli siostre lub braciszka...mlodszy syn sie cieszyl..a uzyl takiego argumentu:Fajnie nie bede juz najmlodszy... :ico_haha_01:
Starszy znowu,byl zaskoczony i nie bardzo ta wiesc go ucieszyla...Powiedzial cos w tym stylu:Mamusiu,czy ty musisz byc w tej ciazy???
Nie cieszyl sie powiem ze wrecz byl na mnie zly :ico_olaboga: Ale juz jest wszystko ok... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

16 maja 2008, 17:15

Jagna30, noo :-) dzieci różnie reagują... potem pewnie dojdzie jeszcze rywalizacja o Ciebie a i pewnie o siostrę :-) wtedy jak oni się będą zajmowali siostrą - to Ty odpoczniesz :-)

Wróć do „Szkolniaki fajne dzieciaki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość