Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

09 sie 2007, 23:21

edi dzieki.. no ja czytalam skad bierze sie ten tradzik i to sie zgadza... ale nie jestem pewna czy to napewno tradzik... w kazdym badz razie jest znaczna poprawa na buzi :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

10 sie 2007, 07:47

Madziorka to zycze Leosiowi ,aby jak najszybciej te krostki mu znikneły :-) Madziorka ,ajak sobie teraz dajecie rade sami bez mamy -spokojnie ? :-)
Edi ,a jak nocki u Karolka przesypia juz spokojnie czy się budzi :-)
A u mnie w Stalowej dzisiaj pochmurno i deszczowo :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Ale mam nadzieję ,że sie wypogodzi ,bo góra prania mnie czeka ,a do tego chce sobie łózko wyprac ,póki męża nie ma przez weekend :-) :-) Bo tak to będe spała z dziećmi u nich w pokoju ,a łóżeczko będzie schło :-) :-)

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

10 sie 2007, 13:23

Dora nocki rózne.raz lepiej raz gozej.dzis miał bilans dwulatka i nic ciekawego sie nie dowiedziałam na ten temat.ale za to dowiedziałam sie ze ma stulejke.madziarka mam nadzieje ze ty wiesz ze trzeba napletek odciągac małemu.my mimo ze odciągalismy na sie narobiło.jak do roku nie zniknie to trzeba bedzie zabieg robic :ico_placzek:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

10 sie 2007, 20:03

edi z tym odciaganiem roznie mowia.. i my nie odciagamy,... sama juz mam metlik w glowie bo tyle opini ze masakra... w ksiazce tez pisalam ze tym odciaganiem napletka mozna krzywde zrobic... :ico_olaboga: :ico_olaboga:
a od kiedy odciagalas???

dora a dziekuje radzimy sobie dobrze hihi naprawde jest swietnie hihi
nie czuje zmeczenie ani nawalu pracy hihi
maly daje pospac a obiadki szybko sie gotuje.. ja zupke adas drugie.. dzis kupna pizza wiec dajemy rade hihi



a my dzis piekny dzionek bo spedzony w trojeczke.. rozpoczety od przytulanek i usmiechu leosia.. czegoz chciec wiecej hihi
wlasnie wrocilismy z dluuugiego spaercku polaczonego z zakupkami.. tzn bardziej lazeniem po sklepach bo chcialam kupic body i spioszki ale te ktore mi sie podobaly to rozm nie bylo. a ja wybradna jeste,m hihi

ale znalazlam slodka czapeczke z daszkiem sztruksowa na jesien hihi dla leonka oczywiscie hihi zahaczylismy tez o park zeby nakarmic glodomorka a teraz wpadlismy na obiad i zaraz jedziemy do hipermarketu po jedzionko na najblizszy tydzien hihi


a jutro.. jedziemy nad morze.. tak sie ciesze.. ma byc 21 st wiec nieupalnie dlatego zdecydowalismy sie zabrac leosia znow na plaze hihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
super hihi

pozdrowniona i milego slonecznego weekendu

[ Dodano: 2007-08-11, 01:28 ]
ja wypilam wlasnie pierwsza szklanke piwka po porodzie... mam nadzieje ze leosiowi nie zaszkodzi... :ico_noniewiem:
jutro szykuje sie na lampke winka z okazju ukonczonego miesiaca... po powrocie z nad morza wpadaja znajomi bedziemy grillowac hihi

a dzis dziewczyny przezylam horror na maxa
po kapieli nasmarowalismy leosia.. tradycyjnie ja od buzki do pasa a adas dół...
no i potem ja zaczelam go ubierac a leos nagle placze i to na maxa.. i to nowy placz dla nas. nie na jedzienie.. ani nie wydawalo sie by spowodowany byl kolka czy bolem brzuszka. bo nie prezyl sie..
kurde nie wiedzielismy co sie dzieje..
ale wiecie mlodzi rodzice.. moze sie nie znamy. a zblizala sie pora karmienia.. wiec przystawilam leonka do piersi a on pociagnal kilka razy i znow placz.. :ico_placzek: :ico_placzek:
boze wtedy to juz sie wystraszylam nie na zarty.. :ico_olaboga: bo on nigdy nie plakal przy cycku :ico_olaboga:
wyraznie cos mu jest :ico_placzek:
oczywiscie ja tez w ryk :ico_placzek: :ico_puknij: ze pewnie cos mu zrobilam.. nawet wymyslilalm durna ze moze paluszek mu zlalamalm jak body ubieralam... :ico_olaboga:
straszne to bylo... :ico_placzek:
adas uspokojal malego a ja wraz z nim ryczalam i panikowalam
adam stwierdzil ze byc moze posmarowalam mu sudocremem za blisko oczek.. :ico_noniewiem: :ico_szoking:
a ja uparcie twierdzialm ze raczej nie... :ico_puknij:
uzylam sudocremu na krostki na policzkach bo ostatnio wyraznie po jego zastosowaniu poprawilo sie czulko...
ale nie sadzilam ze moglo cos sie dostac o oczek.. :ico_szoking:
no ale kiedy tak plakal to zauwazylismy nagle ze ciagle trzyma oczka zamkniete
a wtedy adas dawaj sol fizjologincza zapuscil.. ja otwieralam jego oczka a adas zapuszczal :ico_olaboga:
i wiecie co?? po sekundzie otowiera oczka.. spokojny zadowolony i wymeczony.. zasnall
a wczesniej wysciskalam go wycalowalam ze szczescia :-D
boze co ze mnie za matka.. krzywde dziecku wyrzadzilam... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
tak sie nacierpial maluszek przeze mnie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
teraz dopiero zdalam sobie sprawe ze macierzynstwo to czestry niepokoj strach... i najgorsza jest ta bezsilnosc.. kiedy nie masz pojecia jak pomoc wlasnemu dziecku
dobrze ze mam adasia... :ico_oczko:

no to spokojna i szczesliwa zmykam spac :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-08-12, 23:52 ]
HEJ CO TO ZA PUSTKI???????????? :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

WCZORAJ LEOS SKONCZYL MIESIAC!!! NO TO STAWIAMY :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

pojechalismy nad morze hiih byla super pogoda ale leonka.. ok 21 st wiec nie za goraco. kupilismy mu polnamiot gdzie lezal sobie z dala od slonca i wiatru hihi

a po powrocie zwolalismy ekipe gosci i zerobilismy grillowa imprezke hihi
dzis tez wpadli znajomi i tak minal weekend szalenie i towarzysko hihi

zalaczam foteczki
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2007-08-16, 16:10 ]
hej hej jest tam kto??
sama do siebie mam pisac czzy jak?????????????????????/

dzis wreszcie moja siostrunia uchwycila usmieszki leosia..!! jupi!! jest taki slodki i kochany hihi
dzis znow pospal do uwaga... 12.30 hihi
ale niestety wczoraj wieczorem po jedzonku marudzil nam i plakal.. i wyraznie pokupkac chcial... no i wreszcie dalismy mu herb rumiankowa .w trakcie picia poszla kupcia i maly spokojny lezal i zasnal sam...
ale do tej butli z herb tak sie dorwal jakby glodny byl.. sama nie wiem..
zobaczymy co dzis bedzie..


a teraz wklejam foteczki mojego kochanego leonka



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

ciocia jadziorka-mamcia chrzestna (moja siostra)
Obrazek

i troszke edukacji hih

Obrazek

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

20 sie 2007, 13:07

leos jest sliczny.a jaki wielki usmiech.jeszce m-c i juz gugał bedzie :ico_oczko:
jesli chodzi o sciąganie to masz racje róznie lekarze mówią.ale z własnego i znajomych doswiadczenia wiem ze jednak te osoby które nie robiły tego zaczeły bo róznie sie to konczyło.ja zaczełam jak miłą 3 m-ce bo wczesniej mi nikt o tym nie powiedział.ale prywatny lekarz do którego poszłam kazał.
wyprawa do polanczyka udana.tylko pogoda nie.ale karolek zadowolony
a to zdjecia zeby nie byc gorszą od madziorki hihi
Obrazek

Obrazek
Obrazek
pisac dziewczyny no :ico_nienie:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

20 sie 2007, 13:20

edi fajne foteczki.. widac ze wyprawa udana hihi

no wreszcie cos sie ruszylo na naszym watku.. hihi

to wkleje fotki z wczoraj hihi pierwsze bliskie sptkanie leosia z plcia piekna hihi

[ Dodano: 2007-08-20, 13:26 ]
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

20 sie 2007, 16:50

madziorka fantastyczne zdjecia.a jak slicznie dzieci ubrane.ja narobiłam zdjeci karolkowi jak był mały cały czas w sliniakach imoja mama sie darła na mnie jak to wygląda.ale ja dalej.zamiast robic jak był ładnie ubrany to ja za aparat sie brałam jak był w spiochach :ico_wstydzioch:
a gdzie reszta? moze wakacjuje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

1s

02 wrz 2007, 19:46

Helou,helou :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: Kurczella dziewczyny fantastyczne zdjecia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Edi jaka Ty laska ,tylko pozazdroscić :ico_haha_02:
Madziorka ,ale Leos sie zmienił przez miesiąc ,strasznie ,zdjecia przefantastyczne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A ta buzia w podpisie extra :ico_haha_01: :ico_haha_01:

U nas w Stalowej zimno ,bardzo brrr :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Kasia jutro do szkoły do II klasy,a strasznie z tego faktu niezadowolona :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: No nic jak mus to mus,a jeszcze nie ma nawet książek i zeszytów popakowanych ,nie wiem na co czekam chyba na gwiazdę z nieba :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Trzeba jutro się zmobilizowac i spakowac córkę na wtorek do szkoły :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

04 wrz 2007, 01:13

hej dziewczeta
cos nam watek zanika
co z wami????he??

dziekujemy za komplemenciki :ico_wstydzioch:
dora co to juz jesien w polsce????
a u nas lato sie rozkreca
hihi co prawda bez upalow ale ladnie slomecznie no i ja na wiecej licze hihi
bylismy kilka razy nad morzem.. i moze w sb znow pojedziemy jak pogoda dopisze hihi
co by leosia naszego podroznika powloczyc po swiecie hihi

w niedziele bylismy z nim w muzeum figur woskowych w londynie
tlumy ludzi, glosno kolorowo a leon spal w najlepsze w chuscie debiutujac w niej jednoczesnie
ale widac od razu przypadla mu do gustu hihi
a ja moglam tez w niej karmic... dyskrtenie.. takze szlam sobie ogladalam fotografowala i karmilam hihi super pomysl ta chusta hihi

dora jak tam kasia przeyzyla pierszy dzien szkoly???

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

07 wrz 2007, 13:34

Madziorka wymiekam jak widze to zdjęcie Leosia w podpisie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: No cały tata nic dodać nic ujać :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
U nas w Stalowej przez 3 dni cały czas padało i to ciągiem ,juz alarmowali w TV o podtopach w okolicznych wioskach :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Ale widze ,że słoneczko skromnie wychodzi zza chmur wiec może coś z tej pogody będzie :-) :-)
Kasia jak to Kasia ,na razie jej sie podoba w szkole ,a jak później bedzie zobaczymy :-) :-) Ona jest teraz w II klasie ,więc nauki wiecej ,Komunia za pasem,no cóż nic tylko życ ,i miec multum pieniędzy :ico_oczko: :ico_oczko:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość