lilo

27 mar 2007, 21:45

zirca no to Piotruś trzyma kciuki za Piotrusia :ico_oczko: Co do tego zgłoszenia to ja ekspertem od poczęcia Piotrusiów nie jestem, bo mój Piotruś miał być Julką :ico_oczko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

27 mar 2007, 21:55

K@tk@ pisze:Ja i mój Pan nie możemy dojsc do zgody, co do wyboru imienia dla bejbika. Jestesmy w trakcie staran o dzidzie, a ja juz intensywnie mysle nad ewentualnymi imionami. Podobaja mi sie:
dla dziewczynki: Amelia, Paulinka, Natalia, Magda,Sylwia, Karolinka
dla chłopca: Cyprian, Tomasz, Bartek, Karol
Narazie tyle :-D

Podoba mi się z tych imion Magda, Paulina i Natalia.
A z chłopięcych Karol :-D

Awatar użytkownika
Reniia1501
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 174
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:30

27 mar 2007, 22:12

my mamy WOjciech Cezary
i Aleksandra Magdalena...
ja osobiscie bardzo chciałam Wojciech Szymon,niestety mąz był w Urzedzie :ico_placzek:
A z imion dla chłopca to fajne są:Szymek,Wojtus,Mateusz,Cyprian, :ico_brawa_01:
i dziewczece:Laurka,Nikosia,Zuzia,Paulinka,Marysia,no i oczywiscie Gabrysia<Gabi> :D

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

28 mar 2007, 18:03

Powiadają, ze jak ujrzy się dziecko pierwszy raz - imię samo przychodzi do głowy :ico_szoking:
Zobaczymy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

28 mar 2007, 19:04

Alinko, ja też tak słyszałam. Moja koleżanka mówiła do synka jak jeszcze był w brzuszku Filipek, ale jak go zobaczyła, to stwierdziła, że musi być Kubuś. Inna z kolei miała mieć Olafka, a po urodzeniu od razu wiedziała, że to Dominik (czyli mały Miś) :ico_haha_02: Mogę jeszcze kilka takich przykładów przytoczyć :-D Mam nadzieję, że i u nas tak będzie, bo na razie mamy zbyt dużo pomysłów, które zmieniają się zbyt często :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

28 mar 2007, 19:13

Czy wy tez tak macie, ze jak usłyszycie jakieś imie w telewizji czy w radiu zastanawiacie się czy pasowałoby do Waszego dziecka? Czy to tylko ja tak mam :ico_puknij:

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

28 mar 2007, 21:33

Kurde nie zastanawiałam sie na tym.... Odkąd wiem że będzie pannica to jakoś nie chce mi do głowy przyjść nic poza NAtalią....i nie działają na mnie inne imiona. To będzie Natalia Marianna. Na drugie będzie nosić imię swojej prababci, drugie imię babci i mamy taka tradycja w rodzinie..... :-D :-D

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

28 mar 2007, 21:49

ja tez mam co tydzien nowe imie przynajmiej dla dziewczynki na poczatku miala byc Oliwka ale potem stwierdzilam ze stalo sie to straszne oklepane imie potem zostalo zmodyfikowame na Olge potem byla Alicja ostatnio Nel byla tez Amelka dla chlopca straszna sprawa bo jest niewiele imion ktore mi sie podobaja zwlaszcza pelne wersje np Radoslaw gdzie Radek calkiem fajne imie moj typ nr 1 to Igor ale maz niechce slyszec podoba mi sie Kamil i Szymon ale sa te imiona w bliskiej rodinie
jak sie dowiem jaka plec to pozadnie wezme sie do zadania :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

29 mar 2007, 00:57

hejka
witam was
u nas temat imion tez na czasie.....
dla chlopca wybralismy Leon a dla dziewczynki Tola- to zdrobnienie od anatoli ale to imie mi sie nie podoba w ogole... jednak tola jest uznawana jako samodzielne imie... podobnie jak Pola - tylko za bardzi popularna ostatnio hihi

od kilku lat mial byc Kajetan (kaj, kajtus, kajek) ale w ciazy mi sie odwidzialo.... podoba mi tez Feliks,olaf i Marcel ( ale mojego meza siostrzenica to marcelina wiec odpada hihi )


dla dziewczynki jagoda,Marcelina i aurelia bardzo ladnie i oryginlanie
moja siostra to Aurelia.... swietna dziewczyna, szalona wesola i roztrzepana na maxa hihi
zastanawialismy sie tez nad Blanka ale wszystkim jakos kojarzylo sie z rosyjskim imieniem.... a poza tym nie budzilo pozytywnych emocji.... wiec odpadlo hihi
zadnej innej aurelii nie znam... podobno tato wybral to imie na czesc jakies pielegniarki w szpitalu... w ktorym siostra sie urodzila.. ale nie wiem czy to prawda... mama tak od lat mowi ze smiechem... wiec kto wie.... hihi

moja druga siostra to jadwiga ale zawsze nazywalismy ja jagodka , a teraz jagoda.... hihi

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

29 mar 2007, 09:45

Alineczq pisze:Powiadają, ze jak ujrzy się dziecko pierwszy raz - imię samo przychodzi do głowy :ico_szoking:
Zobaczymy :ico_oczko:

tak, to podobno prawda, w każdym razie moja mama mi tak opowiadała...ja miałam być Kamilą lub Karoliną :ico_szoking:
A kiedy mama mnie ujrzała, i położna zapytała jakie imię dla córeczki, to moja mama " Magdalena" :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość