lilo

16 lut 2008, 19:12

Ja się obijam już. No i staram wykurować.
Mąż coś dłubie przy samochodzie, Piotruś jakoś w miarę spokojny więc odpoczywam...

Awatar użytkownika
emrejan
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1218
Rejestracja: 26 maja 2007, 21:11

16 lut 2008, 20:19

Kurcze ale was mecza te choroby. Dzis z mama rozmawiala. Ona tez chora. Ledwo mogla gadac. Jakies okropne grypsko panuje w polsce chyba.

Awatar użytkownika
anijka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 360
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

16 lut 2008, 21:15

:ico_noniewiem:witam dziewczynki!!!!
jestem z wami z doskoku ale jestem...niestety nie mam czasu wogóle na TT. :ico_placzek: :ico_placzek: nawet straciłam rozeznanie.... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

17 lut 2008, 20:50

hurraaaaaaaaa!!! zrobilismy male przemeblowanie u malej :ico_brawa_01: moze nie do konca to jest to co dla niej chcialam ale najwazniejsze ze jej sie podoba :-D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
emrejan
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1218
Rejestracja: 26 maja 2007, 21:11

17 lut 2008, 20:58

osita, piekny pokoj dla Twojej ksiezniczki. Najwazniejsze zeby jej sie podobalo.

anijka, zagladaj jak najczesciej :ico_sorki:

U mnie nic ciekawego. Pol dnia spedzilismy na zakupach. Zalozylam kozaczki na szpilkach i mam burchle na stopach. z ledwoscia do domu doszlam :ico_olaboga:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

17 lut 2008, 23:07

my juz wrocilismy z nowego targu.
bylo super.
jutro wrzuce fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
emrejan
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1218
Rejestracja: 26 maja 2007, 21:11

18 lut 2008, 09:04

Witam

Pierwasza jestem, wiec na kaffke zapraszam

U nas anomalia pogodowa. PADA SNIEG i o nie byle jaki. I strasznie zimno jest :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

18 lut 2008, 10:51

dzień dobry...

zapraszam dziś na herbatkę z cytynka bo coś mi dzisiaj zimnawo :ico_noniewiem:
weekedn minał bardzo szybko,za szybko,sobota oczywiście pracowicie a w niedzielę po południu bylismy na zakupach w markecie i była z nami Jula i jestem z Niej dumna bo nie barlismy koszyka i całe 3 godzinki chodziła ładnie za raczkę,nie uciekała chciała iśc na lody ale nie mieliśmy czasu i ma obiecane,ze nastepnym razem pójdziemy :ico_oczko:

troszkę ta nasza góra nabiera juz realniejszych kształtów....

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

18 lut 2008, 11:54

hej dziewczyny
pierwszy raz na przedszkolakach jestem, i też uwazam ze za szybko zostałyśmy przeniesione.
Co do lasagne to ja robiłam w czwartek - ciężko się nie robi bardzo podobnie jak spaghetti. A ja ją uwielbiam a ze nie zjem gotowej to musze sama robić. Ale kucharka ze mnie żadna a się udaje, więc to świadczy o tym że to nie jest cięzka robota.

Emrejan - śliczniutkie zdjecie w podpisie Emre :ico_brawa_01: jaki to model super.

anijka rzeczywiście troche nas zaniedbałaś :ico_nienie: musisz częsciej nas odwiedzac.

Kwiatunio to kiedy jest realna szansa na przeprowadzke? I jak to bedzie tam wyglądało? Inne wejście niż tesciowie czy to samo? Ile pokoi? Poopisuj.

A ja w pracy dalej zawalona robotą, ale w piątek już na urlop idę :ico_brawa_01: więc się wybyczę. W niedzielę wyjeżdżam, ale fajnie. Oby szybko ten tydzien minął.

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

18 lut 2008, 12:13

gosia888, a wieć juz są tynkowane sciany i może za 2 tygodnie będą juz szpachlowane,wtedy zaczniemy robic ogrzewanie,bedzie i kominek i ogrzewanie od tesciów....prad juz mamy podłączony,do Julki pokoju prawie wszystko mam...mamy nadzieje,że na święta Gwiazdkowe się nam uda juz wprowadzić ale to tez zależy czy ja będe pracowac bo do końca maja mam umowe ale jestem dobrej mysli (musze być)...co do wejścia to mamy tylko pierwsze drzwi wspólne do nas od razu bedzie szło na góre a do tesciów 2 drzwi....pokoje 3,dość duża kuchnia i łazienka i nawet udało nam się mały stryszke wygospodarować :ico_brawa_01: wiec metraz jest ponad 100 metrów ale że skośne śnciany to to troszkę mniej jest....

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość