fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

09 mar 2007, 11:42

martuchafrost,gratuluje i znowu kolejny chlopak na watku.....och biedne te dziewczyny beda :ico_oczko: :-D :ico_haha_01:
kasik ty musisz miec dziewczynke teraz :ico_oczko: ,bo inaczej sami starzy kawalerzy beda :-D
ilonka Vine sliczna,ty wiesz ze my tez prawie zdjec ze spacerow nie mamy.dzisiaj chyba wezme jak pojdziemy na plac zabaw i popstrykam troche.
delfina jakas poraniona ten lekarka,recepty ci nie da bo dwa miesiace temu ci dala :ico_puknij: a co jakies ograniczenia maja?ja nie mialam problemu jak do tej pory z receptami.
nie dawaj sie i nastepnym razem powiedz jej ze nie wyjdziesz z gabinetu dopoki ci nie wypisze :ico_haha_01:
a co maya ma problemy skorne??????

o jeny musze spadac... z wiadomego powodu...kondzio :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

09 mar 2007, 12:16

Witam Kochaniutkie :ico_buziaczki_big:

U mnie juz duzo lepiej, tzn. ten wredny ząb juz przestał bolec, a na jego miejsce wskoczyły te bóle ala okresowe w pachwinach ;-) Ale cóz, ponoc takie uroki końcówki ciąży... A poddawać się nie moge, bo mam duuuuzo prania dzidziusia i juz niewiele czasu. Wczoraj uprałam już częśc, dzisiaj wstawiłam kolejną. Chciałam wywiesic na dwór, ale nagle słoneczko znikło i coś wygląda, że będzie padać :ico_zly:

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

09 mar 2007, 12:30

Witam wszystkich
Jesli mnie przyjmiecie, to chcialabym do was dolaczyc :ico_haha_02:
A teraz pare slow o sobie:
Mieszkam w UK od lipca zeszlego roku, mam coreczke Ole ktora dzis skonczyla 5 miesiecy (urodzila sie w UK).
W polsce mala jeszcze nie byla, ale juz niedlugo sie tam wybieramy :ico_haha_02:
:ico_buziaczki_big: dla wszystkich
Mam nadzieje,ze szybko poznam was wszystkie... :-)

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

09 mar 2007, 12:47

Witam mile Panie!
JULIE hej, dlugo Cie nie bylo, pisz jak Nathanek, nowe zdjecia sliczne!
FELA Maya ma jakies zmiany liszajowate, ale tylko wtedy jak przesuszy skore, jak tylko raz nie uzyje do kapieli Oilatum, na nastepny dzien ma plamki szorstkie na raczkach i nozkach, o koloze lososiowym :ico_olaboga:
ILONKA no franca z tej pielegniarki, pewnie dlatego nie chciala dac recepty bo tu do zrealizowanai sa za free dla dziecka? Ale mi ten farmaceuta powiedzial, ze nie powinna robic problemow :ico_nienie:
EDYTKA pisz jak Oskarek.
KASI.K to super, ze bol ustapil, Jezusicku Ty juz niedlugo rodzisz :ico_szoking: , ale super!!!
LUCY jak Twoj humorek dzis??? :ico_buziaczki_big:
KASIA gdzie sie podziewasz? Ta grzywka na bank Ci odrosnie zanim my ja zobaczymy :-D
GOSIA jak projekt wybrany?
JASIE PANI obiecalas szybko wrocic z Lucja i co, grono chlopcow rosnie z dnia na dzien, wracaj szybko!!! :ico_buziaczki_big:
Ja wczoraj mialam wieczorb pod znakiem horroru! :ico_szoking: Siedzialam i ogladalam tv i nagle widze jak cos ogromnego zasuwa po podlodze, no nawet tupanie slyszalam, juz mysle mysz, szczur, normalnie bym zaczela wrzeszczec, ale Maye bym obudzila, wiec szybko sie poderwalam i lece za tym czyms, okazalo sie, ze to ogromny gruby i wsretny pajak :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: , cos pokroju zmutowanej tarantulli!!!! :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: , zatluklam go szybko, rano juz nie byl takich pokaznych ksztaltow wiec go nie sfotografowalam :ico_olaboga: I oczywiscie juz do rana nie spalam bo wszedzie jego kuzynow slyszalam :ico_puknij: .
Musze ogarnac domowe pobojowisko i wyturlac sie na spacerek.
Milego dzionka!!! Bez takich niespodzianek.

[ Dodano: 2007-03-09 ]
Witam nowa Mamusie i corusie, pisz duzo!!! :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-03-09 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-03-09 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-03-09 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-03-09 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

09 mar 2007, 13:03

Hello DELFINA, masz sliczna dziewczynke :-) Orientujesz sie moze, czy jest na forum jakas mamusia z West Midlands, konkretnie okolice Birmingham? Bo ja jestem z Coventry... :-D
moja corcia wlasnie padla po zabawie - oczywscie tylko na 20-30 min. - jak zwykle.
U nas sloneczko tez niezle daje...Pogoda ladna - ale na spacerek dopiero po poludniowym karmieniu - o 12. Ostatnio znikam na dwor na 2-3 h ....bo tak ladnie :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-03-09 ]
DELFINA, a w jakim wieku twoja mala jest? :ico_haha_02:

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

09 mar 2007, 13:04


Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

09 mar 2007, 13:06

Felicity witaj serdecznie wśród przyszłych i obecnych mamusiek z UK :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: Ale fajnie, że grono się nam powieksza :ico_brawa:

Ja jestem z West Midlands, a dokładnie z Gloucester - to jakas godzinka do Birmingam :-D A Lucy jest z Bristolu. A reszta mamusiek to preferuje Londyn no i nasza Ilonka to jest ze Stratfordu, ale ja nadal nie wiem która to częśc Anglii :ico_olaboga:
Ostatnio zmieniony 09 mar 2007, 13:24 przez kasi.k, łącznie zmieniany 1 raz.

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

09 mar 2007, 13:09

hej Felicyty! Oj nie orientuje sie, ale moze ktos sie zglosi, ja jestem z Londynu.
Moja Maya ma dziewiec miesiecy, musze umiescic suwaczek.
Zapraszam Cie tez na watek dzieci i niemowleta, wiosenne dzieciaczki. :ico_buziaczki_big:
Moj skarb tez usnal, dziwne nigdy o tej godzinie nie chodzi spac!

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

09 mar 2007, 13:14

Ja pisze jeszcze na watku pazdziernikowe mamusie z 2006 roku :-)

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

09 mar 2007, 13:15

delfina napisz mi jak mozesz czy to oilatum to ma byc emulsja do kapieli czy cos jeszcze bo w poniedzialek ide to wezme recepte :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-03-09 ]
A tak wodole to witam wszystkie mamuski :526: :527: :526:
kasi.k dobrze ze zab przestal cie bolec, a te bole..... no coz pamietam jak dzis jak mialczalam i stekalam ztych boli.Coz ciaza to cos pieknego ale i czasem bolesnego :ico_haha_02:
felicity witam :ico_haha_02: klikaj z nami :ico_haha_01: zawsze to razniej, kiedy mozna pogadac z polakami na obczyznie :ico_haha_02:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość