Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

15 lip 2007, 18:22

My dzisiaj tez po spacerku strasznie goraco :ico_oczko: ale Marcinek caly czas spal z przerwa na jedzonko :-D

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

15 lip 2007, 19:35

Madziu masz jakiś specjalny program do zdjęć?? Kupiony czy ściągnięty z netu poprostu?
Fajnie masz porobione te zdjątka :ico_brawa_01:

Moja mała dzis śpi i je :-D tfu tfu tfu moze balkonik jej tak słuzy

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

15 lip 2007, 22:02

o juz jestesmy tutaj fajniutko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: rodzinka odjechala,kuzynka zostala bylo fajowo :-D :ico_tort: :ico_tort: dla Miesiecznych Dzieciaczkow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

16 lip 2007, 01:02

hej mamuski hihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

alinko wspolczuje karmienia.. :ico_olaboga: . tyle czasu przy cycku??? :ico_szoking: ja bym nie dala rady... :ico_olaboga:

leos ssie cycka maximum 40min :-D
polozna kazala conajmniej 30min.. i raczej do tylu dobija.. i rzadko dluzej poje hihi :-D takze spoko.. :ico_oczko: .. ale czasem zdarza sie tylko 15min i wtedy jak nie przystawie go znow za chwile to ciagam troche zeby nie bylo zastoju :-D
na razie radze sobie dobrze :ico_szoking:

dzis zabralismy malego do kosciola. :-D . i po pol godzinie mszy akurat przypadalo karmienie ale nasz maly rzadko kiedy placze na jedzonko.. :ico_szoking: a oczywiscie w kosciele obowiazkowo hihi i musialam siedziec w aucie i karmic.. :-D ale jadl tylko 15 min wiec luz hihi :-D w domu dojadl reszte hihi :ico_brawa_01:

wczorajsza pepkowka udala sie na maxa... po popijawce i grilowaniu.. w nocy odpadl pepek... :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale szybko hihi super

dzis zawitali kolejni goscie... :ico_brawa_01: leos dostal mate edukacyjna.. :ico_brawa_01: super bo wlasnie mielismy zakupic. a tu niespodzianka hihi :ico_oczko:

jutro czeka nas druga wizyta poloznej... hihi :ico_brawa_01:
bedzie wazenie i pobieranie krwi :ico_brawa_01:

madziu i julie gratulacje dla niemowlaczkow hihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

julie ja mam to samo.. :ico_brawa_01: uwielbiam gosci i imprezki.. :ico_brawa_01: hihi nie czuje zmeczenia.. :ico_szoking: pomimo 4 godzin snu.. :ico_szoking: dzis bylo 6 -szalenstwo hihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ale to na wlasne zyczenie bo siedze do pozna... hihi :ico_brawa_01: czekam na karmienie o 24.. :ico_brawa_01: a potem prysznic i znowu pewnie posiedze na necie i okaze sie ze nie ma sensu spac :ico_oczko: skoro za chwile kolejne cmokanie hihi hihi wariatka ze mnie wiem.. :ico_oczko: ale nie chce mi sie spac... hihi :ico_puknij:

adas jutro idzie do pracy,smutno nam bedzie bez niego... :ico_placzek:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

16 lip 2007, 10:17

Witam od rana w dobrym humorze, bo Helenka dała dziś rodzicom pospać. Zasnęła o 23 i zbudziła się na jedzonko o 2, a później o 7 :ico_szoking: Kochane dzieciątko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Tylko żeby jej tak zostało :-D Zmykam pośmigać na mopie, bo mam siły i ochotę, a mieszkanko wymaga sprzątanka :ico_haha_01:
Madziorka, super foteczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Śliczny chłopczyk z Leosia!

A to Helenka na wczorajszym spacerku. Znowu cały przespała hihi
Obrazek


[ Dodano: 2007-07-16, 10:21 ]
Madziorka, zapomniałam powiedzieć, że skoro Leoś urodził się 11 lipca, to na pewno wyrośnie na WSPANIAŁEGO faceta :-D :-D :-D Mój K. też się urodził 11 lipca i jest najfajniejszym ludziem jakiego znam hihi :-D :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

16 lip 2007, 11:34

Cześć dziewczynki, wróciliśmy!

Ale fajnie, że już na nowym wąteczku jesteśmy. Wpadłam się przywitać. Madziorka sliczny Leonek, a ty nic się nie zmieniasz hihi szalona... i dobrze skoro masz siły...

Nasze krótkie wakacje u babuni były super. Nie chcieli nas puścić do domu. Zamiast odpoczywać to nas prwaie w domu nie było, jak już byliśmy to ciągle goście i goście. Wszyscy chcieli Tomeczka zobaczyć. Mały rośnie jak na drożdżach i jest coraz grzeczniejszy. Jak patrzę na niego to nie mogę uwierzyć, że już jeste taki "dorosły".

A ja obciachałam włosy! Te z was, które są tu od początku ciąży pamiętają jaką miałam kiedyś fryzurkę mini mini. W takiej poczęłam Tomeczka hihi to i do takiej wróciliśmy. Później wkleję zdjęcia.

Dziś tez się wyspałam, bo mały pozwolił. Wstałam juz przed 8 i zaczęłam sprzątać, bo wiecie jak to jest jak tydzień facet sam w domu. palcem nie tknął, tylko korzystał z wolności.

Jeszcze postów nie czytałam, bo kiedy? Tylko te z obecnej stronki. Madziorka ja karmie Tomka 5-10 minutek co ok 2 godz czasem częściej. A Wy tak długo?? szok.

Matko tyle bym chciała napisać, ale nie będę was zalewać tym postem. Pomalutku.

[ Dodano: 2007-07-16, 12:39 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-07-16, 12:39 ]
A co tu takie pustki??

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

16 lip 2007, 13:10

Cześć Kamilko! Fajnie, że znowu jesteś, gratuluję udanego wyjazdu. A z Tomeczka rzeczywiście już duży facet!! Rośnie jak na drożdżach! Widzę po suwaczku, że też już masz w domku niemowlaczka a nie noworodka. Ale ten czas leci, prawda? Fryzurka odważna i fajnie, najważniejsze żeby dobrze się czuć we własnej skórze :-)

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

16 lip 2007, 13:30

Witam u nas dzisiaj skwar na maksa w pokoju mam 30 stopni :ico_olaboga: maly spi tylko w body tak goraco bylismy na 3 godzinnym spacerku a w srode idziemy na kontrole bioderek :-D
Kamilko fajnie ze jestes Tomek naprawde podrósł :ico_szoking:
Madziorka zdjecia super

[ Dodano: 2007-07-16, 13:31 ]
Aha a co do programu to mam z telefonu cyfrowego :ico_oczko:

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

16 lip 2007, 13:42

witam. Maly je coraz lepiej zrobienie dodatkowej dziurki chyba pomoglo zjada ok 100 na karmienie czasem wiecej czasem mniej. Acha i co najsmieszniejsze jak przy jedzeniu pomogla zmiana pozycji w trakcie karmienia jak juz nie chce jesc mi na rece to klade go na lozko i podkladam poduszke wtedy maly zjada wszystko. Indywidualista jeden.
A ja dzisiaj sobie prezent zrobilam i poszlam do fryzjera scielam wlosy pofarbowalam i zrobilam pasemka.
No i musze wam napisac ze Areczek konczy miesiac- jejku jak ten czas leci. Dokladnie miesiac temu rodzilam kiedy to bylo...

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

16 lip 2007, 14:14

Czesc Mamuski :-D sliczne wszystkie dzieciaczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ARUSIOWI gratuluje miesiaca :ico_tort: my dzis bylismy u lekarza i wszystko w porzadeczku mala przytyla 1 kilogram :ico_szoking: to supcio,smiala sie do lekarki i bylo sympatycznie :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość