Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

08 paź 2007, 08:40

Dominisia, jaki Jasiu śliczny, taki pucuś sie z niego robi :ico_brawa_01:
nasze smyki mają bardzo podobne leżaczki :-D

mój Szymulek wczoraj na wieczór coś mi marudził, nie mógł zasnąć i jak tylko smoczek z buzi wypadł to zaczynał kwękać i oczywiście oczy szeroko otwarte :ico_olaboga: wyszło na to że musiałam go do cyca przystawić po godzinie od ostatniego karmienia, może sie maluszek nie najadł :ico_noniewiem: teraz próbuje zasnąć po jedzonku, troszke sobie pofikał bez pampersa na naszym łóżku i chyba sie zmęczył bo nawet nie marudził jak go do łóżeczka położyłam. Po jedzeniu go przebrałam, później wzięłam na ręce i on w tego świeżo założonego pampersa taką kupole zrobił że prawie wyszła bokiem :ico_szoking: czy wasze maluchy też tak was robią?? że ledwo przebrane to zaraz jakąs niespodzianke w pieluche zrobią>>?? bo mój mały to tak jakby lubił tą kupe zrobić na świeżutkiego pampersa..czyścioszek jeden :-D

dzisiaj jedziemy na pierwsze zajecia rehabilitacji i już sie boje jak sobie pomyśle że Szymuś całą godzinę bedzie tam płakał :ico_placzek: nie wiem czy ja zniose jego płacz :ico_noniewiem:

M pojechał właśnie po świeży chlebek do sklepu, wiec jak wróci to bedzie śniadanko, a jestem już baaardzo głodna...

no to odezwe sie później

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

08 paź 2007, 09:45

Dzien doberek! Jestem tak wyspana ze az czuje sie zmeczona! Jasiu spal od 22 do 5 rano, a potem ze mna w lozku do 9!
Musze sie Wam do czegos przyznac, ja na poczatku nastawialam sobie budzik co 3, 4 godziny i wciskalam malemu butle, bo balam sie ze sie nie obudzi na jedzonko :ico_wstydzioch: A teraz wiem ze jak zglodnieje to da znak :-D No czlowiek sie uczy przeciez, co nie??

Eve no rzeczywiscie lezaczki podobne! Ja jestem z mojego bardzo zadowolona, bo po pierwsze zmontowalam go sama, a po drugie Jasiu uwielbia w nim lezec, zawsze moge go miec na oku, ale z funkcji wibracji nie korzystam bo nie chce go przyzwyczajac! No i to prawda ze z mojego synka robi sie pucus, ale tylko nna twarzy, bo cala reszta dalej drobniutka. No a placz Szymonka musisz zniesc, dla jego dobra, a moze tym razem nie bedzie tak zle i z czasem Twoj smyk polubi te cwiczenia?? Trzymaj sie!!

Mamo Zuzi jak tam pierwsza noc w domku??

Ja czekam na Krzyska bedziemy zalatwiac z papierami Jasia, nadanie imienia i takie tam!! A tymczasem zmykam na sniadanko. Ma ktos ochote na kawke albo herbatke bo stawiam?? :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

Milutkiego dnia! Prosze, piszcie duzo :-D

[ Dodano: 2007-10-08, 09:49 ]
Eve zapomnialam, no Jasiu uwielbia sikac i robic kupe, albo jak go przebieram albo jak ma nowego pampersika, na samym poczatku to przy kazdej zmianie pampersa byla tez zmiana ubrania bo fontanna byla taka ze szok :) Albo w wanience przy myciu! No a kupalki strzela na przewijaku, mysle ze mu latwiej bo wtedy nie ma zadnj blokady, ja mu pomoge bo podniose nozki i jest wtedy bardzo zadowolony :-)

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

08 paź 2007, 10:42

mama_zuzi czekamy na UM na zdjecia Nell :ico_oczko: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

08 paź 2007, 10:49

mama_zuzi cudne malenstwo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

08 paź 2007, 11:42

Dominisia pisze:Jasiu spal od 22 do 5


dla Jasia :ico_brawa_01: , kurde kiedy mój Szymuś pozwoli mi tak pospać w nocy?? na razie sie budzi co 3h, kiedyś też go budziłam w nocy na jedzonko, a teraz to bym chciała żeby opuścił choć jedno nocne karmienie :ico_sorki:

Dominisia pisze:Jasiu uwielbia w nim lezec


ale masz fajnie, mój Szymulek to tylko lubi tak na 5 min. i nie wiem czy mu tam niewygodnie czy co :ico_noniewiem: mam jednak nadzieje że tak do miesiąca polubi ten leżaczek i zabawi sie w nim czasem :-D

Dominisia pisze:Ma ktos ochote na kawke albo herbatke bo stawiam?? :ico_kawa: :ico_kawa:


to ja poprosze herbatke, gorącą bez cytrynki...niestety niewolno mi cytrusów i to nawet w herbatce :ico_placzek:

dziewczynki piszcie co u was słychać i jakie plany na dzionek macie??

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

08 paź 2007, 13:39

Mamo Zuzi- słodką masz kruszynkę!

Nasza Mała marudziła w nocy troszkę, ale mężuś się nią zajął i pospałam sobie. A dziś byliśmy na wizycie kontrolnej u doktorka- żółtaczka ładnie zeszła. Waga podskoczyła przez tydzień o 400 gram. Doktorek nas poinformował o szczepieniach. Zdecydowaliśmy się na te skojarzone i zaszczepimy też przeciw pneumokokom (dobrze ja to napisałam???). Przepisał nam też witaminki, ale mamy zacząć podawać za tydzień.

Jak Was tak czytam to mam wrażenie,że na wszystko macie czas, a ja to chyba strasznie jestem niezorganizowana.... z niczym nie mogę nadążyć...

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

08 paź 2007, 14:38

Hej, i ja sie pojawiam.

Dominisia, Jasiu superancki, i wcale nie tak calkiem do taty podobny bo ja tam widze do Ciebie podobienstwo i to duze :-)
Dziekuje za komplementy dla Nell, dla mnie jest wiadomo jak dla kazdej mamy jej dziecie Najpiekniejsza Na Swiecie :-)

Nocka taka sobie. Ok. 22:00 tak jak to miala w zwyczaju jeszcze w brzuszku galy takie :ico_szoking: i ani snilo jej sie zasnac po karmionku, wrecz przeciwnie wrzask, placz, nerwy, warczala na mnie gdy jej smoczka chcialam do buzki wsadzic bestia mala. No i tak walczylysmy do 24:30 az dalam jej butelke, wytrabila po 2 cycach 40 ml i pieknie usnela :ico_brawa_01: no i teraz zastanawiam sie czy ona naprawde byla glodna czy co?
Dzis pierwsze kapanie i po nim dam jej na noc butelke. Zobaczymy czy cyrk od 22:00 do 24:00 pownie sie powtorzy....

Moj maz jest najcudowniejszy na swiecie!!! Nie moge uwierzyc ze jedna noc moze zmienic tak bardzo czlowieka, nie wiem czy jest to kwestia tego ze zobaczyl trud porodu czy tego ze poczul sie w 100 proc. tatusiem ale odnosze wrazenie ze w jedna noc nastapila zmiana z chlppczyka w prawdziwego faceta. Jestem naprawde pod wrazeniem i strasznie go kocham za to wszystko, ze byl ze mna, ze teraz tak cudnie zajmuje sie Zuzia, daje mi odpoczac i tak bardzo sie stara. I powiedzial ze choc to co zobaczyl to byl koszmar (chodzi o moje cierpienie) to jest mi wdzieczny ze go do tego namowilam....

Nell lezy sobie i poki co czuwa, puszczam jej taka spokojna pozytywke a ta slucha :-)
Jak patrze na to moje cudo to az plakac mi sie chce, wy tez tak mialyscie, bo z Zuzia nie przypominam sobie.... Chyba hormonki szaleja tylko teraz w inna strone.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

08 paź 2007, 18:19

mama_zuzi1980, oj tak! Ja też tak mam- jak patrzę na moje maleństwo to też mi się płacze ze wzruszenia (nie non stop, oczywiście!). Taki krecik malutki, jak się przyssie do cyca to dopiero widać jak to maleństwo jest od nas uzależnione....

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

09 paź 2007, 13:21

Hej, a tu co od wczoraj taka cisza?? U mnie serniczek w piekarniku, teraz biore sie za obiad, mam dużo czasu bo Aluś śpi na podwórku. Postawiłam go sobie pod oknem kuchennym i zerkam co chwilke czy sie nie wierci :ico_brawa_01: Nie wiem jak długo go tam zostawić bo pewnie będzie spał 3-4 godziny ale na dworze to chyba za długo co??
Mam pytanko, jaki rozmiar kombinezonu kupujecie na zimę, byłam wczoraj oglądać ale za cholere nie wiem jaki rozmiar kupić zeby starczyło do końca zimy i żeby nie wyglądał w tym jak strach na wróble. :-D :-D

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

09 paź 2007, 13:41

no to i ja sie dzisiaj melduje :-D
Maja pojadla cyca i teraz smacznie spi :-D a mamusia ma czas na male zakupy na allegro :-D idac waszym sladem kupilam lezaczek z fisher pricea i jeszcze zastanawiam sie nad karuzelka do lozeczka tylko nie wiem czy jest sens ja w ogole kupowac. moze cos doradzicie??

mama_zuzi Nell jest przepiekna!!! :ico_brawa_01: taki slodki grubasek z niej! normalnie napatrzyc sie na nia nie moglam :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości