Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

21 lut 2010, 16:58

:ico_ciezarowka: u mnie II trymestr jaki i I jest O.K. :ico_ciezarowka:
powiększył mi się brzuszek, waga zmieniła się o 3,300 kg i jedyne co mi doskwiera to wieczorna zgaga oraz bóle pleców i bioder. Na początku II trymestru leciało mi z nosa i miałam zawroty głowy spowodowane zapewne uciskiem żyły wrotnej i aorty więc wszystko w normie. Jem mniej niż przed ciążą ale więcej niż w I trymestrze. Przede wszystkim jem regularnie i małe porcje, a czesto. Serwuje sobie duzo owoców, warzyw i soków. Na obiad mogłabym jeść tylko zupy :ico_haha_01:
Ogólnie czuje się znakomicie i rzekłabym CHWILO TRWAJ !!!! :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

21 lut 2010, 20:10

Ogólnie czuje się znakomicie i rzekłabym CHWILO TRWAJ !!!!
taaak, po potem w III trymestrze się wiecznie narzeka, że to tu boli, a to tam... :ico_noniewiem:

Anja224
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 17 lut 2010, 14:26

Witajcie:)

22 lut 2010, 12:35

Moje samopoczucie jest różne. Tu się staram cieszyć spędzać miło czas a często sam smutek przychodzi , łzy. takie humorki kobiet w ciąży hehe. W każdym razie nie umiem się doczekać maluszka mimo tego że mam tyle obaw. Poród to dla mnie czarna magia. W ogóle to moje pierwsze dziecko wiec chyba to normalne że czuje taki przed tym wszystkim strach. Ból pleców , brzuszka nie daje spokoju. Zobaczymy co będzie dalej...

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

25 lut 2010, 17:23

tibby, dzieki za pocieszenie ;)
:ico_ciezarowka: dlatego też piszę CHWILO TRWAJ bo teraz mi cudownie, choć zgaga mnie męczy i rwa kulszowa ale żyję i cudowniejsze jest to, ze kochanieńkie maleństwo jest we mnie...

Awatar użytkownika
basik_twins
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 08 lut 2010, 12:14

Re: Witajcie:)

27 lut 2010, 09:50

Ból pleców , brzuszka nie daje spokoju. Zobaczymy co będzie dalej...
To który tydz?

Anja224
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 17 lut 2010, 14:26

27 lut 2010, 11:53

basik_twins : 24 tydzień i 2 dni . Będziesz miała bliźniaki? a to chłopczyk czy dziewczynka:)? A Twoje samopoczucie? od jakiegoś tyg. też strasznie boli mnie żołądek. Ale myśl że maluszek jest w brzuszku zawsze mnie pociesza.

Awatar użytkownika
basik_twins
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 08 lut 2010, 12:14

27 lut 2010, 12:59

Tak bede mieć bliźniaki :-D Jednojajowe choć na początku twierdzili że dwu,
nie znam jeszcze płci bo 16 tc mi leci ale wiem ze albo 2 chlopaki albo 2 dziewuchy :)
Wymiotuje codziennie czasem mam przerwy jedno dniowe do 3 dni,
brzusio juz wylazło strzela mi w krzyzu jak rano z łóżka wstaje :ico_ciezarowka: bo mam lordoze.
Do tego wszystkiego przeszłam niedawno po raz drugi ospe :ico_olaboga: i czeka mnie wizyta u jakiegos specjalisty i super extra USG zeby sprawdzic czy maluchom nic się nie stało :(
Wcinam teraz żelazo bo mi spadło, więc straszliwa senność mnie dopadła nawet jak spie do 10:00 to musze się zdrzemnąć popołudniu, poprostu mnie łamie i koniec jestem bezradna, czy bym zaczeła coś robić albo szukać innego sposobu na przełamanie nie da rady. Zimno, oczy się kleją i nic nie pomaga tylko kołdra.
No ale teraz po tym żelazie może bedzie lepiej.
Nie wiem jak to bedzie u mnie w 24 :ico_oczko: dam jakos rade
Choć puki co jak czytam fora to ja chyba źle znosze ciąże
Ale i tak mam radochi po pachi :-D :ico_brawa_01: :-D


Obrazek

Anja224
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 17 lut 2010, 14:26

27 lut 2010, 13:34

No i tak trzymać jak najwięcej radości , uśmiechu na twarzy . Ja również w czasie ciąży przechodziłam ospę wietrzną tak strasznie się martwiłam że maluszkowi coś się stało natomiast usg nic nie wykazało. A ospę przechodziłam masakrycznie. Ja nie miałam wymiotów natomiast ciągle bolał mnie brzuch i ciąża była i jest zagrożona . żołądek od tyg. strasznie mnie boli. Ale głowa do góry :) mimo tych straszliwych bólów.

Awatar użytkownika
basik_twins
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 08 lut 2010, 12:14

27 lut 2010, 14:19

No brzuch też boli urusl w 5 tyg strasznie

10tc
Obrazek
Teraz
15 tc i 2 dni
Obrazek

a czemu zagrożona??? Przez tą ospe?
Ja w sumie miałam 5 dni gorączke pod 39 a później bąble troszke ponad tydz i wodniste a nie zropiałe.
A w którym tyg miałas ospe?
Kurcze trzymam kciuki bedzie gites zobaczysz :)
Ja z dwójką i jednym łożyskiem daje rade więc pfff :ico_ciezarowka: co to dla kobiety :ico_oczko:

Anja224
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 17 lut 2010, 14:26

27 lut 2010, 21:04

basik_twins, Nie martw się to nie przez ospe. a ja ją przeszłam w 18 tyg.
Musisz być dobrze i będzie. nawet innej myśli so siebie nie dopuszczam. 3 maj się:) Miłego wieczorku.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość