Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

03 sty 2010, 19:14

dorotaczekolada- gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Oby rybka wyszła jutro do domku :-D

meg- co do chusty ja nosiłam Tosię, ale jak była troszkę większa, bardzo fajna sprawa, polecam. Zwłaszcza na wiosnę i latem.

A u nas dużo lepiej, pokarmu przybyło i już od razu widać że Adaś spokojniejszy, w sumie odstępy między jedzeniami sięgają do 3h:) w ogóle nie płacze i odpukać jest super grzeczny :-D

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

04 sty 2010, 11:15

a my sie meldujemy wyspane :ico_brawa_01: jak mala zasnela o 22 to na cyca wstala o 1 i 3, butli sie domagala dopiero po 6 i po 2 cycach mala zjadla z butli :ico_brawa_01: i nawet nie rzucała sie jak jadla :ico_sorki: nie wiem czy mleka jest wiecej, ale chyba ja przestalam sie tym tak stresowac i ona jest spokojniejsza :ico_noniewiem:
meg- co do chusty ja nosiłam Tosię
a ja nie wiem gdzie mozna by jej uzywac :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

04 sty 2010, 12:19

antka- na spacerki, ja używałam nad morzem na plaży, do sklepu jak chcesz mieć wolne ręce, wiadomo nie cały czas ale ogólnie pozytywne wrażenie.

A u nas trochę gorsza noc bo Adaś dużo jadł ale udało mi się zmrużyć oko. Teraz wysłałam Tosie na spacer z dziadkiem to mamy chwilkę dla siebie z Adasiem.

Monika 25
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 145
Rejestracja: 24 kwie 2009, 10:33

04 sty 2010, 13:25

Witam

A u mnie dzisiaj noc nie przespana , wczoraj cały dzień sobie spała i w nocy dała popalić , dzisiaj już nie popełnię tego błędu . :ico_szoking:
Co do pokarmu to po porodzie nie miałam chyba przez pierwsze 3 doby , a potem jak się zaczęło , to mam nadmiar non-stop , mogłabym wykarmić trójkę dzieci :-D

dorotaczekolada Ogromne gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Muszę trochę nadrobić bo nie jestem na bieżąco

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

04 sty 2010, 14:34

witam,

też mi się oczy zamykają. Piotruś nie mógł zasnąć od 24 do 4!
nie płakał tylko stękał i kręcił się w łóżeczku...

Poradźcie bo mój mały ma często czkawkę i wtedy mu się ulewa. A wczoraj podczas tej czkawki chyba zwymiotował całą zawartość żołądka - mój błąd chyba bo żeby czkawka minęła podałam cyca chociaż był świeżo po karmieniu :ico_noniewiem:

co robić z czkawką? no i czy jak mu się dużo uleje to znowu przystawiać do piersi?

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

04 sty 2010, 16:55

co robić z czkawką?
noja tez czesto ma i to po karmieniu, jak beka to czkawki dostaje, ja jej nic nie daje bo wymiotuje tak jak twoj, nosze ja i czekam az sama przejdzie, lepsze to niz wymioty :ico_noniewiem:

meg
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 228
Rejestracja: 27 maja 2009, 16:54

04 sty 2010, 17:07

hej, a mi kazali dostawiać do piersi przy czkawce, nawet jak się uleje. chodzi ponoć o to aby wymóc regularny ruch przepony przy ssaniu, to ma pomóc i uważam, że pomaga... . moja Karolcia też ma często czkawkę. prawie po każdym posiłku. czkawka i ulewanie, standardzik dla nas :ico_szoking:
gratki dla Kacperka i jego mamy:) szybkiego powrotu do domku :ico_sorki: :ico_sorki:
ja mam pytanie ile czasu jednorazowo karmicie swoje maluchy??? , moja córeczka często wisi na piersi i dwie godziny!!!!!!!!!!!!!! w nocy to samo... trochę podje, trochę podrzemie, trochę się pobawi, trochę się poprzytula...
w każdym razie nie daj Boże aby ją odstawić od piersi. co o tym sądzicie?
no i spać to jej się nie chce, dziś dawała koncert od 4 rano do 10 rano. w między czasie przespała się ze trzy razy po kwadransie na rękach... o 10 jak przysnęła to na dwie godzinki. potem znowu w bólach usnęła o 14-30. czy to normalne??? czy ja przesadzam może troszkę??? czy ona jednak mało śpi??? please... napiszcie co o tym sądzicie :ico_sorki:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

04 sty 2010, 17:29

please... napiszcie co o tym sądzicie :ico_sorki:
ja ci nie doradze bo moja caly czas spi, dlugo zasypia i marudzi ale sama sobie radzi nie trzeba jej nosic :-D no i moja przy cycu placze, wyjatkowo dzisiaj nie, wyciagala do konca i wypluwala i czekala na butle, niech ktos mi powie ze male nie razumieja :ico_nienie: tylko u mnie inna sytuacja bo daje butle i zasypia z pelnym zoladkiem, ale w nocy daje jej cyca na lezaco i ciagnie i spi na zmiane ale dluzej nie trwa to niz 30 min a jak przeciaga to jej zabieram bo boje sie ze zasne i ja przygniote :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2010-01-04, 16:30 ]
a co z rybka, juz w domu??

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

04 sty 2010, 17:47

Cześć, tu znowu Danielek:) mam dobre wieści, jeżeli jutro na obchodzie bedzie wszystko ok to Dorotka i LEnka wróca do domku:) bo narazie jest wszystko bardzo dobrze. Mała zdrowiutka, Dorotka też już coraz lepiej sie czuje:) uff:) bo ta tęsknota jest straszna, ale już jutro dzięwczęta będą w domku:) pozdrawiam Was wszystkie i życze zdrówka dzidziom i Wam:)

meg
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 228
Rejestracja: 27 maja 2009, 16:54

04 sty 2010, 18:19

gorące buziaki i pozdrowienia dla Dorotki i Lenki :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość