Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Operacje plastyczne

12 paź 2015, 14:23

Jeśli tak to średnio udane...

Awatar użytkownika
suzanne29
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 12 paź 2015, 13:50

Re: Operacje plastyczne

15 paź 2015, 10:52

To ja się za wami w kolejce też ustawię do powiększenia piersi ;) U mnie karmienie też swoje zrobiło, córka mi wyssała wszystko co sprawiało, że coś mam. A teraz pozostał - stanik A i push up : / O odsysyaniu tłuszczu też myślałam, ale naczytałam się o komplikacjach po nim i podziękowałam. Poprawiłabym jeszcze nos - raz, że jest ciut krzywy, dwa - perkaty. Cenowo jak się orientowałam to jakieś 30 tysięcy bym potrzebowała. A jak pomyślę co bym mogła mieć za te 30 tysięcy... To chyba pozostanę jednak "natural" ;)

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Operacje plastyczne

20 paź 2015, 13:18

Ja w powiększaniu piersi czy jakichkolwiek innych operacjach plastycznych nie mam nic przeciwko pod warunkiem że są one uzasadnione tzn. że nie jest to jedynie sposób na wydanie pieniędzy czy poddanie się operacji która wcale nie jest konieczna. Ale w każdym przypadku trzeba bardzo rozważnie wybierać klinikę w której chcemy się poddać zabiegowi. Partaczy i oszustów nie brakuje, a przy nich wyspecjalizowani lekarze po prostu zanikają. Dlatego zanim zdecydujemy jakiego chirurga plastycznego zamierzamy wybrać, najpierw przewertujmy internet w poszukiwaniu informacji na temat danej kliniki, poczytajmy opinie itp. Jest bardzo istotne przede wszystkim dla naszego zdrowia.

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Operacje plastyczne

21 paź 2015, 14:26

Wybór odpowiedniego chirurga to rzeczywiście bardzo ważna kwestia.

Zosiakochana
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 20 lis 2015, 16:28

Re: Operacje plastyczne

20 lis 2015, 16:54

Ja uważam, że operacje plastyczne, jeśli są konieczne to ok. Nie mówię o nich źle. Tylko nie można z nimi przesadzić. Ja na razie nei poddaje się żadnej. Skorzystałam tylko z zabiegu medycyny estetycznej, bo zostały i duże, głębokie blizny po ciąży i postanowiłam je usunąć. Wybrałam tę klinikę http://cashmire.pl/kosmetologia/likwidacja-blizn/. Polecam w przypadku blizn i rozstępów. Potrafią zdziałać cuda!:)

Awatar użytkownika
mama_muminka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 18 lut 2010, 21:01

Re: Operacje plastyczne

09 gru 2015, 16:13

A ja jestem zdania, że interwencja chirurgiczna, czy zabiegi laserem powinny być ostatecznością. Przymierzałam się do tych drugich właśnie ze względu na bliznę po oparzeniu, ale po przeczytaniu tego artykułu http://www.i-lekarz.pl/najlepsza-masc-n ... radzikowe/ postanowiła najpierw spróbować jeszcze innych rozwiązań. Jednak preparat zewnętrzny wydaje mi się bezpieczniejszy. Szczególnie przy małych bliznach, np. po trądziku czy niewielkim oparzeniu.

Blueberrydream
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 08 lis 2014, 19:16

Re: Operacje plastyczne

13 gru 2015, 15:06

Nie jestem przeciwna operacjom plastycznym, natomiast na chwilę obecną nic bym sobie nie poprawiła. Może później, po 40stce.

semirka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 07 paź 2014, 10:31

Re: Operacje plastyczne

14 gru 2015, 15:30

Tak myśli chyba większość kobiet w tym kraju :-)
Niestety niektórych defektów warto nie lekceważyć i nie zostawiać na później. Zwłaszcza, że ceny są coraz bardziej przystępne i można sobie pozwolić np. na poprawę nosa. Jeśli szukacie klinik, to tutaj macie www.

Annielka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 30 lis 2015, 16:42

Re: Operacje plastyczne

14 gru 2015, 16:57

Ja w wieku 21 lat miałam operację nosa, bo mój mi się po prostu nigdy nie podobał i całe życie na to odkładałam. Operacja znacznie poprawiła wygląd mojej twarzy i chociaż wszyscy twierdzili, że wcześniej wyglądałam super, to nigdy nie miałam chłopaka, a po wygojeniu się nosa od razu go znalazłam ;) więc wiecie - różnie z tym bywa, u mnie to był defekt wyglądu.

Awatar użytkownika
marta7
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 18 gru 2015, 16:11

Re: Operacje plastyczne

21 gru 2015, 11:50

też bym się nie zdecydowała

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość