@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

23 cze 2011, 21:36

my przygotowujemy się do chrzcin w niedzielę,
No to masz urwanie głowy i wybaczone masz unikanie forum :-D
@gniecha, zdrowia dla chłopaków!!!!
DZIĘKUJĘ! :ico_sorki:
czy któraś z Was szczepi infanrixem???
Nie szczepię w Polsce więc nie wiem co mam doradzić.
Ojć też nie lubię bez męża zostawać, nawet jak wraca kiedy my już śpimy i wychodzi do pracy kiedy my jeszcze śpimy to zawsze jest świadomość, że jest :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
HA HA no święta prawda psychicznie człowiek spokojny bo i zmartwienia mniejsze jak się jest we dwojeb@sia, nie mogę napatrzeć się na Wasze zdjęcia w podpisie są bombowe :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

23 cze 2011, 22:04

Blanka, my szczepimy infanrixem... co tam jest nie tak z tą szczepionką? :ico_szoking: :ico_olaboga:
nie mogę napatrzeć się na Wasze zdjęcia w podpisie są bombowe :ico_brawa_01:
Twoje też są czaderskie :ico_brawa_01: Ja ciągle nie mam czasu, żeby się pobawić ze zdjęciami.

Wróciliśmy niedawno do domu z wycieczki na górę Ślężę. Szybka kąpiel maluchów i zasnęli obydwoje szybko i bez problemów.
Wycieczka nam się udała, Ula na parkingu jeszcze zawarła znajomość z taką dziewczynką półtora roku starszą i razem się wspinały na szczyt. Czas upłynął nam przez to milej, a i my zamieniliśmy z jej rodzicami parę zdań. Na koniec wymieniliśmy się mailami, żeby powysyłać sobie zdjęcia :-)
Było super, Stasiu w chuście się rozglądał na boki, na szczycie cieszył się z wszystkiego co się do niego mówiło ;-)
Wymęczyliśmy się porządnie, ale warto było, potrzebowałam takiego fizycznego zmęczenia dla mojej psychiki :-)

Uciekam pod prysznic i spać.

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

23 cze 2011, 22:15

No to masz urwanie głowy i wybaczone masz unikanie forum :-D
hehe dzięki :-D już chciałabym, zeby było po chrzcinach bo jakoś się stresuję :ico_noniewiem:
Blanka, my szczepimy infanrixem... co tam jest nie tak z tą szczepionką? :ico_szoking: :ico_olaboga:
wyczytałam wczoraj w intenecie, że na Śląsku dziwnie się rozxwarstwiały i nie wiadomo, czy to przez złe przechowywanie czy przez złe wyprodukowanie, dlatego wstrzymano w całej Polsce. są badane. A kiedy macie teraz szcepienie????teściowa mi mówiła, że mają być w lipcu, my planowo powinniśmy szczepić w pierwszym tygodniu lipca, ale jak jej nie będzie to nie wiem co dalej :ico_noniewiem:
Wróciliśmy niedawno do domu z wycieczki na górę Ślężę
zazdroszczę wycieczki, dobry jest taki wysiłek fizyczny. mnie mąż też obiecuje zabrać w plener, trzymam go za słowo :-)


b@sia u nas zaczęło się piszczenie :-D

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

23 cze 2011, 22:33

A kiedy macie teraz szcepienie????t
Stasiu był nią szczepiony na 15 czerwca, następne ma być 6 tygodni później, czyli wypadnie nam pod koniec lipca. Mam nadzieję, że będzie wszystko ok :ico_sorki:
b@sia u nas zaczęło się piszczenie :-D
u nas też:-) Stasiek często piszczy ostatnio i ma z tego radochę :-d
mnie mąż też obiecuje zabrać w plener, trzymam go za słowo :-)
polecam u nas to właśnie był pomysł męża :-)

Uciekam spać.

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

24 cze 2011, 10:11

:ico_kawa: A ja dziś jakaś zmęczona jestem wybaczcie pojawię się wieczorkiem :ico_sorki:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

24 cze 2011, 22:19

Hej dziewczyny - lece Was doczytac ale w skrocie napisze co u mnie
@ nie ma nadal- ale pewnie to przez to ze malo jem- okaze sie 30stego na wizycie
My z Julci mielismy szczepienie w srode- byla dzielna :ico_brawa_01: wazy juz 8300 i ma 70 cm wzrostu..myslalam ze z waga bedzie o wiele wiecej ale na szczescie przytyla prze poltora miesiaca 1kg i 100 g wiec o wiele mniej- bo ostatnio w ciagu miesiaca bylo 1.5kg :ico_olaboga:

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

25 cze 2011, 09:27

w ciagu miesiaca bylo 1.5kg :ico_olaboga:
Tutaj gdy dziecko jest na sztucznym i "za szybko "przybiera na wadze radzą dawać mniej do butelki bo malutki żołądeczek szybko się rozciąga i w taki sposób przekarmia się dziecko .Twój pediatra nic na to nie mówi?Dla niego wszystko gra?

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

25 cze 2011, 11:25

Dla niego wszystko gra?
tak

ale czego dawac mniej do butelki mleka czy wody ?

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

25 cze 2011, 15:37

ale czego dawac mniej do butelki mleka czy wody ?
mleko koniecznie rób wg przepisu na opakowaniu czyli na każde 30 ml jedna miarka, ale możesz robić mniejsze porcje i częściej dopajać jakąś herbatką. Oczywiście jeśli uważasz, ze mała jest za grubiutka. Dopajasz Julcię????

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

25 cze 2011, 15:44

ale możesz robić mniejsze porcje i częściej dopajać jakąś herbatką. Oczywiście jeśli uważasz, ze mała jest za grubiutka. Dopajasz Julcię????
A no właśnie o to mi chodziło :ico_haha_01:

Odkąd nie ma męża w domu jestem zmasakrowana dwójka dzieci + pies mnie wykańcza jeszcze do tego Stefek ma na pośladkach grzybicę i krem mu pomógł trochę (ten przepisany przez pediatrę ),ale skóra zrobiła mu się jak skorupa taka sucha i twarda przez to w dzień budzi się częściej :ico_sorki: Chce mi się ciągle spać spać spać
Idę zrobić sobie pysznej kawki.... :ico_kawa:
Ostatnio zmieniony 25 cze 2011, 15:49 przez @gniecha, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość