ana30
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 298
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:18

18 sty 2008, 23:01

Tak dzieci to masze małe skarbki.Moja Weronisia teraz 17 miała urodziny 4 latka-robimy urodziny w niedzielę,będą moi rodzice.Nie robię wiekszych urodzin-no bo niestety Weronika znowóż jest chora-dzisiaj przed spaniem mierzyłam jej temperaturę-miała 38,1-MOŻNA SIE TOTALNIE ZAŁAMAĆ.Co pójdzie do przedszkola to za chwilę znowóż ma katar i kaszel i tak w kółko. :ico_olaboga:

ana30
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 298
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:18

18 sty 2008, 23:01

Tak dzieci to masze małe skarbki.Moja Weronisia teraz 17 miała urodziny 4 latka-robimy urodziny w niedzielę,będą moi rodzice.Nie robię wiekszych urodzin-no bo niestety Weronika znowóż jest chora-dzisiaj przed spaniem mierzyłam jej temperaturę-miała 38,1-MOŻNA SIE TOTALNIE ZAŁAMAĆ.Co pójdzie do przedszkola to za chwilę znowóż ma katar i kaszel i tak w kółko. :ico_olaboga:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

19 sty 2008, 12:00

ana no i właśnie z tego powodu ja nie posłałam mojej Wiki do przedszkola
mam nadzieję, że to tylko gorączka straszak i zaraz jej przejdzie
no to jutro znowu czekają cię przygotowania
to złóż od nas wirtualnych ciotek serdeczne życzenia twojej córuniu: dużo zdrówka i spełnienia marzeń :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

19 sty 2008, 16:55

Ana -[size=150]WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA WERONIKI Z OKAZJI URODZIN I NIECH SZYBKO WRACA DO ZDRÓWKA[/size]
Tak to jest z przedszkolami :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Moja Kasię jak wysłałam pierwszy raz do przedszkola to było 2 tygodnie chorób ,tydzien przedszkola ,mieliśmy naprawde dosyć :ico_placzek: :ico_placzek: Ale później wszystko wróciło do normy ,i teraz jak ja to mówie choruje tak'' jak powinna :-) :-) ''

ana30
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 298
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:18

20 sty 2008, 23:03

Dziękuję za życzenia w imieniu Weroniki.Najbardziej była zadowolona z tortu z obrazkiem Kubusia Puchatka-dmuchała świeczki.A potem zapaliliśmy fontannę tortową-takie jakby zimne ognie.W tym dniu miała jeszcze temperaturę w ciągu dnia 38-dlatego jutro napewno nie idzie do przedszkola,a ja muszę podejść do pediatry po zwolnienie lekarskie dla mnie.Nie wiem tylko,czy nie będę musiała jednak przyjśc z Weroniką.Byliśmy w sobotę na ostrym dyżurze u nas w przychodni,ale wtedy nie wystawuaja zwolnień-trzeba dopiero w tygodniu.

Awatar użytkownika
julita32
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 229
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:14

22 sty 2008, 14:21

Witam was dawno mnie tu nie było brak czasu a po pracy pandieta jestem :-) dzis bylismy u lekaza i oktawian chory ma zapalnie oskrzeli :ico_placzek: i tak strasznie kaszle niemoge sluchac tam mi go szkoda :ico_placzek: pozdrawiam was :ico_haha_02:

ana30
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 298
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:18

23 sty 2008, 23:35

Będzie dobrze Julita-wyjdzie z tego.Moja Weronika też jest chora-niestety dostaje antybiotyk,ale jest już troszkę lepiej.
Ale za to moją babcię skierowała lekarz rodzinna do szpitala,bo przeziębienie już tak długo się ciągnie.Babcia miała 3 antybiotyki-mało co pomagały-duszności miała.

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

24 sty 2008, 10:08

Kochane te choróbska to wszystko przez tą okropna pogode ,jest ciepło ,nie ma mrozu ,to i wirusiska wyłażą na wierzch :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Ja miałam w tą sobote robić urodziny Bartosza ,ale musiałam przenieść na 2 luty ,bo wszyscy chorzy-moja mama i teściowa zapalenie oskrzeli ,synek chrzestnej Bartosza zapalenie płuc,biedactwo strasznie się męczy ,na zastrzykach :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
A mój Bartoszek skończył wczoraj 2 latka to sie pochwale Wam jak sie rozwijał przez te 2 lata ,wszystkim się chwalę na TT to i Wam :-D :-D
Bartosz jak miał 3 tygodnie
Obrazek
Półroczny Bartosz
Obrazek
Bartosz jak mił rok
Obrazek
2-letni Bartosz
Obrazek

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

24 sty 2008, 12:51

dora spóźnione życzenia dla Bartoszka (śliczne zdjęcia) niech rośnie zdrowo i sprawia mnóstwo radości rodzicom :ico_buziaczki_big:
julitko bardzo ładna fotka Oktawiana
a dla wszystkich chorujących życzę dużo DUUUUŻŻŻŻŻŻOOOOOOOOOOOOO..... zdróweczka

ana30
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 298
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:18

24 sty 2008, 23:09

Dora1, wszystkiego najlepszego dla twojego Bartosza z okazji 2-latek.

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość