Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

02 lut 2009, 00:04

plum...

wdepnęłam się odmeldować :ico_sorki:

zmieniłam pierwszą stronkę :-P - podoba się?? jak nie, to krzyczeć, co mam zmienić lub podmienić - jestem otwarta na propozycje :-D

[ Dodano: 2009-02-02, 07:56 ]
plum :-)

u mnie noc rewelka, jak mały usnął po północy (czyli u Was po 1) tak wstał o 5.55 :-D :ico_sorki:
a ja się martwię :ico_puknij: wcześniej, jak tak dużo spał i długo to był odwodniony i miał za wysoki poziom cukru... wczoraj Chłopiec w nocy też spał 5 godzin ponad, potem za dnia prawie 6, potem ponad 4 :ico_olaboga: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

02 lut 2009, 09:21

witam z ranka..my dzis mamy wizyte kontrolna u lekarza..musze sobie pomysleć nad pytaniami..szczepionku, usg bioderek..mam nadzieje ze niunia znowu przybrała.. :ico_sorki: :ico_sorki:

ananke stronka pierwsza klasa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

moja niunia cos wieczorem pomarudzila..ale utuliłam pomasowalam brzuszek i poszla spac..tylko kupy przez noc jeszcze nie bylo.. :ico_olaboga:

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

02 lut 2009, 09:53

podoba się??
tak :ico_brawa_01:
my dzis mamy wizyte kontrolna u lekarza
ja już zapomniałam jak to jest,. to w szpitalu wyznaczają kontrolną wizyte czy samemu sie zapisuje??? coś mi sie kojarzy że sama ole po 3 tyg zapisałam....

ja jade dziś po fryzjerke i do domu ją przywoże bo u niej w domu siostra na grype chora...fryzjerka sie dobrze czuje...mam nadzieje że nie ryzykuje za bardzo...pojutrze cc to na grype nie moge sobie pozwolić...

Awatar użytkownika
perelka25
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 252
Rejestracja: 08 cze 2008, 18:31

02 lut 2009, 09:53

dobry :ico_haha_02:
zmieniłam pierwszą stronkę
rewelacja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
u mnie noc rewelka, jak mały usnął po północy (czyli u Was po 1) tak wstał o 5.55
:ico_szoking: o kurcze ale masz fajnie moj systematycznie co 3h sie budzi do jedzenia,ale dzisiaj byla noc bez placzu :-D tylko o 7 rano znowu marudny byl ale zasnol
moja niunia cos wieczorem pomarudzila..ale utuliłam pomasowalam brzuszek i poszla spac.
ale bym chciala zeby u nas tak latwo bylo :ico_haha_01:

mykam do gina znowu mnie b :ico_ciezarowka: ch boli ale my :ico_ciezarowka: sle ze to hemoroid

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

02 lut 2009, 10:04

a ja kupilam wczoraj taka karuzele
http://www.urwis.pl/sklep/z7812-karuzel ... price.html
i nie da jej sie na łozeczko turystyczne zalozyc :ico_placzek:
:ico_placzek: ale dziadek obiecał ze cos wykombinuje :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-02-02, 09:19 ]
ja już zapomniałam jak to jest,. to w szpitalu wyznaczają kontrolną wizyte czy samemu sie zapisuje??? coś mi sie kojarzy że sama ole po 3 tyg zapisałam....
ja sie sama zapisywalam w swojej przychodni

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

02 lut 2009, 11:52

heh.. nerwy mi puszczają :ico_zly: dzwonię do zasranego oddziału gazowni i nikt od 3 godzin nie raczy podnieść żadnej słuchawki... na stronie internetowej podane są godziny urzędowania i jakby się mieszczę... zaraz mnie chu* jasny strzeli.... jeszcze mi się nie zdarzyło w Polsce załatwić cos, w jakimś urzędzie bez takiego ciośnienia, jakie teraz mam... a jak się dodzwonię to zamiast zapytać, ile lokatorka zrobiła zadłużenia to puszczę taka wiązankę, że ta pindzia, która tam siedzi zbladnie :ico_sorki: albo i nie, bo jest przyzwyczajona do takich "miłych" klientów :ico_zly:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

02 lut 2009, 12:03

zmieniłam pierwszą stronkę - podoba się?? jak nie, to krzyczeć, co mam zmienić lub podmienić - jestem otwarta na propozycje
jak dla mnie to super :ico_brawa_01:

dziękuje bardzo za przyjęcie nas lutówek do waszego grona :)

Awatar użytkownika
aniabella
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1309
Rejestracja: 03 lip 2008, 13:07

02 lut 2009, 12:06

hej!

witam się po długiej nieobecności. Oleńka w końcu zasnęła więc mam czas dla siebie. niestety ostatnio miałam problemy z modemem i net działał jakby chciał a nie mógł no i malutka pochłania większość mojego czasu. Od kilku dni wogóle nie śpimy w nocy, Ola strasznie płacze, a ja razem z nią. nawet cyc jej nie uspokaja ani nic. podejrzewam, że ma kolkę. daję jej espumisan w kropelkach i chyba pomaga ale na trochę.

Co kilka dni jeździmy na ważenie małej bo słabo przybiera na wadze :cry: robię co mogę, karmię ją często. w czwartek kolejne ważenie, aż się boję :ico_szoking:

Pozatym miała zbyt krótkie wędzidełko pod językiem i to jej utrudniało ssanie. dostaliśmy skierowanie do chirurga i jak pojechaliśmy do szpitala do od ręki pani dr jej przecięła. jest lepiej, może już wystawiać języczek i lepiej ssie.

Mam nadzieję, że teraz będę już w miarę regularnie zaglądać tutaj bo nawet nie wiem co u Was.

Pozdrawiam :-)

[ Dodano: 2009-02-02, 11:09 ]
aha, zapomniałam dodać, że wczoraj odpadł Oli kikucik pępowiny :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

02 lut 2009, 13:28

ananke super pierwsza stronka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dzieki wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: niedlugo dolaczymy do was :-D

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

02 lut 2009, 13:41

witam i ja sie z wszystkimi :-D

ananke, stronka pierwsza klasa :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Marcia77, da radę tylko trzeba pokombinować , moja siostra kijem ja jakoś podparła i normalnie karuzela była
teraz ja ją muszę do swojego łóżeczka przymocować
a wiec kombinujecie :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość