79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

19 wrz 2007, 23:43

Preudenc ale ci współczuje wiem ze z Tosia bedzie ok i nawet nie mysl inaczej :ico_pocieszyciel: a ja sie trzeslam i przezywalam szczepienie malego :ico_szoking:

Kasia ja juz nie karmie od dawna i powiem jedno do nonono z tym karmieniem od kiedy jestesmy na mieszance maly nie mial ani jednej kolki przybiera ladnie na wadze - dzisiaj go wazylismy 5,100 kg nie namawiam nie zrozumcie mnie zle do tego zeby nie karmic piersia po prostu my mamy takie zle wspomnienia...

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

20 wrz 2007, 09:13

sorrki dziewczynki, ze sie wcinam, ale moze wasze dzieciaczki nosza jeszcze rozmiar 62 i ktoras z was chcialaby pomoc Wiktorkowi :ico_oczko:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=247021092

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

20 wrz 2007, 10:08

Moja Tosia jeszcze nie nosi 62, bo na razie waży dopiero 4kg.... malutka z niej dziewczynka.

Dzisiaj ładna pogoda, mimo że zimno. Niebawem wybierzemy się na spacerek.

[ Dodano: 2007-09-20, 11:38 ]
Tutaj jest trochę nowych zdjęć Tosi:
http://picasaweb.google.pl/gaustohasyou/5Tydz

[ Dodano: 2007-09-20, 15:42 ]
Właśnie wróciłyśme ze spacerka po bulwarach.

Przez to wszystko z badaniami zdecydowalismy się na chrzciny w tą niedzielę. Kupiłam Tosi taki ładny kombinezonik biały, po dłuższych namysłach stwierdziłam, że becik mi się potem do niczego nie przyda, a kombinezonik tak.

agasco
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 11 mar 2007, 13:12

21 wrz 2007, 16:07

Witajcie dziewczyny
Wiktorek ma zapalenie uszka i wylądowaliśmy w szpitalu,
cały czas moge być z małym na oddziele
dostaje dożylnie antybiotyk :ico_placzek: za mały na inne leczenie.
od środy jesteśmy w szpitalu prawdopodobnie do poniedziałku
wpadłam troszke do domku odreagowac a moj mąz siedzi przy małym
bo mówie wam w szpitalu koszmar :ico_szoking:
jak sie widzi tyle chorych niemowlaków można dostac depresji
jak mu dzisiaj pobierali krew do badania
to ryczałam jak bóbr,bo brali krew z główki.
oby wytrwać i sie nie załamać.
pozdawiam.

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

21 wrz 2007, 16:22

Dziewczyny macie rację- taki kombinezonik na pewno Wam się przyda a becik już nie.... chociaż mój synek dostał od chrzestnej nowy becik, był w nim chrzczony jako pierwszy, a moja Juleńka jako piąta :-D :-D :-D - więc w sumie go wykorzystaliśmy na maxa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

postaram się dzisiaj wkleić jakieś zdjęcie z chrztu i pochwalę się Wam przy okazji jakie zaproszenia sama zrobiłam....ehhh ale jestem chwalipięta :ico_olaboga: :ico_haha_01:

ja niestety jeszcze 4kg mam za dużo, i nie mogę się ich pozbyć, moja waga nie zmieniła się od 5 tygodni :ico_placzek: , tydzień po porodzie ważyłam tyle samo co teraz
mam straszny apetyt i dużo jem- pewnie dlatego, ale zawziełam się i od czterech dni ćwiczę rano ok 10 minut.... może choć jeszcze 2kg :ico_olaboga:

my dopiero się wybieramy po kombinezonik- po wstępnej orientacji wiem że ok 100 trzeba wydać a ja jeszcze chcę kupić śpiworek do wózka, chciałabym jeszcze do fotelika kupić śpiworek- ale to już za wiele :ico_olaboga:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

22 wrz 2007, 02:00

Cześć dziewczyny i dzieciaki !!!!
Nareszcie udało mi się coś napisać bo już zaczynanam chyba 5 raz i za każdym razem musiałam szybko do mojej iskiereczki !!!
Pewnie się dziwicie ani suwaczka ani nic, ale nie ma czasu , bo mama i ja jesteśmy bardzo zajęte i dodatkowo nie mogę wykasować tych imion i wkleić poprawne, jakaś upośledzona jestem :ico_olaboga:
Moja Sofija jest słodziutka i ma ciemne słoski i ciemną skórkę i.....
Dzisiaj kończy Miesiąc !!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Aż nie wierze że to już.
Ja jem wszystko, no prawie, czekolada wypada nie daje mała kupki zrobić, no i po tacie ma gazy mówie wam daje na zmiane z tatą czadu :-D :-D
A takto jem, wszystko, nawet mleko ... o nie próbowałam jeszcze orzechów i truskawet, ale pewnie długo nie dam rady i coś wkońcu skosztuje.
Mój połóg skończył się szybko bo zaledwie 4 dni po porodzie, już jechałam na podpaskach a w tydizeń po tym, miałam bronzowe wydzieliny, a piątego pażdiernika mam wyznaczoną wizytę u lekarza i się okaże jak tam moje szycie się zagoiło.
A i najśmieszniejsze, chciałam małej dać troche mleka mojego odciągniętego i co się okazało mała nie ma pojęcia jak ssać z butli, teraz uczę ja na rumianku i butelce antykolkowej , bo ma lepszy smoczek, ale te próby nasze są okropne i wole dać jej wkońcu cyca.
Pruedence, powodzenia z malutką, wiara czyni cuda. :ico_oczko:
agasco, już niedługo i z maluszkiem wyjdziecie, jeszcze do poniedziałku. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

22 wrz 2007, 10:43

agasco Życzymy dużo zdrowia dla malego i wytrwałości dla Ciebie. My idziemy do szpitala we czwartek, mam nadzieję, że jakoś to zniesiemy.

Aga78 Doskonale Cie rozumiem z tymi kg, mnie zostało 8,5 do zrzucenia, i mimo, że nie jem słodyczy i pieczywa to wogóle nie chcą zniknąć, chodzę na basen ale chyba będe musiała więcej cwiczyć, żeby się tego paskudztwa pozbyć bo nie mieszcze się w wiekszość swoich ciuchów.

Kasia3 MOja Tosia też na początku nie umiała ssac z butli, ale praktyka czyni mistrza i już jest lepiej, gorzej u mnie z odciąganiem, mam jakies dziwne piersi, zawsze się musze strasznie namęczyć a mała jak ciągnie to jest cacy.

Dzisiaj znów ładna pogoda, więc niebawem wybywamy na spacerek!

[ Dodano: 2007-09-23, 08:22 ]
Widzę, że weekend mał kto pisze na forum. Dzisiaj Tosieńka postanowiła mnie obudzić mimo niedzieli przed 7... w południe mamy chrzciny i zapowiada się ładna pogoda:)

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

23 wrz 2007, 11:15

No a ja nie mam zbyt wiele czasu na pisanie. Mąż wrócił już do pracy, a ja do pisania. Cieżko to wszystko pogodzić, ale muszę się postarać. Dobrze, że mogę pracować w domu. ale noce tylko zostają do pracy i to z przerwą. Ja straciłam już 17 kg, a przytyłam w ciąży przeszło 20 kg. Zostało mi 6 kg nadwagi. Ale na razie chudnę ładnie, bo po pół kg na tydzień. No zobaczę jak to będzie. Nie wszystko jeszcze jej, bo nie próbowałam mięsa innego niż drób i ryby. Tak samo jak miodu. Ale dzisiaj upiekłam piernik i mam ochotę na niego.

[ Dodano: 2007-09-23, 11:38 ]
Pruedence trzymam kciuki za córcie Twoją i za Was. Będzie na pewno wszystko dobrze.
A my szczepienia dopiero, kiedy miną jeszcze dwa tygodnie. My szczepimy i na rotawirusy i na pneumokoki i ja bym chciała ją zaszczepić jeszcze przeciw grypie, ale nie rozmawiałam jeszcze z pediatrą. Rzeczywiście majątek kosztują te szczepionki. My już jesteśmy lzejsi o przeszło 500 zł a dziś pneumokoki zakupujemu i znowu praawie 300 zł. No cóż, ale becikowe nie jest dla nas, a dla niej

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

23 wrz 2007, 19:28

My już po chrzcinach... pogoda sie udała, goście dopisali... Tosia była bardzo grzeczna, nie zapłakała ani razu :-D Jak będziemy mieć zdjęcia to je zamieszczę na stronie!

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

24 wrz 2007, 08:49

a ja się zastanawiam z tymi pneumokokami :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: , napiszcie coś na ten temat :ico_sorki:

Moja Juleńka jest słodziutka- zakochujemy się wniej coraz bardziej- urzeka nas teraz gaworzeniem- potrafi tak z 15 minut "biegać" "gadać"i uśmiechać się

zaraz lecę do gin- na kontrolę, ale już odświeżyliśmy małżeskie więzi :ico_haha_01: , było super.... :ico_wstydzioch:

może też Wam wkleję nowe zdjęcia i te z chrzcin również

Yvone a co Ty porabiasz.... piszesz że już pracujesz..

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość