Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

05 sie 2010, 12:37

witam.
a pokażcie jakie to wanienki? Paulina pokaż linka z allegro ;)

mnie obudziło słonko i ciepełko a później zaczęło padać,zrobiłam pranie i nie wiem czy wieszać na ogrodzie czy mi nie zmoczy? :ico_noniewiem:

teraz się raczę :ico_kawa: :-D

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

05 sie 2010, 12:52

Ja jeszcze nie wyszłam z domu :ico_wstydzioch:
Siostra do mnie zadzwoniła a my jak sie rozgadamy to pół godziny minimum :ico_wstydzioch:

Aniu takie wanienki, znalazłam trochę tańsze bo za 44 w biedronce są za 27

http://allegro.pl/item1167359188_duza_w ... 00_cm.html

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

05 sie 2010, 13:23

hej laseczki,co u was?
wczoraj dostaliśmy kocyk,jest biutyful jak to mówi mój m
myśmy kupili wanienkę w hurtowni za 17zł,bardzo podobna do tej z biedronki.tylko bez korka w dnie.

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

05 sie 2010, 13:33

jej jakie ładne :ico_brawa_01: i z termometrem :ico_brawa_01: ciekawe czy tu takie dostanę :ico_noniewiem:
Do tej pory widziałam tylko takie maleńkie wanienki dla noworodków a wolałabym troszkę większą jak miałam dla Zuzi i Gabi to i do 2,3 lat mogły się w nich kąpać.te co tu są to takie małe że chyba do roku no ale jeszcze jakoś tak specjalnie nie szukałam .
W ogóle to chciałabym się już porozglądać za rzeczami,coś poplanować ,jak się tak siedzi i nudzi to nic tylko planować,kupować itd a ja nie wiem ani jaka płeć ani czy będziemy mieli dom...nic nie wiem...
Jesteśmy na kupnie domu ale nam sie posypało wszystko bo właściciele/sprzedawcy zawalili i musimy wszystko od nowa to skąplikowane ale działa na zasadzie losowania...czekamy na decyzję czy nas wylosowali (do kredytu)
A już mieliśmy wszystko przyznane zanim tamci zawalili...
Jak już bym miała ten dom to rany julek ile bym miała zajęcia :ico_haha_01:
a tak to siedzę,nudzę się bo przed przeprowadzką to w tym domu już nic się nie chce robić :ico_wstydzioch: a i planować nic nie mogę bo puki kluczy nie dostanę nie ma co sie napalać...i tak "wiszę w powietrzu" :ico_noniewiem:

no to się wyżaliłam :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

05 sie 2010, 19:51

zubelek, spokojnie z tym domkiem
na pewno sie wszystko wyjaśni
musi bo przecież nie bedziecie tak żyć w niepewności
ale rozumiem cie, bo jak my kupowaliśmy dom to też była nerwówka
a potem to już radość w urządzaniu
to wy w irlandii kupujecie domek...?
na stałe tam zostajecie, czy wracacie do PL....?
ciekawa jestem... :ico_wstydzioch:

a mnie dzis tak boli w pachwinach, że kurna chodzić nie moge
i kurna zgaga to juz codzienność, masakra jakaś
musze pogadać o tym z moim lekarzem :ico_noniewiem:

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

05 sie 2010, 20:29

na zgagę Rennie polecam,można brać w ciąży :)

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

05 sie 2010, 21:05

aniaj84, tak w irlandii kupujemy.W pl mam mieszkanie ale nie chcemy wracać.A tu z kupnem domu trochę to inaczej wyglada tzn jeżeli nie ma się gotówki lub 10% na wpłatę.My już od kwietnia się staramy,nie jest łatwo i ciągle tylko się czeka ,oni na wszystko mają czas :ico_noniewiem: niczym się nie denerwują a my...
Myślałam,że do końca lata już będziemy mieć dom i przed szkołą się przeprowadzimy a tu nic z tego.W roku szkolnym będziemy się targać,dobrze,że to nie daleko.Jeżeli w ogóle się uda :ico_sorki:

ja też mam zgagę i dziś właśnie boli mnie brzuch tak od dołu i po bokach,maluch kopie więc ok ale boli coś nie lekko,wczoraj mieliśmy przytulanki,kto wie moze dla tego :ico_noniewiem: Muszę się oszczędzać :ico_noniewiem: zwłaszcza,że ponoć tak nisko mam maleństwo a na usg wypytam czy wszystko ok :ico_noniewiem:

kolejny nudny dzień mija ,pogrzebałam a allegro Paulina mnie wanienką natchnęła :ico_haha_01: Bardzo podobają mi sie posciele do łóżeczek,tu jakoś też takich nie ma tylko takie pstrokate :ico_noniewiem: będę musiała jeszcze na ebayu popatrzyć.

a teraz stawiam wieczorną herbatkę :ico_kawa: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

06 sie 2010, 10:26

Hej

Melduje sie tylko bo spadam na cały dzionek do rodziców :-D

aniaj84, ja też mam juz zgagę :ico_zly:
zubelek, trzymam kciukasy za mieszkanko :ico_sorki:

kruszynka05
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 528
Rejestracja: 08 kwie 2010, 12:15

06 sie 2010, 11:56

Witajcie;)
U nas dzis znowu deszcz... pada od samego rana... chyba naprawde wole upaly... od razu czuje sie tak jakby jesien sie zaczynala...
ja jakis czas temu tez mialam bol w pachwinach i po usg i wizycie u lekarza sie uspokoilam bo wszystko jest ok a bolec podobno ma prawo bo wszystko sie rozciaga... szczegolnie wiezadla ktore tzrymaja macice... ale juz jest ok... czasem jakos tak zakluje ale delikatnie i nie za czesto a ze malenka fika i to ostro to mnie uspokaja;)
Wiecie ze ostatnio juz drugi raz wyczulam jak mala miala czkawke! na poczatku nie wiedzialam co to... takie pulsacyjne uderzanie w dole brzucha w rownych odstepach... pozniej przeczytalam ze to czkawka;) i juz drugi raz malenka ja miala;) naprawde fajne uczucie;)

zubelek, nie martw sie! napewno z domem sie ulozy;) bo przeciez nie moga w nieskonczonosc tego odkladac...
Pozdrawiam i milego dzionka zycze;)

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

06 sie 2010, 20:19

:-D :-D :-D :-D :-D

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za skończony 21 tc

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość