Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

20 mar 2008, 16:26

Hej kochane :ico_buziaczki_big: Wpadam na chwilkę się przywitać :ico_haha_01: wróciłam z delegacji w niedzielę ale do tej pory nie miałam chwilki czasu żeby do was zajrzeć - po tych targach w pracy mętlik, w domu Joaś chodzi spać po 23.00 :ico_szoking:
U nas wszystko OK, Joasia tęskniła za mną niestety - w nocy często się budziła, w dzień spała nerwowo budząc się co 5 minut i często wołała: mama, A jak wróciłam to już ładnie śpi, raz nad ranem budzi się na mleko i wszystko ok oprócz tego że chora jest na przeziębienie ale ma mega katar i okropny kaszel :ico_olaboga: narazie leki nic nie pomagają już od tygodnia :ico_noniewiem: a tak mocno jej się odrywa, że aż się krztusi albo wymiotuje :ico_noniewiem:
No ale jak ja wróciłam w niedzielę w nocy to spała, a rano jak otworzyła oczy i mnie zobaczyła to taka zaspana nie wydobyła z siebie ani słowa tylko buzia jej się uśmiechnęła od uch do ucha i sie patrzy, ja mówię; " cześć Joasiu, gdzie jest mama???: a ona paluszkiem na mnie pokazała hihi, potem pytam "a gdzie Joasia???" i ona na siebie pokazała i to był koniec naszego powitania - potem już normalnie jak zwykle pokazywać mi zaczęła .żebym otworzyła żaluzje na oknie bo już rano, poszła do zabawek itd to co zwykle robi. ALE JA TEŻ STRASZNIE ZA NIĄ TĘSKNIŁAM i aż się popłakałam jak ją zobaczyłam po tygodniu
Muszę już wracać do pracy - nie wiem czy mi się uda jeszcze dzis coś napisać więc
ŻYCZĘ WAM WESOŁYCH , CIEPŁYCH I POGODNYCH ŚWIAT WIELKANOCNYCH!!!!

A JESZCZE SIĘ POCHWALĘ :ico_wstydzioch: ZDJĘCIEM JOASI W GAZECIE!!!!! wprawdzie nie dziecięcej ale zawsze :-D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

eve ZDRÓWKA DLA JAGUSI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A jeśli chodzi o buciki to ja do tej pory wydałam tylko 20 zł na pantofelki do chrztu hihi Joasia jeszcze nie chodzi - tylko przy meblach w domu w skarpetkach więc wydatki na buty u nas się zaczną później :-D

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

20 mar 2008, 19:03

magdzinka zdróweczka dla Joasi :ico_brawa_01: pochorowały nam się dziewczynki... :ico_noniewiem:
a co do debiutu Małej na łamach prasy - rewelacyjny. zawsze twierdziłam, ze Joasia jest bardzo fotogeniczna :ico_haha_02:
A jeśli o Twój wyjazd chodzi...wyobrażam sobie jak bardzo musiałyście obie to przeżywać...na sama myśl mi się serce kraje...

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

25 mar 2008, 11:45

Hej dziewczyny, ja tez korzystam z chwili wolnej w pracy :) w domu wiadomo, nie ma czasu na komputer :-)

Nasze ostatnie foteczki
Gdzie by tu się schowac??
Obrazek

Może tu...
Obrazek

Koteczek
Obrazek

Obrazek

Piesio, on przynajmniej nie drapie...
Obrazek

... moge robic z nim co chcę
Obrazek

Nie ma jak zabawa z Tatą
Obrazek

a moze mu tak ucieknę...
Obrazek

A teraz fruuu do góry :-)
Obrazek


Maly Harry Poterek :P
Obrazek

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

25 mar 2008, 13:09

monis ale Martynka ma burzę włosków na głowie :ico_brawa_01: tylko pozazdrościć :-) a w okularkach na prawdziwą inteligentkę wygląda :ico_brawa_01:

a u nas choróbska ciąg dalszy...cały czas sie zmagamy z zatkanym noskiem, choć jeszcze gardło do tego dosżło :ico_noniewiem: Dobrze, że Jadze przy tym wszystkim humor dopisuje i nie jest marudna :-) Ostatnio ją porwało pisanie i rysowanie, w związku z czym na okrągło domaga się kartki i długopisu. No iw końcu zaczęła na nocniczek wołać!! "Si" oznacza i kupkę i siusiu, ale to jakiś postęp po kilku miesiącach niewołania :ico_brawa_01: czasmi jej się wprawdzie zapomni i dopiero po fakcie przyjdzie do mnie z nocnikiem, ale i tak jestem z niej dumna :-D

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

25 mar 2008, 14:29

Brawo dla Jagi :-)

U nas z nocnikiem bywa róznie. Jak ja zapytam czy chce si to powie, ale sama nie zawoła. Woła za to Eee i klepie sie po pupie :) i do tego jeszcze mówi Kaka jak chce kupkę. - na nocniku namalowana kaczuszka. Najlepszy numer to jest taki, ze jak zostaje z tesciowa to praktycznie zawsze narobi jej w pieluchę, chyba robi jej na złosc, bo nie widze innego wyjscia.

Od jakiegos czasu tez woła co chce jesc :) albo otwieram jej lodówke i sama sobie wybiera.

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

25 mar 2008, 15:39

moni26 pisze:Od jakiegos czasu tez woła co chce jesc :) albo otwieram jej lodówke i sama sobie wybiera.



moniś jak ja bym tak robiła to Jaga by tylko mięso, szynki i parówki jadła - taka cięta na nie :-D

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

25 mar 2008, 21:06

Hehe u nas tez parówki na okragło i do tego ogórki najlepiej kiszone. Ostatnio ketchup nam podprowadza :) dostała pustą butelke i mamy spokój. :-)

McMiodek
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 26 mar 2008, 00:22

26 mar 2008, 00:45

Łoo Kobietki jakie wszystkie pociechy są s.liczne..a jeszcze niedawno były takie maciupkie, maciupkie.. Ja też się dołączam do wątku, Kubuś skonczył 4 stycznia okrągły rok, a teraz..to prawdziwa masakra z tym łobuzem..:)
Biega, skacze, łazi na kolanach, próbuje na palcach, wchodzi pod każdy mebel, za łóżko, za fotel, wspina się na wszystko,co się da...i strasznie szybko odkrył magiczne słówko :NIE.. :D Jest strasznie radosny i wiecznie uśmiechnięty, ale jak już ma zły dzień..terrorysta... od kiedy nauczył się otwierać szafki musze wytężać uwagę, zeby przez przypadek czegoś nie wział po kryjomu..co prawda założyłam blokady na szafki w kuchni,ale w łazience się nie da, mamy takie dziwne meble, i musze pilnowć,żeby nie wyciągnął jakiś srodków do czyszczenia.. :ico_olaboga: I zamykać klapę od kibelka..ostatnio wylądował tam pluszowy mis i Kubusiowe rączki..

Pobudka 6 rano, w dodatku sam sie obudzi, zejdzie z łóżka otworzy szufladę z bielizną (moją,a jakze!) wszystko powyrzuca...Wyjmie kazdą zabawkę ze swojego kosza na zabawki, zrzuci narzute z fotela, ozdobne poduszki..wszystko na podłodze..dopiero wtedy podchodzi i wsadza mi palce w oko,albo w nos..albo klepie po głowie i przytula i tak sobie rozmawia w swoim języku z na wpół żywą matką.. Ogólnie mieszanka wybuchowa ale jest wspaniale!!

Nie wspomne o tym,ze zadnym jedzeniem nie pogardzi...

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

26 mar 2008, 11:32

Śliczny chłopczyk i jakie włoski miał :)

U nas tez pobutka o 6 rano, ale my i tak wstajemy bo do pracy wiec nie jest zle, najgorzej w dni wolne... ale wtedy podrzucam ją do pokoju teściowej hehe jedyny + mieszkania z nią...

fasolka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 90
Rejestracja: 22 mar 2007, 19:27

26 mar 2008, 15:16

Witam Was dziewczynki... U nas też choróbsko w domu. Julcia najpierw gorączkowała ponad 39 stopni, pani doktor nawet nie wiedziała co jej jest bo w badaniu było wszystko dobrze, powiedziała że to mogą być ząbki bo jej dolne i górne czwórki na raz idą :ico_szoking: . Potem ujawnił się ostry katar i kaszel, mąż też był chory a syn znów brał antybiotyki-3 raz w ciągu 3 miesięcy. To chyba kwestia tych powiększonych migdałów :ico_zly:. Julcia brała Eurespal i nurofen jest dużo lepiej - mało tego Julcia zaczyna znów jeść kaszki i zupy bez specjalnego protestowania...Strasznie się z tego cieszę- może ten nurofen pomógł przypadkowo w tym bolesnym ząbkowaniu, bo ja tak bez temperatury nie chciałam przeciwbólowych dawać... Tak nasze święta wyglądały.... A teraz oni dobrze a mnie coś rozbiera :ico_olaboga: Julcia gania po całym mieszkaniu, uwielbia łazić po korytarzu na klatce schodowej bo tam jest echo.Pozdrawiam Was cieplutko.Magdzinka czyli malutka już zapomniała o cycusiu? A jakie mleczko jej dajesz?

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość