Monika 25
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 145
Rejestracja: 24 kwie 2009, 10:33

19 cze 2009, 10:43

Hej dziewczyny
Ja wczoraj bylam na USG w 13 tygodniu , i dzidzius ma 6,65 i wazy 72g , malutki wszystko w porzadku zdrowy , ale jak tak patrzylam to wydaje mi sie ze to chlopak bedzie , no ale zobaczymy .

anetka607 -ja juz mialam trzy razy USG , i nie sadze ze jest to jakos bardzo szkodliwe ,a zawsze mozna sprawdzic jak rozwija sie maluszek . Ale Ja sie nie znam to moj pierwszy bobasek wiec nie mam za duzego doswiadcznia :-)

dorotaczekolada- moj dzidzius jest troszeczke wiekszy, a wczoraj zaczelam 13 tydzien a termin nadal mam na 24 grudnia.

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

19 cze 2009, 11:46

dorotaczekolada- moj dzidzius jest troszeczke wiekszy, a wczoraj zaczelam 13 tydzien a termin nadal mam na 24 grudnia.
no u mnie to dziwnie wychodzi. ost @ mialam 21 marca. ale ja mam nieregularnie. wg okresu termin mam na 28 grudnia. my liczylismy ze pozniej. ale teraz z usg wychodzi 21 grudnia. tyle ze wtedy dzidzia bylaby poczeta przed ostatnia mczka :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

19 cze 2009, 12:54

Monika 25 gratuluję zdrowej dzidzi :ico_brawa_01: czekam na usg do czwartku i zaczynam o tym coraz częściej myśleć.

a dziś mam podły nastrój: dostałam w końcu kasę z pracy ale mniej niż zwykle :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: a teraz wydatki większe :ico_placzek:

Monika 25
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 145
Rejestracja: 24 kwie 2009, 10:33

19 cze 2009, 14:21

dorotaczekolada- Ja myslalam na poczatku ze bede stycznioweczka , ale mi z okresu wyszedl termin na 18 grudnia , ale wczoraj jak robil lekarz wszystkie pomiary to wyszlo ze jest rowno 13 tygodni , ze nie ma watpliwosci no zobaczymy .

anusiek - moje malenstwo na poprzednim usg sobie spalo , i tak naprawde nie widzialam zadnych ruchow , a na tym to normalnie wiercipieta mu sie wlaczyl , super . Ja dostalam nawet filmik z usg .

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

19 cze 2009, 16:05

, a na tym to normalnie wiercipieta mu sie wlaczyl , super . Ja dostalam nawet filmik z usg .
o rany ale bosko!! też bym chciała filmik wszystkim bym pokazała :ico_brawa_01: i sama oglądała miliard razy :)

[ Dodano: 2009-06-19, 16:07 ]
ps. u mnie wgł moich obliczeń to będzie 13t2d i mam nadzieje, że maluch sprawi nam znowu radość, że będzie zdrowy i że znowu będzie tak śmiesznie machał nogami :ico_brawa_01: ależ mi się to podobało :)

[ Dodano: 2009-06-19, 16:12 ]
Dziewczyny mam pytanie,
wybrałam położną ale nie wiem co dalej...mam nr tel i adres mailowy ale co mam napisać czy zadzwonić i powiedzieć wprost chciałabym żeby była Pani moją położną i ...co dalej?? ja jestem totalnie zielona...
jak to rozegrać??

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

20 cze 2009, 08:47

Hej dziewczyny.

Nareszcie ten szalony tydzień się skończył !! Jestem padnięta, za dużo rzeczy się dzieje. Ale najważniejsze to udało mi się znaleźć innego endokrynologa. Byłam na wizycie i jestem już spokojniejsza. Poprzednia lekarka zasiała taką panikę, nic mi nie wytłumaczyła (wszystko o chorobie wiedziałam z netu). A tutaj zupełnie inaczej, spokojnie wytłumaczyła co i jak, ba nawet zdiagnozowała ją! Przede wszystkim bez sensu tak często robię wyniki. Powinno się robić co 4-6 tygodni, by lek zaczął dobrze działać. Tak więc bez paniki. Dawka leku póki co może być, no i czas pokaże. Poza tym stwierdziła, że jestem dziwnym przypadkiem, bo przechodzę chorobę bezobjawowo. A to ogromna rzadkość. Dlatego ciężko jest ją wykryć. Martwi mnie tylko jedna rzecz, to kolejny stały wydatek. Bo teraz będę musiała chodzić prywatnie do gina i do endokrynologa przez całą ciążę. :ico_olaboga:

Poza tym mdłości mnie nie opuszczają. Tak się już cieszyłam gdy był tydzień spokoju. Ale dowiedziałam się, że przy tym schorzeniu tarczycy, mdłości mogą trzymać mnie dłużej. :ico_zly:

Dziewczyny gratuluję USG i zdrowych bobasków :ico_brawa_01: Ja już się nie mogę doczekać kolejnego USG - ale to jeszcze kilka tygodni.....

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

20 cze 2009, 09:47

Poza tym mdłości mnie nie opuszczają
mi w aptece kobietka jak kupowałam magnez dała mi z wit B6 bo powiedziała że wit ta łagodzi mdłości, mnie na szczęście już opuściły :ico_brawa_01:

u mnie z tym terminem też zakręcone, wg wylicznika na internecie wg owulacji to właśnie tak jak mam w suwaczku, wg miesiączki to już prawie 17 tydz wg ost usg 14 i 2 dni (czyli prawie jak moje wyliczenia) :-D bardzo duże rozbieżności na razie trzymam się swojego terminu a przy usg połówkowym mam mieć wpisany termin w kartę z usg i niby jego mam się trzymać do końca ale to za 2 miesiące :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-06-20, 09:49 ]
a nie wg miesiączki 16 tydz :-D

meg
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 228
Rejestracja: 27 maja 2009, 16:54

20 cze 2009, 11:20

cześć Dziewczyny!
u mnie najbardziej gorący tydzień remontu dobiegł końca... teraz drobiazgi. pomalować pokój, zasłonki, narzuta, półki nowe itp, najgorsze za nami :ico_haha_02:
czuję się całkiem dobrze. trochę się tylko denerwuję wynikami testu pappa. nareszcie dziś rano je odebrałam i nie mogę ich kompletnie rozszyfrować. odpuściłam już szukanie po necie bo można zwariować. ludzie piszą różne rzeczy, podają wyniki w różnych jednostkach. muszę poczekać do poniedziałku. w poniedziałek rano mam wizytę u lekarza... .
mam naprawdę spory brzuch. już chyba nie jestem w stanie zatuszować ciąży. do tej pory dużo zależało od sposobu ubrania się..., ale teraz już chyba brzuszka w nic nie schowam. wcześnie jakoś... . plus wzdęcia, które mam non stop... nie pomagają.... oj nie pomagają...
mam dosyć już pogody, którą mamy od kilku tygodni. chcę słońca i temperatury 25 stopni!!!
za tydzień jadę nad morze... bez słońca już nie będzie tak fajnie...
...
Shiva ... dobrze, że trafiłaś do mądrego lekarza. to bardzo ważne. tarczyca to niesamowicie ważny organ. potrafi zepsuć cły organizm, ma moc i trzeba na nią uważać.
ja też chodzę co miesiąc. tego samego dnia i do ginekologa i do endokrynologa.
próbowałam zapisać się na początku go ginekologa- endokrynologa, ale zapisy są bardzo, bardzo długie i w rezultacie zrezygnowałam.

miłego weekendu dla Wszystkich! :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

20 cze 2009, 21:30

czesc :-D

Wrocilismy,bylo super,zal wyjezdzac,zdjecia jutro :ico_wstydzioch: Objadlam sie czeresni prosto z drzewka i truskawek z krzaczka,bylismy na wieeeeelkim truskawowym polu,byly tez poziomki :ico_brawa_01:

No i ide spac,padam n twarz :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2009-06-21, 10:13 ]
A teraz pare fotek z wyjazdu :-D

Dzieci po wycieczce do miasta :ico_oczko:

Obrazek

Andrzejek i male swinki

Obrazek

Prawdziwy maly gburek :-D

Obrazek

A to jedna z ulubionych zabawek mojego szwagra :ico_szoking:

Obrazek

Dalsza czesc zabawek :-D

Obrazek

Mala czesc krowek,reszta w oborze :ico_brawa_01:

Obrazek

Obrazek

Tu na placu zabaw

Obrazek

Tu ja w dresie,bo to wiejski plac zabaw :ico_oczko: No i wlosy obcielam ale tu wiatr wieje to nie widac fryzurki :ico_olaboga:

Obrazek

A to sa Ada i Danielka,corki mojej siostry i Andrzejek na placu zabaw

Obrazek

Andrzejek :ico_wstydzioch:

Obrazek

W pogoni za golebiem :-D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Strasznie go dziwila fontanna :ico_noniewiem:

Obrazek

No i frytki w McDonaldzie :ico_oczko:

Obrazek

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

21 cze 2009, 14:25

Świetne fotki iw_rybka :ico_brawa_01: Super, że wyjazd się udał i wypoczęłaś trochę.
Udanej niedzieli

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość