Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

04 lip 2011, 07:48

Cześć,
u nas pogoda bez zmian. Idę wstawić pranie, umyć włosy. Mati już śpi :ico_brawa_01: więc mam trochę czasu dla siebie albo raczej dla domu. Później pójdziemy do mojej koleżanki wymienić się ubrankami.
Miłego dnia. Zajrzę w wolnej chwili.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

04 lip 2011, 07:59

Markotka te tabletki ponoc sa lepsze od herbatek, moze warto sprobowac?

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

04 lip 2011, 09:05

Hej dziewczyneczki- ale miałam noc :-D :-D
Maksio spał od 22 do 4, potem się obudził na chwilę o 6 i śpi do teraz :ico_brawa_01:

Markotka, debeściarskie jest to zdjęcie :ico_brawa_01: tak przesłodko razem wyglądają!
Też słyszałam o tych tabletkach na laktację, podobno dają radę, całą poduszkę idzie zalać w nocy!

Emilia, Tosinka słodka i jaka już duża panna :ico_brawa_01:

Aaaa i jeszcze Wam napiszę, że dzisiaj w nocy moja ciocia urodziła synka :-) Kuba ma 3440g i 56 cm :-) :ico_brawa_01:
Pogodę mamy okropną, a u Was? A moi rodzice są nad morzem, przed chwilą mama dzwoniła, że wybiera się na plażę :ico_szoking: zazdroszczę!

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

04 lip 2011, 10:06

cześć :-)
u mnie zapowiada się ładna pogoda :-)

Murchinson dla Mateuszka :ico_brawa_01: ale ten czas leci-już 2 miesiące :-)

Emilia to spróbuję tych tabletek, dzięki :-D

Koroneczka :ico_brawa_01: dla cioci. To nad morzem taka ładna pogoda? Super Maksio śpi :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

04 lip 2011, 10:48

To nad morzem taka ładna pogoda?
Też się zdziwiłam! A już chcieli rezygnować z wyjazdu, bo taka pogoda za oknem, dobrze, że pojechali!

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

04 lip 2011, 14:10

Koroneczka, dzieki

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

04 lip 2011, 16:38

hej

u nas fatalnej pogody ciag dalszy :ico_chory:

Ja z malutka śpiaca na rekach, meczy ja brzuszek strasznie, juz czasami jestem bezradna :ico_placzek: , wczoraj jak nie spala (a spała kiepsko) to praktycznie cały czas płakala albo marudziła i tak jest często :ico_olaboga: .
Dziś pospała ladnie od rana do 13, a teraz znów sie meczy, niby spi, ale zrywa sie co chwile. To chyba bóle kolkowe, bo codziennie po południu kiepsko spi , a kolo 19 jest płacz.

Nocki spokojne, dzis miała nawet 5h przerwe, takze fajnie.

W ogóle we trojke jestesmy zakatarzone, maz sie jedynie uchował :ico_sorki:

Z milszych rzeczy to to, że jutro ide do fryzjera na farbowanie , a w sobote bylam u kosmetyczki :-)

mamaizuni o kurcze :ico_olaboga: , mala często cyca sie domaga, :ico_brawa_01: za wage

koroneczka gratulacje dla cioci :ico_brawa_01:

markotka swietne te zdjecia z rysiem :-)

emilia Tosia super, podobna do braciszka

[ Dodano: 04-07-2011, 16:41 ]
aaa... u nas 56 juz na strych poszły :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

04 lip 2011, 16:56

witam
u nas fajny weekend choć trochę się wkurzyłam...

w sobotę mieliśmy iść na 17 na grila ale ciągle padało to się nie ruszaliśmy z domu (choć grill był w stodole :ico_oczko: ),po 19 bratowa A przyszła po Hanię żeby z Zosią się pobawiła to poszła,i ciągle ktoś wydzwaniał żebyśmy przyszli :ico_puknij: a mała jak zasnęła po 14 tak przed 20 się obudziła :ico_szoking: to przecież nie będę dziecka budzić skoro i tak pada a folii to wózka jeszcze nie kupiliśmy...no ale w końcu przed 21 poszliśmy bo Milenka się śpiąca robiła to niech im będzie a przestało padać.tam muza na cały regulator,ale jakoś ściszyli na jakiś czas,potem głośniej ktoś wziął i mała zaczęła się budzić to mówię do A żeby poszedł ściszyć troszkę,on ścisza a jego siostra pyta czemu ścisza a on,że dlatego że Milenka zaczyna się budzić a ona na to "mnie nie obchodzi Milenka" :ico_szoking: (bo 2 siostry robiły imprezkę-jedna urodzinową druga rocznicę ślubu) to po jaką chole*** zapraszają skoro potem ich nie obchodzi że jest małe dziecko :ico_zly: A powiedział,że jak ją spotka to jej powie parę słów i niech później już nas nie zapraszają i nie wydzwaniają skoro dziecko ich nie interesuje :ico_nienie:

w niedzielę za to lepiej,spacerowaliśmy,byliśmy w lasku na spacerku i grzybków trochę znaleźliśmy to do słoików włożę :ico_brawa_01:

dzisiaj pogoda super,jest cieplutko,trochę wiatru ale bez deszczu :ico_brawa_01:
Hania i Milenka usnęły przed 16 to mam trochę spokoju,mąż niedługo też przyjedzie od faceta i pójdzie spać bo nocki ma :ico_sorki:

emilia7895 , markotka super foteczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dzisiaj w nocy moja ciocia urodziła synka :-) Kuba ma 3440g i 56 cm :-) :ico_brawa_01:
gratulacje dla cioci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

NOWA zdrówka dla was :ico_sorki: a dajesz coś Liwii na kolki?

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

04 lip 2011, 17:28

Ale tu spokój...
A ja dzisiaj cały dzień w domu, nudzi mi się bo Maksio śpi cały dzień, a ruszać się nigdzie nie chciałam bo pogoda w kratkę i pada co chwila. Niech ten mąż już przyjedzie :ico_sorki: Z nudów gotuję, czyli to co lubię najbardziej, wszystko co miałam w lodówce wyjęłam i tworzę :-)

NOWA, biedna Liwia, oby bóle brzuszka minęły :ico_sorki: no i zdrówka dla Was!

aniawlkp86, nie dziwie Ci się, że się zdenerwowałaś, też bym się wkurzyła słysząc taki tekst i pewnie obróciłabym się na pięcie i poszłabym sobie z tamtąd. Ale najważniejsze, że weekend udany i nic nie wytrąciło Cię z równowagi :-)
Mówisz, że grzybki już są. Zwłaszcza po tych deszczach pewnie będą :-) Ja w tym roku muszę bezwzględnie ususzyć, w tamtym tego nie zrobiłam a uwielbiam grzybki!

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

04 lip 2011, 17:35

Koroneczka ja się dopiero o tym dowiedziałam na drugi dzień rano jak mi A powiedział,bo na imprezie ani słowa nie wydusił bo pewnie wiedział że od razu bym zabrała dzieciaki i wyszła :ico_zly: ja się nie będę teraz odzywać,to jego siostra i niech z nią gada...
a grzybki to kurki były :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość