Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

19 lut 2008, 21:04

Dziewczynki, nawet nie wieci ile to dla mnie znaczy! Dziekuje za to, ze jestescie!!!!
Odebralam wyniki, i wszystko jest w normie, chociaz tyle... Niestety lekarz do ktorego chce jechac na operacje bedzie dopiero jutro wieczorem, wiec bede wiedziala jutro kiedy mnie bedzie operowal....

DZIEKUJE ZA TO, ZE JESTESCIE !!!

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

19 lut 2008, 21:43

Barbara, główka do góry! chętnie bym Cię potrzymała za rękę i pocieszyła, bo trudne to na forum, ale Ty przecież wiesz, że nie jesteś sama, prawda? :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

19 lut 2008, 22:40

Anuszka, wiem wiem, i bardzo sie ciesze ze JESTESCIE :ico_buziaczki_big:

Asiula mi spi, mam nadzieje ze pozwoli sie mamie wyspac :ico_oczko: , bo ostatnio to roznie bywala, a wczoraj jak Asia spaladobrze to znowu ja nie mogla zasnac :-)

Anuszka, A Ty biedactwo jak sie czujesz??

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

19 lut 2008, 23:33

Barbara, mam dość, skorzystałam z rad i robilam przysiady, sprzatalam, zreszta tak jak zawsze, bo na ogol to ja wiercipieta jestem i na nonono nie usiedzę, sprobowalismy z mezem wlasnie po raz drugi "pouzywac" :-D zobaczymy, może coś się ruszy? Boję się bardzo przenosić, bo juz jestem zmeczona a skorę na brzuchu mi rozrywa..az świeci :ico_szoking:

Ale dam radę, muszę, a przecież bliżej niż dalej. Jednak muszę powiedzieć, ze ostatni miesiac ciazy dał mi bardzo popalić, i do tego to moje zmiecierpliwenie.. :ico_olaboga:

Basiu, jak wyladuje na porodowce, to dasz znac dziewczynom od razu? masz staly dostęp do kompa? Prosilabym, bys dala znac dziewczynom z watku WSpolny termin - Luty. Dziękuję :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

19 lut 2008, 23:42

Anuszka pisze:Basiu, jak wyladuje na porodowce, to dasz znac dziewczynom od razu? masz staly dostęp do kompa? Prosilabym, bys dala znac dziewczynom z watku WSpolny termin - Luty. Dziękuję :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:


oczywisice ze dam znac, tak mam staly dostep. A nawet gdybym i ja byla jeszcze na klinice (ale mam nadzieje ze tak sie nie stanie), to mam kontakt telefoniczny z kwiatunio wiec jej przekaze :-) , ale mam nadzieje ze zrobie to osobiscie, do lutowek tez napisze :-)

Ja rodzilam Asie cc w 38tyg. (w moim przypadku bylo to wiadome od poczadku ciazy) wiec nie wiem jak to jest czekac na skurcze, chociaz przyznam Ci sie szczeze, ze 9 miesiac siagnal mi sie okronie i tez sie nie moglam konca doczekac
Wszystko bedzie dobrze, juz niedlugo bedziesz mamusia :-)

Dobrej nocki dziewczynki :ico_spanko:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

20 lut 2008, 00:36

Anuszka och, trzymaj sie , rozumiem ze juz nie mozesz sie doczekac

ja bylam u fryzjera i zrobila mi za ciemne wlosy, wygladam jak potwor, teraz wkleje zdjecie bedziecie dzieci straszyc :ico_haha_01:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

20 lut 2008, 09:00

lulu81, nie wiem, jak wyglądalas wczesniej i czy straszylas dzieci :-D

Ale teraz wygladasz całkiem niezle :-D

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

20 lut 2008, 10:20

Dzien dobry!

lulu81, o jakim straszeniu Ty mowisz?? Wydladasz bardzo ladnie, pasuje Ci ten kolor i fryzurka a i pasenka (?) sa takim dopelnieniam calosci, mnie osobiscie sie bardzo podoba :ico_brawa_01: . Tez powinnam isc do fryzjera, ale to pojde po operacji, bo jakos teraz to nic mi sie nie chce...

Wlasnie polozylam Asie, bo cos ziewala i ov=czy tarla, moze zasnie.... :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

20 lut 2008, 10:29

Asia, pośpij, kruszynko, daj mamie popisać z nami :-D :-)

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

20 lut 2008, 11:14

Anuszka, wlasnie robie podejscie nr 2 :ico_haha_01: , po z podejscia nr 1 byly nici, i mama mosiala sie bawic z Asia :-) , ale odpukac, na razie cisza w pokoju, no prawie... :ico_noniewiem:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość