MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

29 mar 2007, 09:48

a ja teraz zmienie temat... :ico_noniewiem:
telewizory...
plazma czy tradycyjne? piszcie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

29 mar 2007, 14:48

Ja mam telewizor LCD, kupilismy go, bo byla okazja, ale wydaje mi sie, ze lepiej oglada sie na zwylkym telewizorze. Przed plazmowym musisz siedziec na wprost, zeby wszystko widziec dokladnie, bo jak juz z boku lub z dolu spojrzysz to obraz jest za ciemny, zeby cos dostrzec.

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

29 mar 2007, 15:09

ja mam telewizor tradycyjny, 3 letni,srebrny thomson,ogolnie jestem z niego zadowolona, ale z przyjemnoscia bym go zamienila na plazemke ktora moglabym powiesic na scianie bo moj telewizor jest ogromny!!!
niestety do takiego telewizorka trzeba tez miec odpowiednio duzy pokoj, bo wstawiajac duzy LCD do malego pomieszczenia bedziemy ogladac jedynie "kwadraty" :ico_oczko:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

29 mar 2007, 21:37

Monika dokladnie jest tak jak mowisz ,ja to sie nawet smieje ze gdybym miala plazmowy to musialabym przebic sciane sasiadowi by moc ogladac bez zmeczenia wzroku :ico_oczko:

mamy normalny tradycyjny tv :-) ale podobaja mi sie tez plaskie tv przypominajace monitor ,tylko sa jeszcze za drogie jak dla mnie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
jasma
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 274
Rejestracja: 07 mar 2007, 10:07

30 mar 2007, 12:18

Ja mam zwykły starutki 8 letni 21 calowy telewizorek LG, zakupiony w jakimś supermarkecie, wtedy za 700 zeta (teraz to pewnie za 300 taki by był, bo tak wszystko tanieje :ico_noniewiem: ) kupiony ze slubnej kasy i swietnie nam słuzy. Zero usterek itp i wszystko widac. A że my rzadko oglądamy - teraz to gł. Jas bajki i my jakieś wiadomości to nam w zupełności wystarcza i zmiana TV jest na szarym końcu listy naszych niekończących się potrzeb.................... Dokupiliśmy jeno do niego w zeszłym roku najprostszy odtwarzacz DVD chyba za jakąś 100-kę i jest juz full serwis :ico_oczko: :ico_oczko: A na jakieś kina domowe to nie mam ani kasy, ani miejsca ani czasu :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

02 kwie 2007, 08:40

my z mezem, to telewizji nie ogladamy prawie wcale...moze to przez to, ze nie mamy polskich kanalow... wiadomosci musze niestety wyczytywac przez internet . filmy takze mamy z internetu, bo we francuskiej telewizji puszczaja tylko dobre reportaze...
ogolnie, to szkoda mi czasu na wysiadywanie przed telewizorem...bo mam przeciez TT :ico_haha_01:

Elzunia
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 430
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:27

30 kwie 2007, 22:59

Ja jestem za plazma krystaliczna! Efekt muroway! dziewczyny teraz z innej beczki. Za 2 tyg. kupujemy pralke. Ale jest jedno ALE! Nie wiem na jaka sie zdecydowac, teraz jest taki wybor,ze glowa mala! Widzialam na necie super modne pralki z wyswietlaczem .sa calkowicie elektoroniczne, niektore zdalnie sterowane. Moje pytanie jest nastepujace...czy te elektroniczne sie sprawdzaja? czy sie szybko programy te nie psuja!?

Awatar użytkownika
Elwira151
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1835
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:22

01 maja 2007, 19:39

elzunia nam spec w sklepie powiedzial ze noektore programatory elektroniczne szybko sie psuja ale wiesz nie ma na to reguly :ico_noniewiem: my wzielismy ze zwyklym bo nam bez roznicy jak pralka wyglada czy nowoczesnie czy nie byle dobrze prala :ico_brawa_01:

Elzunia
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 430
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:27

01 maja 2007, 20:43

Elwa wiem bo cos kiedys mi o tym mowilas,ale to przy tych wachaniach pradu czy jak to sie nazywa...No nie wiem..Ja to bym chciala zeby pralka jeszcze ladnie wygladal, bo bedzie stac w kuchni a kuchnie mam otwarta! :ico_placzek:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

02 maja 2007, 08:15

ja mam najzwyklejsza pralke, ktora kupowalam jako pierwsza rzecz kiedy tylko wprowadzilismy sie na mieszkanie...w zasadzie to byl nasz pierwszy wspolny dorobek...a potrzeba nam bylo po prostu wszyskiego(lozko,meble,talerze,szklanki...)wiec pralke wybieralismy pod katem pienieznym...jest to praleczka bezfirmowa(tzn, jakas tam firma jest, ale nie znana chyba nikmu) uboga w programy i niezbyt skaplikowana w obsludze...
piore nia juz prawie 5 lat i dziala rewelacyjnie. :-)
a co do tych wszystkich programow, to chyba kwestia gustu, bo niektorych z nich wcale sie pewnie nawet nie uzywa...

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość