szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

23 kwie 2013, 21:22

Ja dalej sie kocham w Tako Laret patrze ze coraz wiecej uzywanych sie pojawia i mozna juz za 800zl kupic
No on bardzo podobny tak na pierwszy rzut oka do x-landera XA .My mamy takiego po Lilci i nie będziemy nowego kupować na pewno.
Ja ci powiem że wystawiają wózki w naprawdę rewelacyjnych stanach i dużo taniej .Ja się zastanawiałam nad kupnem używki ale że dziadki sponsorowali to mamy nowy .
To ten wozek cana 899 euro!!!!
Łoooo no cena powala .
U mnie podstawa musza byc przednie kolka skretne :ico_sorki:
Tak to duża zaleta.Mój to ma i bardzo fajna sprawa.Jak nie chce to blokuje i po sprawie. Dla mnie jedyna wada chyba x-landera to brak przekładanej raczki.
Ale jak bede w polsce to jeszcze chce sprawdzic Roana Marite
Bardzo ładny i cena ludzka.
Leona jak ja sobie pomysle o tych zakupach to mi slabo
Ja Lilcie mam malutka więc nie będę chyba nic dokupywać.Jedynie jeśli będzie syn to ubranka bo to co mam po małej to wszystko różowe.
Zastanawiam sie jeszcze nad tym czy tym razem beda mnie nacinac?
No też wolałabym tego uniknąć bo te szwy potem przy siadaniu bolały bardzo.
przed zajściem w ciąże miałam 65 GG a teraz mi się już biust z nich wylewa
Ja piersi miałam zawsze mini bo 60 A-B a w ciąże jak zaszłam z Lilcią to do 10 tyg piersi urosły o 2 rozmiary .Potem jeszcze bardziej .Miałam ogromne.Teraz wróciło do normy i nosze nadal B choć spodziewałam się że będą obwisłe a tu nic.
Teraz nic mi nie urosło hehe

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

24 kwie 2013, 09:17

Hej dziewczyny

Ja p[o wczorajszej migrenie wracam do lask :-D :ico_brawa_01: Wczoraj to przezylam jakis koszmar i szkoda mi mojhego dzieciaka bo tak chcial wyjsc bo nowa hustawka przyszla a tatus nie mial dla niego czasu :ico_zly: mowie wam ja kiedys chyba odszczele tego chlopa :ico_sorki:

A teraz :ico_duzepranko: :ico_pranko: :ico_prasowanko: i musze obiad wstawic dzisiaj ziemniaczki z kefirem i surowka :-D
Do tego normalnie zajadam kilogramammi pomidory :-)

Moze pojezdze po sklepach za stanikiem i pizama zobacze czy jest cos przed kolano i rozpinane lekko pod cyce :-D

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

24 kwie 2013, 09:56

Hejka

Kamilka dobrze ze bol glowy przeszedl :ico_sorki:


Maly juz w przedszkolu
Ja zrobilam zakupy, kupilam arbuza i inne owocki, i juz nie moge sie doczekac drugiego sniadania :-D :ico_brawa_01: a na obiad pewnie znowu warzywa na patelni :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

24 kwie 2013, 10:57

Jeju czekam i czekam az pranie sie skonczy chcialam wyjsc i jestem uziemiona wrrr :ico_nerwusek:

Kurcze ale sie ciesze w niedziele przyjezdza juz ciocia z wujkiem do pracy... beda do zimy fajnie bedzie do kogo jezdzic bo ostatnio maly zastoj mielismy...
Ale w tym roku planby mamy na Bayernpark i legoland i baseny w austri wiec mlody nie bedzie sie nudzil :ico_sorki: :ico_brawa_01:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

24 kwie 2013, 17:01

Kamilka fajne plany :ico_brawa_01:

U nas pewnie bedzie dzialka przez wiekszosc czasu :-D oby tylko pogoda dopisala :ico_sorki:



Musze sie pochwalic ze wlasnei dostalam przerwsze, porzadne kopniaczki :-D dwa :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

24 kwie 2013, 17:52

Leona :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kamilka a może chcecie pasażera na gapę do tego legolandu?????

Ja prasowałam chyba z 3 godziny i teraz obiad robimy z Polą, tzn ona miesza mielone, a ja zaraz zrobię mizerię, ziemniaki już się gotują :-)

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

24 kwie 2013, 17:56

Spinka obiad?? Ja wlasnie budyn na kolacje zjadlam :ico_haha_01:


My z Marcelem robimy pranie, zaraz znowu do pralni idziemy, ale bedzie prasowania :ico_olaboga: ale to moze jutro :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

24 kwie 2013, 18:03

No obiado-kolacja, dziś miałam inne priorytety, tzn prasowanie :ico_oczko: Pola w p-kolu je obiad, A. zjadł jakies pierogi (ja mu podsmażyłam, aż taka wyrodna nie jestem) i dopiero teraz będzie takie danie gotowane.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

24 kwie 2013, 18:10

To ja na bank juz bym sobie darowala robienie obiadu hehe

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

24 kwie 2013, 19:41

U mnie zdarza się tak późno, na kolację czasami.
Ja jakaś zła chodzę, Pola drażni mnie jak nie wiem co, chyba muszę odpocząć, sama siebie przerażam :ico_placzek: Wściekam się jak nie wiem o byle co.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość