Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

11 paź 2008, 13:13

witam

Natashka, ja tez lubie takie robotki , ale jak nie ma czasu to wszystko wkurza , dlatego wziełam dwa dni urlopu ,żeby się nie odrywać od robotki .........właśnie dziś już przywieźliśmy meble , bo rano ze sklepu zadzwonili że już są i teraz to mam dopiero podojowisko , stare jeszcze nie wyniesione a już nowe stoja w kartonach :ico_noniewiem:

oczywiście już zdążyłam sie z P pokłócić o ten remont i pewnie przez weekend jeszcze nie jedna kłótnia nas czeka , ale to normalne przy takich robotach :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
gosiula207
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 215
Rejestracja: 22 wrz 2008, 19:52

11 paź 2008, 14:44

witajkcie dziwczyny pazdiernikowo;0nie zgladam teraz do was tak czesto bo ciagle szkoła i szkoła, :)ale nadrobie zaległości:)

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

11 paź 2008, 15:58

dzień dobry.....
ale Was zaniedbałam :ico_placzek: ale brak czasu na wszystko :ico_olaboga: spróbuje Was doczytać chociaż nie będzie to zapewne łatwe :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

13 paź 2008, 07:40

dziendoberek
witam z kawusia goraca z rana...

ja dzis wstalam wczesniej ni8z zawsze bo T mialam z domu wczesniej wyprawic a ze Oski wstal wczesniej tez to takw trojke lezelismyw wyrku byczylismy sie a potem szalelismy az w koncu T wyszedl z domu spozniony :ico_haha_01: :ico_haha_01:
ale takie chwile z rodxzinka sa fajne...

wczoraj spedzilismy swietny wieczorek z przyjaciomi na kregiewlni... milo tak sie wyrwac samemu z domu bez dzieciatka czasem(jak wiadomo ze juz spi i jest pod dobra opieka)
kregle to swietna zabawa,polecam od czasdu do czasu na prawde warto !!!!!!! :-D

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

13 paź 2008, 09:16

Cześć dziewczynki

My tez wczoraj miło spędzilismy dzionek, chociaż wieczorek sobie jeszcze z męzem zaplanowaliśmy ale padłam :ico_wstydzioch: więc nic z tego nie wyszło.
Natashka pisze:wczoraj spedzilismy swietny wieczorek z przyjaciomi na kregiewlni... milo tak sie wyrwac samemu z domu bez dzieciatka czasem(jak wiadomo ze juz spi i jest pod dobra opieka)
kregle to swietna zabawa,polecam od czasdu do czasu na prawde warto !!!!!!!

Zazdroszczę okropnie...my ostatni taki wieczorek mieliśmy ponad rok temu jak była moja mama u nas i wyszliśmy sobie do restauracji....było cudownie....
A tak to wszędzie ze szkrabem.

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

13 paź 2008, 09:21

my baardzo rzadko wychodzimy gdzies..zwlaszcza teraZ pewnie tak bedzie bo T do pozna pracuej a jak wraca to padnety ale mam nadzieje ze w jakies weekendy bedziemy sobie to odbijac..
w sumie teraz mamy jedyna okazje poki moja siostra i tata z nami mieszkaja...jak za rok sie wyprowadza to juz tak latwo nie bedzie

a jak druga dzidzia sie pojawi to juz w ogole

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

14 paź 2008, 16:02

Witam na nowym forum :ico_szoking: :ico_szoking: normalnie szok!!!

Na wsi bylo rewelacyjnie pogoda superowa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Wiki krowki zobaczyla,kurki itd poprostu dziecko zadowolone na maksa :-D
Zobaczyla dynie na grzadkach chciala wyrwac ,kapuste itd hihi smiesznie bylo :-D :-D
dzis kupilismy niuni butki na zime :-D

W sobote ide na panienski :-D :-D bedzie striptizer hihi niezla imprezka sie zapowiada :-D

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

14 paź 2008, 16:36

Frydza pisze:Witam na nowym forum :ico_szoking: :ico_szoking: normalnie szok!!!

Ja tez się witam i również jestem w szoku.Nie wiem czy się szybko przyzwyczaję do nowej nazwy więc będę narazie i tak mówić i pisać TT :ico_oczko: :-)

Awatar użytkownika
gosiula207
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 215
Rejestracja: 22 wrz 2008, 19:52

14 paź 2008, 18:22

ja rowniez witam po dlugiej nieobecnosci i po nie udzielaniu sie na forum:)wlasnie sie doczytuje w tematach:)

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

15 paź 2008, 09:19

Witajcie jak Wam sie podoba nowa nazwa...?

Frydzuś udanego wieczoru...matko ja od urodzenia Antka, a raczej jeszcze wcześniej....nigdzie nie byłam na żadnej imprezie...itopp, no ale to są uroki wyjazdu za granicę :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość