Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

13 sie 2009, 17:17

ja nie wiem co się dzieje z resztą czarownic,a co u Kati to tym bardziej :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: pisałam do niej nawet na gadu i cisza :ico_olaboga: jakby zapadła się pod ziemię :ico_sorki: :ico_sorki:

korzystaj póki twój jest taki dobry i oby to jak najdłużej trwało :ico_sorki: :ico_sorki: może zrozumiał,że coś nie tak było i stara się to naprawić :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

13 sie 2009, 19:23

Hej... Wpadam tu w poszukiwaniu Czarownic, bo na TT też cisza :ico_noniewiem:
Do Kati mój sms nie doszedł... Do dzisiaj oczekuje na raport... :ico_olaboga:
Aniu, ze służbą zdrowia mam troszkę wspólnego... Ponieważ nie mogę ze względu na uczulenie pracować czynnie, jestem wykładowcą chirurgii twardej, z możliwością wykonywania małych zabiegów, nie wymagających użycia mydła chirurgicznego... Na razie wykładowcą jestem również w spoczynku, ale dostaję "domówkę" od czasu do czasu i znęcam się nad poprawą prac studentów... Za jakiś czas, jak będę na tyle silna, wracam... No i jeszcze chcę z mężem, żeby dzieci , a zwłaszcza Ewunia, dorosły na tyle, żebym mogła je bez obaw na pół dnia samych zostawić... Tak, masa rodziców zostawia nawet młodsze dzieci z kluczem u szyi... Ale jeszcze taka potrzeba u nas nie zaszła, więc wychowuję je bez pomocy "ulicy czy podwórka"... Czasy są jakie są, zmieniły się strasznie od naszego dzieciństwa... Ja chcę spokojnie wyjść do pracy i na spokojnie z niej wracać, a nie z drżeniem, czy coś tam się nie stało... Dzieci nie są wychowywane na "maminsynków", radzą sobie, są głęboko samodzielne, ale to "ale" jeszcze jakiś czas zostanie... :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

13 sie 2009, 19:39

nie mogę ze względu na uczulenie pracować czynnie, jestem wykładowcą chirurgii twardej, z możliwością wykonywania małych zabiegów, nie wymagających użycia mydła chirurgicznego..
a to te mydło m coś w sobie,że cię uczula???
znęcam się nad poprawą prac studentów...
oj nie ładnie :ico_nienie: :ico_oczko:
Dzieci nie są wychowywane na "maminsynków", radzą sobie, są głęboko samodzielne, ale to "ale" jeszcze jakiś czas zostanie...
no to niedługo będziesz mogła wrócić do pracy,tylko właśnie najgorzej z tym "ale",jednak niedługo powinno być bezpiecznie :-)

a ja tak skaczę z jednego forum,bo tu cisza i tu :ico_sorki: :ico_sorki: a mi się nic nie chce robić :ico_wstydzioch: zresztą to co widoczne to posprzątane choć czekają mnie grubsze porzadki ale to nie dzisiaj :-D

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

13 sie 2009, 19:50

a to te mydło m coś w sobie,że cię uczula???
Tak, jeden cholerny składnik, bez którego nie będzie się ono chirurgicznym nazywało i w związku z tym bez tego się nie obejdzie...
oj nie ładnie
Są spokojni, póki siedzę w domu, bo jestem łagodna, ale na uczelni nie ma zmiłuj i nie pałają do mnie miłością :-D
no to niedługo będziesz mogła wrócić do pracy
Jeszcze trochę... Musze na dobre dojść do siebie, żeby na tych biedakach nie wyładowywać swoich dołków... No i Ewka rośnie i rośnie, jest coraz bardziej odpowiedzialna :ico_haha_01:
resztą to co widoczne to posprzątane choć czekają mnie grubsze porzadki ale to nie dzisiaj :-D
Ja już nawet nie próbowałam wzrokiem ogarniać dzisiaj :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

13 sie 2009, 20:04

Hania mi komputer wyłączyła jak poszłam do wc :ico_sorki: :ico_sorki:
na uczelni nie ma zmiłuj i nie pałają do mnie miłością
tam to trzeba byc twardym :ico_oczko:
na tych biedakach nie wyładowywać swoich dołków
jak najbardziej :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

13 sie 2009, 20:18

Hania mi komputer wyłączyła jak poszłam do wc
:-D :-D :-D Zdolniacha :-D
jak najbardziej
Nie oni winni mojej sytuacji, więc jeszcze troszkę sobie ode mnie odpoczną :-D
W tym roku akademickim będę się z doskoku zajmowała piątym rocznikiem... nie wiem kto się bardzie boi, oni, czy ja :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

13 sie 2009, 20:24

Zdolniacha
i to jaka :-D potrafi włączyć i wyłączyć i wie gdzie nacisnąć :-D tak samo z pilotem od tv :-D i tv :-D
nie wiem kto się bardzie boi, oni, czy ja
pewnie ty :ico_oczko:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

13 sie 2009, 20:51

Hej :) wpadłam się przywitać ;P

zastałam kogoś? :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

13 sie 2009, 20:54

Tynusz1 cześć :-)
zastałam kogoś?
na pewno mnie :-D

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

13 sie 2009, 20:57

hehe to super ;D :ico_sorki:
jak samopoczucie?;D
mi siostra herbatke właśnie robi :ico_brawa_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość