Awatar użytkownika
Rosa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:35

29 maja 2007, 16:37

Hej!Co tu taka cisza,że mnie nie ma często to wiadomo,ale gdzie jesteście Łodzianki?Teraz za to pogoda dała czadu co?Może wróćmy do tematu spotkania.Może w przyszłym tygodniu?Co Wy na to?

Awatar użytkownika
Irlandia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 31 maja 2007, 12:42

31 maja 2007, 13:19

No to i tutaj dotarłam i pierwsze co doczytałam to, że moderatorka jest z Aleksandrowa, ale buzi nie poznaję. Może mijamy się czasem na spacerach? :-D Na regionalnych wątkach na różnych forach wiele dziewcząt się zna, więc wcale się nie zdziwię jak i tutaj znajdzie sie ktoś znajomy!
Pozdrawiam z Aleksandrowa!

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

04 cze 2007, 16:30

Irlandia, witam :ico_brawa_01:
ja znam sie z Rosa, spotkalysmy sie w Łodzi .

a moze i my umowimy sie na jakis spacerek wspulny :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Rosa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:35

04 cze 2007, 17:11

No i co spotkanko?Odezwijcie się kiedy?Tylko od 11 mnie nie ma,więc jak nie w tym tygodniu(a pogoda teraz kiepska) to dopiero od 18 pojawie sie w Łodzi.Czekam na propozycje!

Awatar użytkownika
Irlandia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 31 maja 2007, 12:42

05 cze 2007, 21:02

Cieszę się, że w końcu jakiś odzew!
My w najbliższym czasie mamy troche planów. Ale na wszelkie propozycje jestem bardzo otwarta. Ja zwylke spaceruję z Olkiem w soboty i w niedziele po osiedlu Bratoszewskiego a czasem wybieramy sie na dłuzsze wycieczki do fontann w rynku albo na Zielony Romanów albo na Osiedle Słoneczne. Mamy zielonego Coneco Solara. Wózek bardzo charakterystyczny z grubą aluminiową ramą. W tygodniu Olkiem zajmuje się moja mama. :-) Ja pracuję w Łodzi na Retkini.

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

06 cze 2007, 15:27

Irlandia, a ja mieszkam kolo ryneczku , na fontanny chodzimy czesto bo Piotrus chodzi do pkola na Łęczycką i po pkolu chodzimy po parku sobie troszke , na bratoszewskiego jestem zadko , a na zielowy romanow chodzimy czasami do figloraju "stumilowy las" moze uda nam sie kiedys zetknac razem :-)

marzenus
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 213
Rejestracja: 04 cze 2007, 13:06

29 cze 2007, 09:12

Widzę że łodzianki już na wakacjach taka tu cisza, dziewczyny jesteście, pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

02 lip 2007, 19:00

marzenus, witam

no mnie troszku nie bylo , bylismy na dzialeczce u znajomych , ale juz wrucilam i chyba juz nigdzie nie wyjerzdzam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Rosa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:35

05 lip 2007, 20:06

Mnie też dawno nie było,ale cały czas jestem zaganiana.Nad morzem było super.Aurelka najszczęśliwsza na świecie.Wszystkich zaczepiała i non stop się śmiała.Ja już 16 lipca wracam do pracy,więc wykorzystuje ten czas jeszcze na maxa z córeczką.Muszę wam powiedzieć,że u mnie w pracy dali karnety na siłownie i teraz chodzę.Mam oczywiście nadzieje,że schudne( w końcu).Wzięłam się za siebie!No i co może spotkanko na Zdrowiu na przykład co Wy na to?Proponuje przyszły tydzień(bo to już mój ostatni wolny).Czekam na odzew.Jak wam pasuje tzn.który dzień to się dostosujemy z Aurelką.Odezwijcie się im więcej tym lepiej :-)

Awatar użytkownika
ANIMASZ
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 20 mar 2007, 19:08

15 lip 2007, 00:01

Witam, ja niestety widzę, że nie mam szans na umówienie się z Wami bo jestem z Olechowa. Trochę daleko mam na Zdrowie, szkoda, że tak mało mamuś gości tu z Łodzi. pozdrawiam

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość