trisha
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 31 sty 2020, 19:45

Re: Gdzie impreza integracyjna?

31 sty 2020, 20:02

Góry są chyba najlepszym pomysłem :)

Weronika78
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 22 maja 2017, 19:03

Re: Gdzie impreza integracyjna?

19 lut 2020, 11:12

Ja ostatnio byłam na imprezie integracyjnej organizowanej przez amer event. Szef się postarał i zaskoczył chyba każdego, cała firma świetnie się bawiła na wieczorze tematycznym ;) Każdy się adekwatnie do tematu imprezy przebrał, niektórych to było nawet ciężko rozpoznać :P

internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: Gdzie impreza integracyjna?

05 mar 2020, 14:51

Proponuję imprezę integracyjną w górach na nartach we Włoszech, https://www.narty-wlochy.pl/. Ja właśnie tam byłam i było super !!!

makowiecka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 13 sty 2018, 13:01

Re: Gdzie impreza integracyjna?

12 mar 2020, 00:52

zgadzam się, że po imprezie integracyjnej trzeba zadbać o dowóz wszystkich bezpiecznie do hotelu czy domu, my mamy umowę z free now, pracownicy jak potrzebują to przez aplikację zamawiają kurs, ja mogę zbiorczą fakture potem za cały miesiąc zrobić.

Falenta
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 25 cze 2019, 10:09

Re: Gdzie impreza integracyjna?

04 kwie 2020, 16:48

Miałam okazję się bawić w Glamour we Wrocławiu. Świetne miejsce, doskonała kuchnia. Wszystko rewelacyjnie przygotowane i podane. Bardzo miła obsługa. Wszyscy bardzo dobrze się bawili.Jeśli ktoś z tych okolic to warto pomyślec o tym lokalu bo naprawde maja wszystko na bardzo wysokim poziomie.

Welna
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 24 lut 2020, 10:27

Re: Gdzie impreza integracyjna?

09 kwie 2020, 09:43

Na imprezie integracyjnej warto zadbać, żeby był dobry DJ. Bez muzyki to ani rusz, wiadomo, że muzyka łagodzi obyczaje itp :) Do tego dobry prowadzący, żeby nadał takiej zabawie odpowiedni ton. U nas zabawę rozkręcał DJ Frontman, który ma ogromne doświadczenie w różnego rodzaju wydarzeniach! https://www.djfrontman.pl/doswiadczenie Dzięki temu świetnie dopasował ofertę to rodzaju i klimatu spotkania, dobrał odpowiednią muzykę, przygotował kilka ciekawych atrakcji, które pomogły nam się bardziej zintegrować :) Pełen profesjonalizm i realizacja usługi na najwyższym poziomie.

Henriett
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 18 maja 2020, 12:02

Re: Gdzie impreza integracyjna?

18 maja 2020, 12:45

My sie integrowalismy w wynajętym piętrze w pobliskim pubie, bylo super :)

Hoko
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 21 lip 2020, 13:23

Re: Gdzie impreza integracyjna?

24 sie 2020, 09:30

Zazdroszczę imprezy w górach :D Ale nie tylko tam można dobrze się bawić. U mnie imprezę firmową rozkręcał DJ Frontman w Warszawie, miałam od niego pakiet VIP i powiem szczerze, że niejednemu uczestnikowi zabawy opadła szczęka :) Zabawa światłem, projekcje, podświetlenie elementów otoczenia - doskonała aranżacja budynku i otoczenia. Do tego super nagłośnienie i mnóstwo pozytywnej energii podczas zabawy. Naprawdę polecam każdemu, kto chce zorganizować niepowtarzalną imprezę firmową w mieście :)

sylwia55
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 14 lut 2018, 14:42

Re: Gdzie impreza integracyjna?

18 paź 2021, 09:59

To jest bardzo dobre miejsce na wszelkie tego typu imprezy http://www.siedliskojanczar.pl/imprezy/ ... cyjne.html - miałam okazję bywać tam kilkakrotnie i za każdym razem miło wspominam.

internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: Gdzie impreza integracyjna?

05 sty 2023, 12:30

Moja impreza integracyjna była połączona z tygodniowym wypadem na narty w góry do Włoch, https://www.narty-wlochy.pl/.

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość