doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

29 cze 2008, 18:12

Ewcik, Kamilka - jakie Wy chude jesteście

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

29 cze 2008, 20:14

ewcik czyżby Ala miała obciętą grzywkę??
a moze w rzeczywistosci widac jakas roznice miedzy dziecmi ale na zdjeciach ja nie wiedze :ico_noniewiem:

a my dzis po południu bylismy na długim spacerze,wyladowalismy na lodach, Mila bez zadnej dzis drzemki, od razu po kapieli o 19 padła..teraz sie na chwile przebudziala z płaczem, nie wiem czy sie zeby odzywaja czy czasem nie przezywa dziseijszego intensywnego dnia :ico_noniewiem:
ja poslałam promotorce swoja cała prace, nie jestem z niej zadowolona, teraz sobie mysle ze mogłam kontynuowac temat z licencjata lub wybrac co innego z prawa rodzinnego a nie zobowiazan, bo prace mam do bani i jestem :ico_zly: czekam na komentarz ze strony promotorki :ico_noniewiem: :ico_olaboga:

a teraz ide juz zasiasc przed tv bo dzis finał Mistrzost Europy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

29 cze 2008, 21:17

Ewcik,Kamizela....jeszcze raz chwale fotki bo uwielbiam takie ogladac :-D ....a ja widze ze Ala chudzina na fotkach,bo wiem ze Wiktor tez chudy....ale Ala ma takie zgrabniutkie nozki ze nic tylko szpilki i na dicho :-D
Lady,bedzie dobrze....wiesz ze czesto tak bywa ze jak myslimy ze jest zle to wychodzi dobrze i odwrotnie!

Maya juz spi....ja juz nie mam filmu na wieczor wiec pozostaje mi wziac prysznic i nyny....bo jutro do pracy....

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

29 cze 2008, 21:34

ono jestem jestem ...i tak to nie żadna moja przyjaciólka - wynajmuje moje mieszkanie w olsztynie .. i trzeba pomagać ludziom nie? toć nic wielkiego nie robimy :ico_wstydzioch: trzeba pomóc - to się pomaga ...dobra koniec :-)
Sikorka- no mazury ... super !!!! a gdzie??? :-)
Zborra- wyjazd super!! zdjęcia rewelacja!!! ja tam uważam , żę wy fajnym małzeństwem jesteście - tylko ty taka narwana idealistka jestes i chciałabyś wszystko suuuper :-D i za to własnie to ja cie w sumie bardzo lubie :-D
Ewcik, kamizela - :ico_brawa_01: za kolejne spotkanko - i wy chude faktycznie ..pozazdroscic ...
Glizdunia - Maja jak zwykle cudna... a snem sie nie martw - bo jak zły - to znaczy nędzie odwrtonie :-D
Lady-ja tamk trzymam kcikuki za twojha proce - bedzie dobrze!!! ( ja swoja pisalam w 3 dni .......... bo czasu nie było i uważam , ze moja to do bani :-D )
i witam nową koleżanke - :-D bo nie miałysmy okazji sie poznac !
a gdzie massumi ???? no???

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

29 cze 2008, 21:40

Gosia...Ty tu nam nie okrecaj w bawelne tylko Huberta pokazuj!!!!bo my juz za niz stesknione!!!!...to teraz szukasz kogos na mieszkanie w Olsztynie skoro ta dziewczyna do Wawki sie przenosi?ale do Was do mieszkania czy sama cos wynajmie?kurdi bo w ciazy to kiepsko tak samej faktycznie :ico_olaboga:

ja dzis wkleje kilka fotek ze spacerku na plac zabaw...moze filmik zgrac sie tez uda :ico_noniewiem:
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-06-29, 21:44 ]
ja wchodze tylko tedy...
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

29 cze 2008, 21:44

nie no nie do nas - ale coś obok nas jej szaukam :-D bo samej to bedzsie jej barrdzo cięzko po porodzie - chce rodzic w olsztynioe - wiec juz zaprtzegłam moja mame - ze ja odbiora ze szpitala i pokaze jej co i jak przy dzidzi ( bo jej mama to daleko i moze nie dojechac ) a potem ona do wa-wy a ja bede szukac kogos na wynajem :-D
Maja- cudna!!!
a zdjecia niedługo - bo jak pisałam rozwalilam komputer .... i nie mam teraz programu do sciganai zdjec ..a Hubcio wielkii ... schudł :-D ubranka na 104 ale dalej 13 kilo wazy :-D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

29 cze 2008, 21:54

Obrazek
a tak pokonuje stopnie....

Gosia,jak ja bym chciala zobaczyc Maye i Huberta razem...szok....104?! :ico_szoking: ....a my wprowadzamy powoli 80 :ico_wstydzioch: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

29 cze 2008, 21:57

Ewcik :ico_szoking: to z Alicji niezły cyborg :ico_haha_01: wiktor padł o 14.30 i o 16 go budziłam. Teraz usnął dopiero 5 minut temu, ale to chyba też z wrażeń bo wrócił jego ukochany kuzyn i się wyszaleli :-)

Gośka ubranka na 104 :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Matko jedyna :ico_haha_01: My 86, 92 ciut za duże.

A Maycia jaką ma śliczną spódniczkę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ok będę się żegnać. Pa.

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

29 cze 2008, 21:59

eeee ...no 104 - 98 ....98 z 5-10-15 - to juz takie za maławe ...bluzki - bo spodenki to 98 ale góra ... a wasze to na ile???

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

29 cze 2008, 22:05

Gosia...ja jak mowie wprowadzam 80 ale Maya nosi jeszcze legginsy na 6mcy niektore :ico_haha_01: z tym ze kazalam jej ostatnio wejsc na wage lazienkowa i pokazalo ze wazy 9,100 :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości