Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

13 wrz 2007, 23:12

Witaj Basiu super wyglądacie z Jasiem na zdjęciach... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
urocze ubranko masz dla Jasia do chrztu... i kocyk ślczny...
Jaś będzie wyglądał przepieknie... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
oby tylko pogoda dopisała, trzymam kciuki... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
i czekamy na relację i foteczki....

my chrzcimy Milenkę 7 pażdziernika i jak tak dalej będzie z ta pogodą...to będziemy musieli bardzo cieplutko ubrać naszą gwiazdkę...

Kinga piękne zdjęcia Elizy... cudnie wygląda jak się usmiecha... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
No a z mamusią - rewelacja !!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Wyglądasz świetnie.

Basiu mnie też bardzo się podoba twoje zdjęcie w avatorku...ślicznie wyglądacie
Tadzio i Wiki - cudne dzieciaczki... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: [/b]

[ Dodano: 2007-09-13, 23:21 ]
Moje starsze towarzystwo już śpi, Milenka tez zasnęła... miałam wziąść się za prasowanko...ale juz mi sie nie chce... może jutro uda mi się poprasować...
Zmykam do łóżeczka... :ico_spanko: do jutra dziewczynki...pa

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

13 wrz 2007, 23:24

Dziękujemy Violu :ico_sorki: :-D
Basiu Jasio ślicznie z Tobą wygląda :ico_brawa_01: I pięknie będzie wyglądał do chrztu :ico_oczko:

Również się zgodze z dziewczynami, że w tym avatarku wyglądacie świetnie Basiu :ico_brawa_01:

Życze miłej nocki :-D

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

14 wrz 2007, 09:08

meldujemy się rankiem Obrazek
Basik śliczne zdjątkaObrazek
oczywiście Twoje Kinga teżObrazek
a zresztą jak dzieciaczki śliczne (a Jaś i Eliza są prześliczni) to zdjęcia zawsze wyjdą pięknieObrazek
Obrazek
Viola, a czy nie mieliście chrzcić 30 września???? Coś mi tak świta.... Chyba że coś pokiełbasiłam, co mi się często zdarza. Obrazekjeśli tak to soryObrazek

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

14 wrz 2007, 09:12

Witajcie..

Abegano tak, mielismy chrzcić 30 września, ale były małe problemy z terminem sali w restauracji..., więc postanowilismy przełozyć na tydzień póziej....akurat Milenka 7 pażdziernika będzie kończyć 2 miesiące... :-D :-D :-D :-D :-D

U mnie dziś słońce za oknem, ale ciekawe czy jest ciepło....
chyba dziś wyjdziemy na spacerek.....

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

14 wrz 2007, 09:22

Hello póki moje szczęście jeszcze śpi!

U nas robi się super pogoda, co napawa niemałym optymizmem na najbliższe dni :ico_brawa_01:

Piję herbatkę koperkową i zastanawiam się jak ogarnąć domowy rozgardiasz :ico_noniewiem: . I już nie mam problemu z tym, do czego włożyć ręce, bo słyszę właśnie stękanie z łóżeczka. :ico_haha_01:

Dobrego dnia, aha i dziękujemy z Jasiem za miłe słówka. Buziaki!

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

14 wrz 2007, 09:24

Viola, u nas też wreszcie pięknie..... I bardzo dobrze bo idę dziś umawiać menu na chrzcinyObrazek
zdecydowaliśmy się na obiad z deserkiem za 50 PLN. Obrazek
No teraz mogę normalnie pisać, bo jeszcze przed chwilą miałam tylko jedną wolną rękę bo na drugiej królowała moja księżniczkaObrazek

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

14 wrz 2007, 09:59

Hej my tez witamy z rana :-D
Basiu super zdiecia z Jasiem.Pieknie podnosi juz glowke :ico_brawa_01: No i trzymamy kciuki zeby chrzciny sie udaly i pogoda dopisala :ico_oczko:
Kingus twoja pannica tez pieknie wyglada z mama i pieknie sie usmiecha :ico_brawa_01:
U nas tez jeszcze dzisiaj ladna pogoda.Ostatnio to moj rytulal rano wstaje i zaraz podnosze rolety czy ladna pogoda i czy moge dzis wybrac sie na spacerek :-)

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

14 wrz 2007, 11:14

HELLO, witam was z rana, a ja dziś od 8 na nózkach, bo ostatnio wstawałam z moim maluchem o 10 i mi dnia brakowało, a tak juz mam 2 pranka za soba i prasowanko :-D
A u mnie dziś tez pogoda śliczna, wiec już mysle gdzie to mnie nózki poniosą :-D szkoda ze do was tak daleko, to byśmy sobie razem mogły pospacerować :-D
Kinga normalnie zmieniłaś zdjęcie na avatorku i cię nie poznałam :-D dobrze ze suwaczek ten sam :-D ale fajnie wygladasz widac ze mamcierzyństwo ci służy :-D
Basiu super sesja zdjęciowa z JAsiem :-D trzymam kciuki za śliczną pogode w niedzile :-D
A mój maluszek tez teraz za bardzo nie chce lezec na brzuszku, chociąż jeszcze miesiąc temu to uwielbiał :ico_noniewiem: ale teraz to on ciekawy świata jest i nie rajcuje go ogladanie podłogi :-D

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

14 wrz 2007, 12:44

Witam się ze wszystkimi :-D
Moja mała śpiocha sobie na kanapie, pranko się pierze, a ja lecę suszyć łepetyne :ico_oczko: bo pogoda prześliczna to szkoda marnować dzień w domku :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

14 wrz 2007, 16:01

my juz dawno po spacerku.... dzis pogoda u nas wspaniała w porównaniu do ostatnich dni...
Milenka przez 2 godziny na spacerku smacznie spała...
a teraz spi u mnie na reku :-D :-D :-D :-D

wiecie...cały czas mam ochotę na słodkie...codziennie musze zjeść biszkopciki...lub jakąś bułeczkę słodką...
czy wy tez tak macie?
idę zrobić sobie herbatki...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość