Jane
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 cze 2016, 09:47

Re: Własna działalność gospodarcza

14 cze 2016, 10:12

Własną firmę od zera jest bardzo trudno szybko rozkręcić. Zwłaszcza dla osoby bez doświadczenia w jej prowadzeniu. Niezbędne jest zatrudnienie osób, które mają już jakąś praktykę, ale to wiąże się oczywiście z kosztami i płynnością finansową. Słyszałam, że dobrym pomysłem na biznes jest sprzedaż palet. Co o tym sądzicie? :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Maryna30
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 155
Rejestracja: 16 lip 2013, 12:14

Re: Własna działalność gospodarcza

14 cze 2016, 21:37



Tu masz kontakt http://taxcare.pl/kontakt/ i alko zobacz czy jest koło Ciebie blisko placówka, albo poniżej masz numery kontaktowe. Jesli o formalności chodzi to pokierują Cię tak, że nie odczujesz problemów z niczym.
Dziękuję za namiary. ;) Już sprawdziłam i jutro umówię się na spotkanie, bo jedną z placówek mam blisko. Cieszę się, że masz o nich tak dobre zdanie, oby się potwierdziło. :)

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: Własna działalność gospodarcza

21 cze 2016, 20:43

Własną firmę od zera jest bardzo trudno szybko rozkręcić. Zwłaszcza dla osoby bez doświadczenia w jej prowadzeniu. Niezbędne jest zatrudnienie osób, które mają już jakąś praktykę, ale to wiąże się oczywiście z kosztami i płynnością finansową. Słyszałam, że dobrym pomysłem na biznes jest sprzedaż palet. Co o tym sądzicie? :ico_haha_02:
Jesli czujesz, że jest tam nisza i wstrzelisz się w interes to czemu nie :) Jesli zrobisz dobry biznes plan to nawet dostaniesz kredyt pod taki pomysł na działalność. Może tez sobiecz czy nie masz placówki TaxCare i podpytaj. Pomoga Ci wszystko załatwić i będziesz mógl miec swój wymarzony interes.

karolina41
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 24 cze 2016, 13:05

Re: Własna działalność gospodarcza

24 cze 2016, 13:07

:ico_brawa_01:

Marlena77
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 20 cze 2016, 19:59

Re: Własna działalność gospodarcza

29 cze 2016, 08:38

Hej! ja się zastanawiam nad własną działalnością gospodarczą. Z tego co wiem przez dwa lata płaci się niższy zus. To całkiem dobre bo na początek pewnie wydatki sa spore. Tak sobie myślę, czy opłaca się brać kredyt na rozkręcenie firmy. Nie mam większej gotówki więc bez zastrzyku gotówki ani rusz. Przeglądałam różne oferty i znalazłam taki kredyt https://kredyt123.pl/ . Co sądzicie? Korzystała któraś z Was?

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Własna działalność gospodarcza

13 lip 2016, 17:48

Hej! ja się zastanawiam nad własną działalnością gospodarczą. Z tego co wiem przez dwa lata płaci się niższy zus. To całkiem dobre bo na początek pewnie wydatki sa spore. Tak sobie myślę, czy opłaca się brać kredyt na rozkręcenie firmy. Nie mam większej gotówki więc bez zastrzyku gotówki ani rusz. Przeglądałam różne oferty i znalazłam taki kredyt https://kredyt123.pl/ . Co sądzicie? Korzystała któraś z Was?
Nie ryzykowałabym w sprawach finansowych z jakimś mało znanym pośrednikiem. Jeśli chodzi o założenie własnej działalności, to bardzo sprawnie robią to w Tax Care, gdzie reprezentują Cię w ZUS, US, pomagają z wypełnieniem CEIDG1 i w zasadzie większość formalności załatwiają za Ciebie. Nie jest to duży koszt, bo zaledwie 49 zł - tu masz szczegóły na stronie http://taxcare.pl/produkt/zakladanie-dzialalnosci. A jeśli chodzi o kredyt, to też możesz od razu u nich załatwiać. Są bardzo pozytywnie nastawieni do młodych firm. :)

kacha34
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 07 gru 2015, 11:25

Re: Własna działalność gospodarcza

03 sie 2016, 21:07

Generalnie własny biznes to nie zabawa. Od samego początku warto stawiać na współpracę z profesjonalistami. Z pewnością przyda się pomoc kancelarii takiej jak KMM Law z Warszawy. Obsługa prawna firm świadczone przez tę kancelarię z pewnością się przyda. Negocjacje umów, spory sądowe, realizacja kontraktów - to tylko niektóre zagadnienia, które wspomóc może profesjonalna kancelaria.

annty6
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 04 sie 2016, 14:11

Re: Własna działalność gospodarcza

04 sie 2016, 19:42

Jeśli szukacie bardzo dobrych chwilówek, kredytów do swojej działalności gospodarczej i sami nie wiecie ile przysługuje wam takiej chwilówki to w artykule na tym blogu http://www.chwilowki-pozyczki.eu/porady ... chwilowki/ idealnie opisują ile możecie otrzymać, niezły artykuł kredytowy !

Awatar użytkownika
Barrtek96
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 27 lip 2016, 20:24

Re: Własna działalność gospodarcza

05 sie 2016, 01:40

Dzięki za podlinkowanie. Skorzystam pewnie jeszcze

alina80
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 07 sie 2016, 21:45

Re: Własna działalność gospodarcza

07 sie 2016, 21:55

Rowniez chetnie zalozylabym jakas dzialalnosc gospodracza. W jakiej branzy warto ja zalozyc?

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość