Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

01 maja 2007, 15:48

Dzien dobry Sierpnioweczki!!!! :ico_ciezarowka:
U nas normalny dzien pracy. Malo tego, dzis mam ostatni (uffff) egzamin, dlatego malo czasu mam na pisanie. Ale wszystko odrobie, obiecuje. :-)
Kasiu, ja bym sie nie zdecydowala na taka podroz. Moj maz tez mnie namawia na wypad w gory nad jeziorko, ale sie boje. Nigdy nic nie wiadomo, a to juz bedzie zaawansowana ciaza... Wole chyba posiedziec w domku.
Kasiu3, bylam pewna ze w USA i Kanadzie sa takie same ceny. Ale niespodzianka... Fajnie ze bedziemy mialy takie samo lozeczko. :ico_brawa_01:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

01 maja 2007, 17:10

Cześć słonka !!! :ico_ciezarowka:
Ja sama chce się wybrać pare podrózy nie długawych ale bym się z domku ruszyłam, ale czekam na przyjazd mojej siostry, pod koniec mojej ciąży chce z nia jechac do Montrealu to jest ok 2 godzin jazdy i nie wiem czy to powinnam zrobić, czy nie bo moja siostra lubi zakupki a to jest najlepsze mmiejsce na zakupki. :ico_olaboga:
Wisienko powodzenia na egzaminie, potem bedziemy oblewać. :ico_oczko:
Ja też nie wiedziałam, że w Usa jest lepiej kupować ?? teraz wiem i mężunio ma wytyczne co i jak. A jaki ty materac kupujesz bo ja nie wiem jaki sobie fundnąć?
Ale apropo wózka to zdecydowałam tutaj mam za jedynie 100$ i mi się podoba niechhce ryzykować z moim mężem, wczoraj w Zellersie pokazał mi taki z 3 kółkami i fajny był, ale nie funkcjionalny wogóle, dla mężunia było ważne, że można jeżdzić tym jak by to był samochód rajdowy, i że miał do trzymania kawy miejsce dla niego pod ręką. Omało co nie wydrapałam mu oczu w tym sklepie. :ico_puknij:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

01 maja 2007, 17:37

Kasiu, nie tak nerwowo :-D Jeszcze nie myslalam o materacyku. A wiesz ze ja wogole nie znam tej firmy Zellers... Pierwszy raz slysze. :ico_szoking: My jestesmy juz w 85% przekonani do Graco, ale zaplanowalismy kupno wozka na czerwiec wiec jeszcze troche moze sie zmienic do tego czasu...

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

01 maja 2007, 17:57

OOOO Wisienko Zellers to jest sklep tak jak wal-mart tyko posiada inne rzeczy. A jak nazywa sie wózek to nie mam pojecia. :ico_oczko:
Apropo materacyka to ja musze podjać tą decyzje przed końcem maja bo moja teściowa i mężunio wtedy jadą po Wejda męzunia brata w USA i on jak się przeprowadza to może przewieść przez granice wszytko i nie bedzie trzeba płacic na granicy za nic, a tak to by trzeba. Pytam tak o materacyki bo czytałąm, że dziewczyny wbierają jakieś z gorczycą i czymś tam takim a my to chyba nic takiego nie mamy??

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

01 maja 2007, 18:07

Kasia3 pisze:Zellers to jest sklep tak jak wal-mart tyko posiada inne rzeczy. A jak nazywa sie wózek to nie mam pojecia.
No tak, a ja myslalam ze to nazwa wozka. :ico_smiechbig:

Materacykow jeszcze nie ogladalam wogole i nie mam pojecia jakie sa. Wiem ze mozna kupic materacyk za 20$ i za 300$... wiec czyms tam na pewno sie roznia, ale czym dokladnie to nie wiem.

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

01 maja 2007, 21:20

Wiem nieżle można się uśmiać.
To jak ja nie wiedziałam, że muchomorek z filmu shrek to jest krasnal z jakiejś bajki i że to było apropo 2 krasnali które kręcą na boku. Jak się dowiedziałam to ześmiechu się popłakałam i spadłam z kanapy. :ico_szoking:
Apropo materaca dowiedziałam się jedynie, że nie mogą być zamiękkie to co nam się wydaje miękkie i dobre to nie tak. Powinno być twarde. :ico_oczko: Zaskakujące ale ponoć prawda.
Siedziałam na wal-marcie srtronie i znalazłam piekne przescieradła w tulipanki jak znajde je jeszcze raz to dam link na strone. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

02 maja 2007, 11:56

Czesc Dziewczyny :-D !
Jak sie macie i wazse pociechy?? Ja i Nel mamy sie bardzo dobrze, Nel rozrabia a ja sie ciesze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: !
Widzialam fajny program ostatnio o lozeczkach i materacykach i pozycjach do snu dziecka.
Specjalista wypowiadal sie tak:Co do lozeczka to indywidualna sparaw czy bedzie sosnowe, debowe czy jakies tam inne bo znaczenia to nie ma. Materacyk koniecznie twardy i nie zapadajacy sie.Zadnej poduszki a jesli rodzice chca poduszke niech sobie namaluja flamastrem na przescieradle :-D.Dziecko musi spac na plasko poniewaz jego kregoslup sie modeluje i takze dlatego musi miec tez twardo aby sie nie zapadalo. Mowil jeszcze zeby ograniczyc ilosc pluszakow w lozeczku i jesli ozdabiac to karzela albo pozytywka itp. Co do pozycji to najlepsza oczywiscie na boczku(pol nocy na jednym pol na drugim albo czesciej zmienic zeby glowka sie nie deformowala) ale radzil aby nie podkladac takich walkow albo poduszek podtrzymujacych plecki bo dziecko ma prawo przewrocic sie na plecki skoro mu niewygodnie. Na pleckach tez mozna ukladac ale wtedy glowke na bok zeby sie nie udusilo jak mu sie uleje. Na brzuszku mozna klasc dziecko ale trzeba dogladac chyba ze dziecko uwielbia spac na brzuszku to mozna spokojnie klasc bo zdrowe dziecko samo wie jaka pozycja jest dla niego odpowiednia. Ale sie rozpisalam. Program byl super :ico_brawa_01: !
Nad wozkiem na szczescie nie musimy myslec bo moja kochana Mamusia kupi Nam wozek a ja wiem ze moge jej w tym temacie ufac bezgranicznie :ico_brawa_01: !
Mam juz troszki ciuszkow dla Nel ale jakbym mogla to bym kupila wszystko!!Tylko czekam az sie pzreprowadzimy to wtedy juz na spokojnie kupie wszytsko :ico_brawa_01: !Zreszta powiem Wam ze moja rodzinka stanela na wysokosci zadania i w zasadzie kupuja wszystko co sie da wiec My dokupimy to czego bedzie brakowalo :-D !
Trzymajcie sie cieplutko!!!

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

02 maja 2007, 13:05

Hej Sierpnioweczki!!! :ico_ciezarowka:
martuunia1 radosc macierzynstwa jaka wokol siebie roztaczasz jest jest wrecz porazajaca (w dobrym tego slowa znaczeniu). Sliczne dzieki za wskazowki, jak tylko dowiesz sie czegos fajnego i madrego to od razu pisz. Takiemu laikowi jak mnie bardzo to pomaga. :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

A ja juz po egzaminach. Troche jestem zmeczona, ale ogolnie nie jest zle. Musze jeszcze pojechac dorobic godziny na labach i juz... I wtedy dopiero sie zacznie szał. Bede w koncu miala czas wszystkim sie zajac. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: juz sie ciesze.

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

02 maja 2007, 14:37

Cześć słonka !!!! :ico_ciezarowka:
Dzięki martuniu za tak szeroki opis, czyli najważniejsze z materacykiem aby był twardy. :ico_oczko:
Wisienko gratulacjie !!!!!! :ico_brawa_01:
Ja też się nie mogę doczekać końca pracy i wreszcie będę zrelaksowana. :ico_brawa_01:
Jeszcze 2 dni w tym tygodniu i jeszcze jeden tydzień pracy, może i nie i będzie KONIEC mojej udręki. :-D
Dzisiaj idziemy posłuchać dzidzi serducha, idziemy do doktorka, super.
Mój mówi że może nam powie jak duża dzidiza będzie ?? Ciekawe czy tak mogą zrobić.

[ Dodano: 2007-05-02, 15:41 ]
Ciszasza będzie przez te majowe dni, musze pewnie oczekać do końca weekendu, aby się tu troche ruszyło. :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

02 maja 2007, 19:56

no ja mało sie tu odzywam bo mąż ma wolne i korzystamy z wolnego ile sie da a co do tego wyjazdu to jeszcze nie podjęłam decyzji najpierw muszę z ginem o tym pogadać

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość