lilka1
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 15 lip 2009, 21:37

19 sie 2009, 09:56

No wreszcie chwilka czasu w pracy :ico_haha_02:
Ostatnio miałam istny kocioł w pracy- same paierki.
Aniu musisz docenić spódniczki i sukienki. Ja też kiedyś wolałam spodnie , ale z czasem przeszłam na spódniczki i sukienki- taki teraz wybór i latem już nie wyobrażam sobie w spodniach, strasznie gorąco, za przeproszeniem w kroku :ico_oczko:
Dzisiaj będę miała trochę czasu na pisanie :-)
o! Ktoś idzie

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

19 sie 2009, 10:26

musisz docenić spódniczki i sukienki
wiem,że muszę,ale jakoś się przekonać nie mogę :ico_sorki: :ico_sorki: szybciej się wkłada ,a jeszcze szybciej ściąga :ico_oczko: :ico_oczko: teraz lato się zaczyna kończyć,ale może kilka sobie spódnic kupię,bo sukienka to nie bardzo teraz :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ulkawu
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 92
Rejestracja: 26 kwie 2007, 19:54

19 sie 2009, 12:19

ja tez z tego powodu się przekonalam do spódnic :) sukienkę planuję kupic po kolejnej wypłacie, już wiem nawet jaki fason i wygląd ale nie wiem, czy taką znajdę :D w każdym razie kiedys nosiłam tylko spodnie, jeansy a teraz lubię spódniczki. jeszcze szorty luźne są w porzadku a że teraz szorty można nosić np. do balerinek i ładniejszej bluzki, więc nie ma problemu np. z chodzeniem do pracy a też tam trochę podwiewa :) no i oczywiście obowiązkowe bawelniane majty i lacibios femina. w zasadzie to cała profilaktyka oprócz rezygnacji z kilku czynności typu kąpiel, basen, tampony

lilka1
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 15 lip 2009, 21:37

19 sie 2009, 17:25

Ulkawu, czemu bawełniane majty i te inne rzeczy? :ico_szoking:
Aniu muszę ci powiedzieć ,że kiedyś wydawało mi się ,że spodnie to super wygoda, ale od tamtego czasu wiele się zmieniło. A w ciąży to chodziłam w spodniach na początku jak było zimno , a teraz to jak wiało , albo padało. Poza tym już od maja latam prawie cały czas w spódnicach i sukienkach, i pokochałam ten przewiew pod spodem :-)
Wcześniej w pracy ( praca siedząca - niestety) to prawie wyłącznie jakieś garsonki i spodnie.
Wracałam do domu spocona jak nieszczęście ( bo zimą oczywiście grzeją jak nie wiem co, A latem upał ).Łapałam często grzyba i odparzenia.
A potem , znowu latem spróbowałam spódniczki i oczywiście moich ukochanych pończoch
i wreszcie poczułam się swobodnie i kobieco.
Zdarzało mi się założyć tylko taki szerszy pas do pończoch, pończochy na to spódniczka i wio do pracy :ico_oczko:
To był dopiero przewiew.
Aniu co myślisz o pasach do pończoch?
Tylko takich prawdziwych :-)

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

19 sie 2009, 18:46

Ja wolę pończochy samonośne :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

20 sie 2009, 09:44

co myślisz o pasach do pończoch?
Tylko takich prawdziwych :-)
one super wyglądają :-D :-D :-D i wydają się bardzo wygodne :-D ale jak mówiłam ja pończoch jeszcze nigdy nie nosiłam :ico_wstydzioch:

lilka1
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 15 lip 2009, 21:37

22 sie 2009, 08:19

Wczoraj byłam u swojej pani doktor- wszystko OK :ico_ciezarowka:
A wiesz ,że nigdy nie byłam u faceta ginekologa ... Jakoś mi niezręcznie wystawiać się przed obcym facetem :-D Ciekawe jak to będzie w szpitalu?
Co do pończoszek i pasów , to mówię ci ,że czujesz się naprawdę wyjątkowo i super kobieco w porównaniu z innymi kobietami , które chodzą po prostu w zwykłych rajstopach.
Musisz koniecznie spróbować, mogę ci pokazać kilka różnych fotek.
Teraz wybór olbrzymi, bo pończochy stają się modne :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

22 sie 2009, 10:22

mogę ci pokazać kilka różnych fotek.
no to wrzuć kilka :-D :-D
nigdy nie byłam u faceta ginekologa
a ja wolę iść do faceta :ico_brawa_01: byłam już u 5 ginekologów-3 babki i 2 facetów :-D i polecam facetów :-D niestety babki mnie do siebie zraziły brakiem takiej delikatności i w ogóle w rozmowie były takie dziwne :ico_noniewiem: ja to bałam się pójść do faceta i raz uciekłam sprzad gabinetu,ale potem i tak musiałam iść i nie załuję :ico_nienie: teraz tylko chodzę do faceta :-D całą ciążę i przygotowanie do niej spędziłam u faceta ginekologa i tak samo będzie z kolejną ciążą :-D choć zdarzają się też fajne kobiety ginekolożki,ale ja się już do nich nie przekonam :ico_nienie:
byłam u swojej pani doktor- wszystko OK
to super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: oby tak dalej :ico_brawa_01:

lilka1
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 15 lip 2009, 21:37

22 sie 2009, 11:13

No nie wiem ja się chyba nie przekonam do facetów , może kiedyś
Wiem ,że niektóre ginekolożki potrafią oceniać twój ubiór, tuszę, albo nawet czy jesteś za bardzo wygolona, może to ich frustracje? :-)
Co do pasów to ja mam kilka, jedne z najlepszych są z Rago, dobrze trzymają pończochy , a niektóre jak ten drugi to nawet modelują brzuszek. Mogą Ci się wydać mało ozdobne , ale są bardzo porządne ( do sypialni raczej powinny być raczej bardziej skąpe i koronkowe :-D)
http://www.nylony.pl/rago_22_pliki/22_4wh_LRG.jpg i drugi
http://www.nylony.pl/rago_21_pliki/21_LRG.jpg
Mam też wersje lżejsze letnie, np taki z Samanty
http://www.shees.pl/pictures/15/2_b1.jpg
A taki szerszy , który zakrywa wszystko , używam wiosną i jesienią, jak cieplej do pracy.
Najczęściej nie zakładam pod niego już majtek, brak takiej potrzeby , jak chcę trochę więcej swobody i przewiewu :ico_oczko:
http://sklep.gorsenia.pl/photo/max_c006_pas_136.jpg
A tak w ogóle Aniu to co porabiasz dzisiaj? :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

22 sie 2009, 11:34

te czarne co brzuszek zakrywają są niezłe :-D :-D i te z Samanty mi się podobają :-D :-D
a ja dzisiaj nic nie robię :ico_wstydzioch: jedynie może naczynia pomyję i ogarnę pokój bo większość wczoraj zrobiłam :-D :-D

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość