Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

06 sie 2007, 09:04

Witajcie kochane,
widzę że mam sporo postów do nadrobienia i mam nadzieję że uda mi się póżniej przeczytać :-D
U nas wszystko w porządeczku , komp już naprawiony ale i tak mam mało czasu bo szukamy mieszkania.

Buziołki dla maluszków.Do zobaczenia póżniej

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

06 sie 2007, 10:17

hejka

nie było mnie tu przez 2 dni i niestey obawiam się że tych wszystkich postów nie uda mi sie nadrobić chociaz będę sie starać.

Otóż nie było mnie na TT bo cały weekend spędziłam na wsi, sobote u tesciowej a niedziele u moich rodziców. Poza kilkoma paskudnymi atakami kolki mała była grzeczna spokojna i większość czasu przespała. A ja wypoczęłam.

Dziś wybieram się ze szwagierką na miasto na zakupy, musimy kupić parę rzeczy na chrzciny no i ja coś dla siebie do ubrania. Musze też odwiedzić apteke także troche załatwień mam.

Teraz mała :ico_placzek: :ico_placzek: u taty na rękach :ico_olaboga: w sumie to nie wiem dlaczego?? :ico_noniewiem:

Musimy jej złapać mocz do słoiczka do badania. I jak zawsze sie nam udawało tak dziś mała jak na złość sika ale tylko w pieluszke. A nie możemy uzyć folijek z apteki bo przy siusianiu zawwsze coś sie jej nakupka więc mocz byłby zanieczyszczony. Ale w końcu sie uda.

Co do chrzcin to ja sie boje że Emilka bedzie cały czas ryczeć w kościele a tego bym nie chciała. Przygotowaniami do imprezy zajmie sie moja mama i szwagierka także mi pozostaje tylko dostarczyć gościa honorowego :-D

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

06 sie 2007, 10:27

Dziękujemy za komplemeciki :ico_haha_02: :ico_wstydzioch:

Madziorka fajne foty, a ja właśnie chciałam zapytać gdzie zdjęcia z tygryzkiem , na które z Dominika takiego smaka mi narobiłyscie :-D

Beatko fajnie, ze masz juz sparwny komp, no i zyczę, zeby z mieszkaniem tez sprawnie [poszło :ico_haha_02: Kupić chcecie kącik dla siebie czy do wynajmu poszukujecie?

Kamilko całkiem zapomniała Ci pogratul;ować wykończonej łazienki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nareszcie masz juz finał i nigdzie nie ma niedoróbek. Z tego co zauwazyłam nie
ubisz starsznie kiedy gdzieś coś jest nie teges :ico_oczko: więc teraz masz spkojną głowę hehe

Asiulka fajnie, ze miło spędziliście czas, no i współczuję tych kolek u Emilki biedna tak się męczy :ico_noniewiem: Super jest to, ze masz z głowy przygotowania do chrztu :ico_brawa_01: to fajnie, ze masz kogoś zaufanego, a Ty się niczym nie musisz przejmować :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Aniu dalej trzymam kciuki za Wasz chrzest :706:

Lecę posprzatać i wstawić pranie, bo karol się wszystkim zajmuje az mi głupio :ico_duzepranko: :ico_odkurzanie:

A my od dzisiaj bierzemy witaminę D :ico_haha_01: Jak Wam lekarz aplikować i jak często? Mi kazał tuz przed jedzeniem i co drugio dzień :-D

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

06 sie 2007, 10:35

alinka my co dzien 2 krople D3 + 5 kropli cebion

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

06 sie 2007, 10:50

a my codziennie po 1 kropli wit. D3 i 3 krople cebion multi

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

06 sie 2007, 12:17

czesc dziewczyny
weszlam sie przywitac,bo 2 dni nie wchodzilam :ico_wstydzioch: ale taka piekna pogoda u nas,ze szkoda bylo w domku siedziec :ico_brawa_01:
teraz sie biore za sprzatanie ,a potem was doczytam ,bo szczerze to tyle postow mam do nadrabiania,ze godzinke by mi zajelo,wiec bede czytac na raty :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

06 sie 2007, 13:14

astrid a co to jest ????
moze na tej fotce inaczej buzka wyglada ale mi sie wydaje ze to tradzik... lkurde sama juz nie wiem...

a ja lece pod prysznic bo leos sie budzi a na 14 do przychodni zmykamy
jutro juz mama wraca do polski i na koniec wlasnie lepi pierozki mniam mniam hihi

posmarowlam buzke leosia wczoraj sudocremem jak kilka dziewczyn radzilo.. na innych watkach tez pytalam i bylo kilka dzieciaczkow z identycznymi objawami i wlasnie molwiy ze to tradzik...

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

06 sie 2007, 14:21

Madziorka ja tez sudokremem próbowałam, ale sama nie wiem co pomogło. Tak czy inaczej dwa tgodnie i zniknęło.

A ja myję okna i robie sobie zupe i ogólnie sprzątam. Mały śpi. A ja weszłam bo licytuję bluzę na allegro.

[ Dodano: 2007-08-06, 14:23 ]
Dziewczyny a co to jest ten cebion?? Ja daję tylko kropelkę dziennie i nie mówiła, żeby przed czy po posiłku. Daje jak sobie przypomnę.

[ Dodano: 2007-08-06, 14:28 ]
Udało sie udało :528:
Wygrałam licytację. Zobaczcie co kupiłam. Trochę drogo, ale tak mi się spodobała strasznie, że gotowa byłam dać jesze więcej. Będzie idealna na jesienne wieczory.
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=220971004

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

06 sie 2007, 14:47

gratulacje :ico_brawa_01: bluza rewelacyjna :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

06 sie 2007, 15:00

Siemanko Mamuski,ALINKA lasencja z ciebie i nie dziwo ze faceci sie ogladaja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Madziorka jak zwykle czadowe foteczki i Leos,my dzis od rana w terenie najpierw wizyta kontrolna u gin i jest wszystko ok :-D ,pozniej zakupki kupilam malej sukieneczke na chrzciny za moment wkleje fotke,i i sobie tez kupilam sukienke :-D

[ Dodano: 2007-08-06, 15:07 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-08-06, 15:16 ]
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość