fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

01 kwie 2007, 22:35

lucy mowisz ze juz 24 to co ja mam powiedziec... :ico_oczko: mlodziutka jestes :ico_brawa_01:
ale mlodosc nie wiecznosc.... :-D :-D :-D
lucy23 pisze:T do tej pory nie moze zrozumiec fenomenu TT

pawel tez i sie dziwi ze my wszystkie tak uzaleznione od tt :ico_haha_01: i ze tak sobie tu piszemy co u nas :ico_haha_01: kiedys siadl i troche poczytac chcial ale go zaraz pogonilam,powiedzialam zeby nie wtykal nosa w babskie sprawy :ico_haha_01:
kasia no jakos go mecze ale on sie nie daje,bo ma moje fochy w d...i chodzi caly dzien i sie smieje ze ja sie zloszcze i mowi ze nie wie o co mi chodzi... :ico_zly:
ja juz w sumie tez nie pamietam czemu tak sie na niego zloszcze ale wiem ze za cos :ico_puknij: bo bez powodu bym focha niestrzelala :ico_haha_02:
to jak z ta grzywka teraz :ico_oczko: zapuszczasz?czy dalej bedziesz obcinac i sie mordowac z nia rano? :ico_haha_01:
jasnie paniwklejaj te foty,bo chce twoj brzuchol zobaczyc czy urosl... :ico_haha_01: a niedlugo dojdziesz do takiej wprawy z samowyzwalaczem ze pozy bedziesz strzelac takie ze tylko twoj jasnie pan bedzie mogl ogladac :ico_oczko: :ico_oczko: :-D

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

02 kwie 2007, 01:24

hey dziewczynki wieczorowa pora!!!
Ja dopiero teraz,bo byl znajomy i siedzial i siedzial...
Pogoda dzis u nas rewelacyjna,wiec korzystalismy ile sie dalo!!!
Lucy co do lekcji to Bablu wzial ponad 30 jakos tak.. :-)
Kasiulkawreszcie mozna zobaczyc fotki,chwala Ci za to i pochwaly!!!!!!sprawilas sie na medal!!!Lencia sliczna,zresza tak jak mama,fajne z Was lasencje :ico_brawa_01: :ico_haha_01: super ta fotka jak wcina piasek,hiihih..prosze o czestsze wklejanie corci!!!a Ty to jestes taka chudzina,ze szok...i kobieta kameleon na dodatek,raz z grzywa a raz bez.A Twoj Kuba niezly z tym szczotkowaniem zebolkow... :-D
Kasi.k ale Cie nastraszyla dzidziulka,juz przygotowuje mamuske na przyjscie,kto wie lada dzien moze juz... :ico_brawa_01: :-D dobrze,ze mezulka masz rezolutnego a ten juz wie jak dzialac w razie akcji porodowej!!!!
Ela juz sie nie gniewaj na Pawla....a jak masazyk wczoraj???
a ja dziewczyny jutro lece se kupic stepera,bo ostro sie biore za siebie,Bablu sie zaoferowal,ze mi go podjedzie kupic po pracy,ale tak sie napalilam,ze same sie wybierzemy z Vinee i go przytaskamy w wozku,mam nadzieje,ze dam rade..hihih..takze wiecie jakbym sie nie pojawila na TT po poludniu to zaginelam w akcji.. :-D
Ostatnio mam manie z fotkami i wszedzie pstrykam,i Was przy okazji zameczam :-D
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

lece pod prysznic,bo mnie ranek zastanie... :-)

[ Dodano: 2007-04-02 ]
A jeszcze z tego wszystkiego zapomnialam zrobic B. jakiegos psikusa dzisiaj....zupelnie zapomnialam,ze Prima Aprilis... :ico_puknij:

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

02 kwie 2007, 01:37

KOCHANA LUCY!!!! Wszystkiego naj naj naj z okazji urodzin, by to o czym marzysz sie spelnilo, a to zo kochasz by Twoje bylo!!!
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Ja na chwilunieczke, u mnie dalej wesolutko z rodzinka, Maya szczesliwa, ze w domu gwarno.
Caly czas sie zabki szykuja do wyjscia, ale juz je widac pod dziaselkami. :ico_brawa_01:
Ilonka sliczne zdjecia w kapelusiku, pierwsza klasa, Maya tez ma taki, wczoraj dostala :-)
dumnie go nosila wczoraj i zdjec naklikalam, wiec wklejam i uciekam spac!!

[ Dodano: 2007-04-02 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-04-02 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-04-02 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

02 kwie 2007, 08:55

dziewczyny sliczne macie te pociechy :ico_brawa_01: i jakie elegantki do tego ;)ja bylam w pracy tylko godzine i znow wrocilam....weszlam zeby sie pozalic,nie wiem czy to ja taka slaba jestem,czy co?ale ja juz nie daje rady w pracy :ico_placzek: ide do lekarza dzis prosic o zwolnienie do czasu mojego holidaya....ktorego mam dopiero 21.04....mam nadzieje,ze mi wypisze...ostatnio zle sie czulam,ale myslalam,ze to przejdzie,a tu jeszcze gorzej ;( nie dosc ,ze przed wczoraj mialam krwotok z nosa,wczoraj wymiotowalam,to dzis w pracy juz masakra,bo slabo mi bylo,jakies poty mnie oblewaly i do tego oddychac mi bylo ciezko :ico_placzek: w pracy to juz tak od tamtego tygodnia zaczelam sie czuc...dzis juz plakalam z tego wszystkiego,bo inne jakas pracuja do 9 miesiaca,a ja raptem 7 i juz nie mam sil :ico_placzek: jakiegos dola zalapalam....ale do pracy juz raczej nie wroce,bo juz naprawde nie daje rady....moja kumpela z pracy mnie pociesza,ze ona w 16 tyg ,a juz tez nie moze,bo codziennie duzo ludzi ,a my wciaz tak samo pracujemy jak na poczatku,nik nas nie oszczedza :ico_olaboga: a najbardziej mi sie plakac chcialo,jak powiedzialam supervisorce,ze zle sie czuje,a ona do mnie wymowki,ze dzis jest ,,busy,, i co ona zrobi :ico_placzek: a sama zamiast za robote sie wziac,to tylko plotkuje caly dzien :ico_placzek: tak mnie to wszystko zdolowalo,ze siedze i placze jak jakas glupia....zaraz mi pewnie przejdzie....ale wy tez w ciazy nie mialyscie sil,czy to ja jakas lewa jestem??

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

02 kwie 2007, 09:10

lucy kochana ja ci na pocieszenie napisze ze ja tylko do 14 tyg pracowalam a i caly marzec to w sumie sie obijalam raczej niz pracowalam... i nic mi sie nie chcialo nawet.... i wcale njiezaluje ze nie pracowalam jeszcze sie w zyciu kobieto napracujesz a odpoczynek przed porodem tez jest wazny... nie dajesz rady to nie pracuje kazdy jest inny inie maco tam na inne kobitki patrzec :ico_oczko: przy kolejnym dziecku tez jak najszybciej pojde na zwolnienie ciaza to czas specjalny i warto sobie dac troche czasu zeby sie nia nacieszyc :-D

[ Dodano: 2007-04-02 ]
a to moje chlopaki :-D
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

02 kwie 2007, 10:02

juliee dziekuje kochana,wlasnie moja kolezanka mi to samo mowila i jakos mnie to pocieszylo...ide do lekarza na 10.40 po zwolnienie i spytam sie jeszcze o scan,bo mnie czasem brzuch boli i sie twardy robi...jak mi nie da GP,to ona mowi,zebym poszla do szpitala....ona tez tak zrobila i jej na miejscu scan zrobili,wiec jak mi GP nie da,to jutro pojde do szpitala...ale najwazniejsze,zeby mi zwolnienie wypisali ... ps.ale masz przystojniakow w domu :ico_haha_01:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

02 kwie 2007, 10:37

lucy dokladnie tak zrob... twoje zdrowie teraz bardzo wazne a dla paru funtow nie ma sie co zabijac jeszcze bedziesz miala okazje sie w zyciu napracowac... idz do lekarza i odpoczywaj a skoro brzuszek sie stawia to znaczy zedzidzia tez zmeczona

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

02 kwie 2007, 10:40

Hey dziewczyny!!!!
Lucyjak najbardziej masz prawo sie czuc tak jak sie czujesz,przeciez jestes w ciazy...i nalezy sie odpoczynek..co to za wredna szefowa,niewazne,ze jest busy no i co z tego,przeciez nie wybiera sie kiedy czlowiek sie gorzej poczuje...idz po zwolnienie,mam nadzieje,ze sie uda,i troszke odpoczniesz...ja mysle,ze teraz ciezej Ci oddychac,bo brzusio wysoko i uciska na przepone,ja tez tak mialam,pozniej jak sie opusci na dol,to bedzie Cu wygodniej i oddychac tez bedzie lzej,tylko,pozniej bardziej niewygodnie sie chodzi,bo nisko...Ja tez tak mialam jak Ty,ze czasami nie moglam zlapac oddechu,pozniej sie unormowalo...Mam nadzieje,ze sobie odpoczniesz naprawde.. :ico_pocieszyciel: trzymaj sie dzielnie kcohana :ico_buziaczki_big:
Delfina fajnie,ze zagladnelas do nas z Maycia,super fotki,widze,ze jezdzik sie sprawdza,super... :-D :ico_brawa_01: Maycia pewnie zadowolona tyle gosci w domu..
Julie super faceci!!!

[ Dodano: 2007-04-02 ]
Brawo dla Mayci za wyrzynajace sie zebolki!!!

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

02 kwie 2007, 10:57

jejku dziewczyny,nawet nie wiecie jak mnie pocieszylyscie :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: wlasnie przeczytalam na TT,ze dokladnie jest tak jak ilonka pisze,ze to brzusio uciska....teraz lece do GP zobaczymy co mi sie uda zalatwic...

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

02 kwie 2007, 12:17

Powodzenia Lucy z lekrzem, ale chyba zdajesz sobie sprawe, ze zalatwienie zwolnienia w UK z powodu ciazy graniczy niemal z cudem??? Ty lepiej posymuluj jakas chorobe to gladko pojdzie. Na katar daja zwolnienie, a na zle samopoczucie w ciazy to nie. Mnie sie udalo, bo mnie w pore z kelnerki na deli przeniesli i wogole nie moglam narzekac na szefow, bo mnie raczej oszczedzali, ale oni przyzwyczajeni, bo u nas caly czas jakas dziewczyna w ciazy byla. Wogole to musze pochwalic moja nowa menagerke, bo urlop mi sie skonczyl 27 a maternity mialam zaczac 1 kwetnia i to mialy byc po prostu off'y ale ona mi sick pay zalatwila. A swojej supervisorce powiedz, ze teraz masz inne priorytety niz JEJ biznes i juz.
Acha, Lucy, wiesz, ze w UK menager moze ci dac sick pay bez papierka od lekarza? Nie wiem dokladnie na czym to polega, ale mi juz drugi raz tak zrobili. Zeby cie jeszcze bardziej pocieszyc to ja tez sie czuje jak z krzyza sciagnieta, ale nic to, da sie wytrzymac, zwazajac w jakim celu to wszystko sie znosi.

Julie, ale masz fajnych facetkow w domu. Ja sobie chyba sciagne zdjecia Nathana z twoim suwaczkiem i potem bede rozwoj Lucji na przykladzie Nathana obserwowc i sie dolowac :-D

[ Dodano: 2007-04-02 ]
mam takie jedno brzydkie zdjecie, ale przynajmniej brzuchol troche widac to wam wkleje. Na ladniejsze musicie poczekac.

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość