lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

29 gru 2007, 09:25

wszystko sie da wytrzymac tylko mowie ci ja jestem taka nonono ze szok...wezme sie i tak z tydzien odchudzam a potem nagle sie poddaje i tyje jeszcze bardziej.
jestem sama sobie winna a najgorsze jest to ze mam w genach sklonnosc do tycia.schudne nawet z 15kg ale po jakis 2-3 latach wracam do tej wagi.
po ciazy zrzucilam nawet szybko kilosy ale coz z tego jak potem nadrobilam i teraz waze niemal tyle co w 9 miesiacu :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_puknij: :ico_puknij:
moja glupota i tyle :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

31 gru 2007, 12:14

lidziasc pisze:wszystko sie da wytrzymac tylko mowie ci ja jestem taka nonono ze szok...wezme sie i tak z tydzien odchudzam a potem nagle sie poddaje i tyje jeszcze bardziej.
jestem sama sobie winna a najgorsze jest to ze mam w genach sklonnosc do tycia.schudne nawet z 15kg ale po jakis 2-3 latach wracam do tej wagi.
po ciazy zrzucilam nawet szybko kilosy ale coz z tego jak potem nadrobilam i teraz waze niemal tyle co w 9 miesiacu
moja glupota i tyle


zastanawiam sie skąd ja to znam ....

Narazie mamy w domu rota wirusa .... więc (przymusowe idchudzanie ) dieta .... choć mi juz przeszło .... jeszcze dzieci muszą stanąć na nogi .... ale już jest o niebo lepiej ..... . - to co ś 2 styczni a zaczynamy ??? ja zaraz po kopenhaskiej przechodze na cambridge - bo to moja oststnia deska ratunku ....

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

02 sty 2008, 08:53

Aginka, oj biedulko rota jest okropna :ico_placzek:

ja wlasnie pije czarna kawe...bleeeeeeeeeeeeee zastanawiam sie czy moge z mlekiem??
po sylwestrze zostaly przysmaki i beda mnie kusic.
tak bym chciala naprawde zrzucic te kilosy,zwlaszcza jak widze siebie na zdjeciach z sylwestra :ico_noniewiem: :ico_olaboga:

stanelam na wadze dzis i ..oj ciezko ciezko mam 18.5 kg na dzien dobry do zrzucenia...
uda sie??????

[ Dodano: 2008-01-02, 08:18 ]
dziewczyny a herbate mozna czy tylko wode????????????????????

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

02 sty 2008, 10:01

Aginka,

dużo zdrówka :ico_sorki: :ico_sorki:


lidziasc,
jaką zaczęłaś dietke :ico_noniewiem:
A ile ważysz przy jakim wzroscie :ico_oczko:

Ja też mam sporo do zrzucenia :ico_olaboga: :ico_olaboga: tak by się w miarę dobrze czuć to chociaz z 15 kg :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ale zapre sie i mam nadzieje choc trochę :-)

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

02 sty 2008, 11:04

22540MONIKA, wstyd sie przyznac ile waze... mam 174cm ja jestem z tych bab xl i nie przesadzam wcale mowiac ze mam te 18 kg do zrzutki a nawet 28 bym mogla i wcale wtedy nie bede "wieszakiem" :ico_oczko:
a na djeciu w avatarku nie widac zebys miala az tyle do zrzucenia kiloskow :-)

a zaczelam dzis diete kopenhaska,taka troszke glodowkowa ale mam nadzieje w niej wytrwac.jesli chcesz to sie dolacz.zapraszam :-)

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

02 sty 2008, 12:25

ja dietke zaczynam na pewno od 6 , wczensiej sie pomylilam bo 5 to ja ide na urodzinki do ciotki i nie opre sie tym wszystkim przysmakom :ico_haha_01:
ale od 6 ostro sie wezme w garsc, tym bardziej ze za kilka dni T wjedza i nie bedzie mnie jzu kusil wszystkimi "złymi" rzeczami :ico_haha_01:
a do jego powroptu chce cos zrzucic...
a i zaczne chyab -tke waidera znowu
teraz najwieksza walke rozpoczynam z udami :ico_haha_01:

hejoo zadna nie chce brac udzialu w konkursie "odchudzajacym"??? tylko madzia 2 2mi wyslala swoje wymiary..
juz kochane dawac dawac... pod koniec stycznia na poczatku lutego podacie nastepne i sie ozbaczy ktora najwiecej zrzucila cm i kg :ico_haha_01:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

02 sty 2008, 12:44

Natashka, ja kopenhaska robie od dzis,a z 6w zaczekam na ciebie :-)

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

02 sty 2008, 12:54

ok, ja wszystko zacyznam 6-go wiec oby 6-tka okazala sie szczesliwa i pozwolila mi wytrwac w moim postanowieniu, jkaby nie bylo kolejnym noworocznym :ico_haha_01: :ico_oczko:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

02 sty 2008, 13:54

Aginka, gdzie jestes????????????????????????
odezwij sie zaczelas juz???????????????????????????

ja zjadlam lunch i juz mysle o obiedzie.. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

02 sty 2008, 20:24

lidziasc pisze:Aginka, gdzie jestes????????????????????????
odezwij sie zaczelas juz???????????????????????????


Jestem i witam ...
no narazie nic jeszcze nie miałam w ustach ... oprócz porannej kawy .... nic mi nie przyjmuje narazie .... wiesz - ja pracuję .... i bycie na TT mam ograniczone ... ale damy radę ....

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość