adaska31
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 09 kwie 2017, 14:33

Re: Zabiegi wyszczuplajace - jakie polecacie?

26 lut 2022, 00:51

Zabiegi liftingujące na ciało zauwazyłam że w ostatnim czasie są coraz bardziej popularne. To z pewnością dużo szybszy sposób na zgrabną i szczupłą sylwetke szczególnie gdy lato za pasem. W naturamed stosują w tym celu m.in. technikę termacool, czyli radiofrekwencji bipolarnej.

ZmudaMaruda
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 14 kwie 2022, 20:44

Re: Zabiegi wyszczuplajace - jakie polecacie?

14 kwie 2022, 20:51

Ja mega polecam Endermologie tylko ważne żeby wybrać oryginalna Alliance LPG. Efekty po serii petarda! Ja robiłam w Atmosphera w Legionowie bo mają super cenę na pakiety i wygodny parking więc warto nawet z północnych części Waw wyskoczyć

jablonka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 01 wrz 2017, 20:19

Re: Zabiegi wyszczuplajace - jakie polecacie?

27 cze 2022, 23:04

Spróbujcie endermologii, przekonacie się wtedy jakie są to skuteczne zabiegi na cellulit ale też ujędrnienie i przy okazji będzie mniej cm w obwodach. Mi pomaga, jestem bardzo zadowolona.

ulla990
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 09 sie 2017, 07:34

Re: Zabiegi wyszczuplajace - jakie polecacie?

08 sie 2022, 22:12

Liposukcja jest najlepszym sposobem na wyszczuplenie. Tutaj efekty masz właściwie od razu i są pewne. Jak coś to umów się na konsultację do Olmedical i tam już Tobie o wszystkim opowiedzą co i jak, jak wygląda liposukcja, czego można się spodziewać itp.

jablonka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 01 wrz 2017, 20:19

Re: Zabiegi wyszczuplajace - jakie polecacie?

30 wrz 2022, 18:10

Spróbujcie sobie zabiegów endermologii, ja jestem zachwycona, widzę już znaczną poprawę, mam mniejszy cellulit a skóra jest bardziej jędrniejsza. Super sprawa. Ja chodzę w Warszawie do salonu Mariposa w Warszawie.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość