Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

14 mar 2010, 14:15

kochane a poradzcie jak ubrałyscie maluszki jak wychodziłyscie ze szpitala w taką pogode??????
bo ja juz głupia jestem

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

14 mar 2010, 20:22

jagódka ja wychodziłam z Tymkiem w podobną pogode, było koło 0st. i ubrałam Młodego w kaftanik, śpioszki i bluzeczkę, na stópki skarpetki, na wierzch kombinezonik a na główkę jedna taka cieplusia futrzana czapeczka i we fotelik. Przez drogę do samochodu okryliśmy Małego kocykiem. I tyle :-)

a mi dzis dzieci...uwaga oboje o 18.30 padły :ico_szoking: chyba wizyta gosci z 2-letnim synkiem oboje wykończyła bo padli tam gdzie leżeli oboje :-D

to ja sobie wszystko w domciu wyglancowałam, zeby poniedziałkowy ranek z czystym kontem zacząć :ico_haha_01: zaraz pod prysznic wskoczę i sie zrelaksuję troszkę z jakąs gazetką bo w ksiażki musze się zaopatrzyć - wsyztsko wyczytane :ico_haha_01: :ico_brawa_01:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

15 mar 2010, 10:57

Witam i gratuluje maluszków na świecie!!!

Mam oryginalny sab simplex ( zapakowy, nie otwierany) bo na szczęście nie był potrzebny mojej Gabi. Jesli któreś dziecko potrzebuje proszę o kontakt na pw

Miłego dnia :-)

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

15 mar 2010, 13:22

kochane a poradzcie jak ubrałyscie maluszki jak wychodziłyscie ze szpitala w taką pogode??????
bo ja juz głupia jestem
Filip miał kaftanik,śpiochy,cieńką czapkę,na togrubszą,kombinezonik,a w foteliku go przykrylismy kocykiem i było ok :)

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

15 mar 2010, 14:00

ale mowicie o takim typowo zimowym kombinezonie?

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

15 mar 2010, 15:05

ja miałam taki z weluru nie z ortalionu,ale też dosyc gruby.Jeśli nie masz to poprostu więcej warstw ubierz i kocem przykryj,będzie dobrze.

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

15 mar 2010, 17:53

Hej dziewczynki
na szczęscie mieszkanie po pępkowym całe impreza do 5 rano była ale wszystko w nalezytym porządku :) nie napisze ile wypili bo mój mąż z tajemniczym uśmiechem na twarzy chyba zaniżył ilość podawana w litrach.
Niedociekam

U nas bez z zmian z Łucją chociaż potrafi z godzinkę miec czuwania :ico_brawa_01:

Dziewczyny powiedzcie mi ile krwaliłyscie po porodzie ? bo sie zastanawiam czy ten moj połóg nie trwa jakoś długo :ico_olaboga: a nie pamietam jak to było z Lenką

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

15 mar 2010, 22:04

Dziewczyny powiedzcie mi ile krwaliłyscie po porodzie ? bo sie zastanawiam czy ten moj połóg nie trwa jakoś długo a nie pamietam jak to było z Lenką
ja juz od paru dni mam tylko taki różowawy sluz,ale mnie po porodzie czyściliwięc krótsze jest wtedy krwawienie.Ale po Marcinie to bardzo długo krwawiłam,przez 6 tygodni podpaski nosiłam.

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

15 mar 2010, 22:43

hej kochane :ico_haha_01:

u nas sie dzieje, ze hej. nie wiem od czego zacząć. może od wizyty asiuli :ico_brawa_01: Malutka jest przecudna. i jaka grzeczna - tymek przy niej to diabołek wcielony :ico_haha_01: co do jej zdróweczka - to okazuje się, ze sytuacja sie pogarsza i to zwężenie postępuje zbyt szybko, nawet dziś chcieli Małą w szpitalu zatrzymać, ale w srodę asia ma miec info od lekarzy kiedy sie stawić na operację, prawdopodobnie za ok. 2 tyg., bo nie można czekać tego pół roku jak wcześniej zakładano. jakby co - będe dawać wam znać :ico_sorki:
a teraz część towarzysko zapoznawcza naszych Maluszków i ich dokumentacja:

tutaj Nadia o przecudnie ciemnej karnacji i pięknych czarnych włoskach :ico_brawa_01:

Obrazek

tutaj parami :ico_haha_01:

Obrazek

Obrazek

a poza tym - dzis u naszej prywatnej pediatry byłyśmy, bo Młdoemu nieładne krostki kilka dni temu na buźce sie pojawiły. Nauczona przykłądme Jagi od razu zareagowałamw obawie przed paskudna alergią, ale okazuje się, ze to łojotok. I nie musze radykalizowac diety :ico_sorki: dostaliśmy maść z wit. A i tyle :-) no i kochane - z tymka rosnie chłop na potęgę :ico_olaboga: 4700 g w wieku 4 tyg :ico_szoking: i przy wadze urodzeniowej 3200g :-D

po wizycie u lekarza pojechaliśmy do teściów, w końcu zgarnęłam swój samochód i znowu zmotoryzowana jestem :ico_brawa_01: potem wizyta asiuli i jestem padnieta :-D na szczęście dzieci grzecznie o 20.00 padły, potem ogarnęłam chatkę, zabrałam sie za stertę prania na m jak miłosć a teraz prysznic i spanko :-D do jutra kochane :ico_haha_01:

[ Dodano: 2010-03-15, 21:46 ]
aaa...doczytałam kamelek z epo pępkowym ani sladu - chwali sie małża :ico_brawa_01:

a co do krwawienia - z Jagą tylko tydzień krwawiłam, teraz po 3 tyg ustało. chociaz do dziś co któyś dzień na żółto potrafię poplamić :ico_noniewiem: za 2 tyg. na kontrolę do gina, więc mam nadzieję ze wszytsko tamw srodku w porzadku.

a na jaką metodę antykoncepcji tearz sie decydujecie? bo ja sie waham co do spirali...i nie wiem co robić :ico_noniewiem:

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

16 mar 2010, 10:28

eve super foteczki :-)
co do metody antykoncepcji to my chyba przez jakiś czas bedziemy stosowali gumowy sprzęt.Chociaż ani ja ani Piotrek nie przepadamyza gumkami,ale co do spiralito się jej trochę obawiam,tabletek tez nie chcę teraz brać,a bez zabezpieczenia to nie wchodzi w grę takie rozwiązanie :ico_nienie:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość